Хлоргексидину біглюконат розчин 0,05% по 200 мл у флак. (СТМ)

Ціни в Україні
від 9.10 до 30.00 грн
в 933 аптеках

Характеристики

Призначення
антисептична дія
Об'єм
200мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Хлоргексидину біглюконат розчин 0,05% по 200 мл у флак. (СТМ)

Склад

Аqua, chlorhexidine bigluconate.

Опис

Лосьйон є універсальним засобом широкого застосування для обробки пошкоджень шкіри, саден, подряпин як допоміжний засіб для відновлення ураженої поверхні.

Спосіб застосування

5-10 ml нанести на ватний тампон або на уражену поверхню шкіри та витримати 1-3 min; кратність нанесення 2-3 рази на добу. Тільки для зовнішнього застосування.

Застереження

Не поєднувати з препаратами йоду, милом та мийними засобами. Не допускати потрапляння в очі, у разі попадання - промити їх водою. Не застосовувати особам з індивідуальною чутливістю до компонентів засобу. Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

У пакуванні виробника, темному, недоступному для дітей місті, захищеному від прямих сонячних променів, за температури  від 5 до 25С. Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення.

ТУ У 20.4-2621113032-2006:2019.

Виробник

Виробник ТОВ «КЛЮЧІ ЗДОРОВ’Я», Україна, 61124, м. Харків, вул. Зернова, 6/168.

Адреса виробничих потужностей: Харківська обл. харківський р-н, с-ще Рай-Оленівка, вул. Рай-Оленівська,8.

Характеристики

Призначення
антисептична дія
Об'єм
200мл
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Хлоргексидин

Хлоргексидин - це лікарський препарат у вигляді розчину хлоргексидину біглюконату, що виявляє антисептичні та дезінфікуючі властивості. Ефективно діє на грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми, в тому числі віруси, бактерії і гриби. Хлоргексидин руйнує клітини мікроорганізмів зсередини, перешкоджаючи їх розмноження, зберігаючи активність при наявності гною, крові та інших органічних речовин.

Після застосування зовнішньо або місцево він не всмоктується в загальний кровотік, не проникає через неушкоджений шкірний покрив. При випадковому проковтуванні, практично не всмоктується з ШКТ і виводиться в більшій частині з калом і зовсім мала кількість нирками.

Застосовується для обробки і дезінфекції різних ран, включаючи глибокі, гнійні, опікові, інфекції шкіри і слизових оболонок, мікротравми шкірного покриву. В якості профілактики венеричних захворювань.

Хлоргексидин є потужним знезаражувальним засобом, діючи на більшість збудників. Але кровоспинним ефектом він не володіє і препаратом вибору для зупинки кровотечі не є.

Середня ціна по Україні