Хондроітин з бодягою гель по 75 мл у тубах

Ціни в Україні
від 39.00 до 84.00 грн
в 69 аптеках

Характеристики

Призначення
протизапальний ефект, для м'язів і суглобів
Виробник
Форма випуску
гель
Об'єм
75 мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Хондроітин з бодягою гель по 75 мл у тубах

Опис

Гель поєднує два основих цілющих компонента, дія кожного з яких направлена на допомогу хрящовим і з'єднувальним тканинам.

Хондроітин - потужна природна речовина, яка здатна відновлювати хрящові і сполучні тканини, надає ефективну болезаспокійливу, протизапальну, протинабрякову дії, гальмує процес дегенерації та стимулює регенерацію пошкоджених хрящових поверхонь. Дія хондроітину спрямована на поліпшення роботи кістково-суглобової системи.

Другий компонент гелю - бодяга. Бодяга (Spongilla lacustris), є представницею типу губок (Spongia) і належить до групи кремнієвих губок (Cornacuspongia, сем. Spongillidae). Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве подразнення шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючих кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, ослабленню місцевого болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках. При застосуванні бодяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин: аутакоідов, Кенін, гістаміну, простагландинів, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.

Також гель містить розмарин, кінський каштан і екстракт бруньок сосни, які посилюють дію основних компонентів препарату.

Кінський каштан звужує венозні судини, знижує проникність і крихкість капілярів, має виражену протинабрякову дію. Розмарин і екстракт бруньок сосни розширюють судини, впливають на нервові закінчення, що допомагає зняти відчуття напруги на уражених ділянках.

Властивості гелю:

 • уповільнює прогресування остеоартрозу, остеохондрозу;
 • стимулює процеси відновлення суглобового хряща і запобігає подальше руйнування хрящової тканини;
 • покращує змащення суглобів: нормалізує склад і вироблення внутрішньосуглобової рідини, покращує її змащувальні властивості;
 • покращує рухливість і функції уражених суглобів;
 • активізує кровообіг в області ураженого суглоба, покращує живлення суглобового хряща;
 • виявляє помірну протизапальну дію.

Показання до використання

 • Остеоартрозі (артрозі);
 • остеохондрозі хребта;
 • радикуліті, ревматизмі, артриті;
 • травмах суглобів у посттравматичний період;
 • для попередження вікових та травматичних дегенеративно -дистрофічних захворювань суглобів.

Спосіб застосування

Нанести тонким шаром на шкіру, втирати протягом 2-3 хвилин 2-3 рази на день. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю в очі та інші слизові оболонки. Для більшої ефективності гелю проблемну ділянку слід обв'язати бавовняною тканиною. Курс - 2 тижні.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани та слизові оболонки. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20С.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення.

Характеристики

Призначення
протизапальний ефект, для м'язів і суглобів
Виробник
Форма випуску
гель
Об'єм
75 мл
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Хондроітин з бодягою гель по 75 мл у тубах починається від 39.00 грн.
Хондроітин з бодягою гель по 75 мл у тубах є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні