Фос-Бевіт (ДЛЯ ТВАРИН) розчин для ін'єкцій, 100 мл

Ціни в Україні
від 195.00
до 248.19 грн
в 3 аптеках + доставка

Характеристики

Види тварин
домашня птиця, кози, вівці, хутрові звірі, коти, велика рогата худоба, свині, коні, собаки
Призначення
стимулюючий та тонізуючий засіб, при порушеннях обміну речовин, поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Форма випуску
розчин
Об'єм
100 мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Фос-Бевіт (ДЛЯ ТВАРИН) розчин для ін'єкцій, 100 мл

Склад

1 мл препарату містить:

 • бутафосфан - 100 мг;
 • вітамін В3 (нікотинамід) - 5 мг;
 • вітамін В9 (фолієва кислота) - 1,5 мг;
 • вітамін В12 (ціанокобаламін) - 0,05 мг.

Опис

Рідина рожевого або бордового кольору, прозора.

Фармакологічні властивості

Комплексний препарат на основі бутафосфану і трьох вітамінів групи В має тонізуючу дію, нормалізує метаболічні і регенеративні процеси, стимулює білковий, вуглеводний і жировий обмін, підвищує резистентність організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища, інфекцій і токсинів, сприяє росту і розвитку тварин і птиці.

Бутафосфан - органічна сполука фосфору, стимулює синтез протеїнів, нормалізує функції печінки, підвищує неспецифічну резистентність організму, сприяє утворенню кісткової тканини, нормалізує рівень гідрокортизону при стресі. Не накопичується в організмі і не дає побічних ефектів, як стимулюючі засоби і неорганічний фосфор.

Нікотинамід стимулює вироблення нікотинаденіндінуклеотидфосфату (НАДФ) і нікотинаденіндинуклеотиду (НАД), які регулюють більшість окислювально-відновних реакцій, нормалізує багато обмінних процесів, в тому числі енергетичний обмін. Бере участь у метаболізмі білків, жирів, амінокислот, пуринів, тканинному диханні, глікогенолізу, допомагає протистояти інфекційним захворюванням, має дезінтоксикаційні властивості, швидко розподіляється в тканинах і проходить через плацентарний бар'єр. В печінці метаболізується до N-метилнікотинаміду, метилпірідонкарбоксамідів, глюкуроніду і комплексу з гліцином, виводиться нирками.

Фолієва кислота - один з ферментів синтезу амінокислот, присутня в обміні холіну, в організмі відновлюється до тетрагідрофолієвої кислоти - коферменту, який бере участь у багатьох процесах метаболізму. Сприяє синтезу амінокислот, нуклеїнових кислот, піримідинів, пуринів, стимулює процес кровотворення (частково еритропоез), необхідна для нормального утворення і дозрівання мегалобластів.

Ціанокобаламін активує обмін вуглеводів, білків і ліпідів, сприяє синтезу лабільних груп в утворенні холіну, метионіну, нуклеїнових кислот, креатину, накопиченню в еритроцитах сполук з сульфгідрильними групами, стимулює функцію кісткового мозку, необхідну для нормобластичного еритропоезу, нормалізує функцію печінки та нервової системи, проникає через плацентарний бар'єр, активізує систему згортання крові, у високих дозах підвищує тромбопластичну активність і активність протромбіну. Разом з фолієвою кислотою необхідний для утворення еритроцитів в кістковому мозку. В організмі зв'язується з білками на 90%, виводиться нирками і з жовчю.

Показання до використання

Застосовують коням, великій рогатій худобі, свиням, вівцям, козам, собакам, котам, хутровим звірам, курям при порушенні обміну речовин, нестачі вітамінів, як стимулюючий і тонізуючий засіб для підвищення опірності організму до захворювань різної етіології (інфекції, отруєння), поліпшення росту і розвитку тварин, в комплексній терапії при недостатності кальцію і магнію, при пологах, післяпологових ускладненнях (післяпологовий парез), в період одужання, після операцій, стресів, для нормалізації кровотворення і функціонування печінки, при підвищенні фізичної активності коней (за 2-3 діб до змагань або передбачуваних навантажень).

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують внутрішньом'язово, підшкірно або внутрішньовенно. Вводять повільно 1 раз на добу, курс - 4-5 днів. Дози на 10 кг маси тіла становлять:

 • коні, велика рогата худоба - 0,1-0,3 мл;
 • лошата, телята - 0,5-1 мл;
 • свині - 0,2-0,5 мл;
 • поросята - 0,5-1,5 мл;
 • вівці, кози - 0,5-1 мл;
 • ягнята, козенята - 0,5-1,5 мл;
 • собаки, коти, хутрові звірі - 0,5-2 мл.

Птиці препарат дають перорально з питною водою, курс - 4-5 днів. Дози на 1 л води складають:

 • кури-несучки, бройлери - 2-3 мл;
 • курчата, молодняк - 1-1,5 мл.

У критичних випадках і при сильній слабкості тварин препарат застосовують в половинній дозі. При необхідності курс лікування повторюють через 8-15 днів.

Протипоказання

Не встановлені.

Застереження

Ін'єкцію більше 10 мл ділять на кілька частин і вводять в різні місця.

Умови зберігання

В упаковці виробника, в сухому, темному місці при температурі від +4 до +25 ° С.

Після відкриття флакона препарат зберігати щільно закритим і використовувати протягом 20 днів.

Термін придатності

1 рік.

Характеристики

Види тварин
домашня птиця, кози, вівці, хутрові звірі, коти, велика рогата худоба, свині, коні, собаки
Призначення
стимулюючий та тонізуючий засіб, при порушеннях обміну речовин, поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Форма випуску
розчин
Об'єм
100 мл
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Фос-Бевіт (ДЛЯ ТВАРИН) розчин для ін'єкцій, 100 мл починається від 195.00 грн.
Фос-Бевіт (ДЛЯ ТВАРИН) розчин для ін'єкцій, 100 мл є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні