Цикложен крем протигрибковий по 30 г у тубах

Ціни в Україні
від 201.83 до 347.90 грн
в 6490 аптеках

Характеристики

Призначення
проти грибка
Вага
30г
Країна походження бренду
Іспанія
Країна виробництва
Іспанія
Показати все

Опис для Цикложен крем протигрибковий по 30 г у тубах

Склад

1 g (г) крему містить: діюча речовина: циклопірокс оламін – 10 mg (мг); допоміжні речовини: цетостеариловий спирт, ізопропілміристат, гліцерил моностеарат, парафін легкий рідкий, октилдодеканол, полісорбат 60, гліцерол, бензойна кислота, молочна кислота, вода очищена.

Фармакологічні властивості

Цикложен® крем протигрибковий містить циклопірокс оламін, що належить до групи піридону, має широкий спектр протигрибкової дії, активний щодо дерматофітів, дріжджів, грибкової плісняви, актиноміцетів, а саме: Trichophyton spр. (у т.ч. T. mentagrophyles, T. rubrum), Epidermophyton floccosum, Microsporum spр. (у т.ч. M. сanis), Malassezia spp. (у т.ч. M. furfur), Candida spp. (у т.ч. C. albicans), Aspergillus. Циклопірокс пригнічує ріст трихомонад та мікоплазм. Проявляє також антибактеріальну активність щодо грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, зокрема тих, що можуть спричиняти вторинні бактеріальні інфекції шкіри разом із мікотичними ураженнями. Крім того, циклопірокс має потужні протизапальні властивості.

Протигрибкова активність циклопіроксу заснована на пригніченні абсорбції певних речовин (іонів металів, фосфатів та іонів калію) клітиною гриба. Циклопірокс накопичується в клітинах гриба, де він незворотньо зв’язується з такими структурами як мембрани, мітохондрії, рибосоми та мікросоми. Циклопірокс швидко всмоктується крізь епідерміс та волосяні фолікули у сальні залози та дерму, при цьому частина активної речовини залишається у роговому шарі шкіри. Циклопірокс утворює стійкі протигрибкові концентрації у різних шарах шкіри та  волосяних фолікулах, які зберігаються протягом всього періоду застосування.

Рекомендації щодо застосування

Цикложен® крем протигрибковий застосовують дорослим та дітям старше 10 років зовнішньо при грибкових ураженнях шкіри (дерматофітії тіла, рук, стоп, пахової епідермофітії, спричинених дерматофітами (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Microsporum canis та Epidermophyton floccosum); кандидозі гладкої шкіри, викликаному грибками роду Candida; різнобарвному лишаї; при запальних дерматомікозах, що супроводжуються свербежем або без нього, себорейному дерматиті та інших запальних дерматозах, викликаних збудниками, чутливими до циклопіроксу).

Спосіб застосування

Цикложен® крем протигрибковий необхідно нанoсити тонким шаром на уражену шкіру і прилеглі ділянки 1 або 2 рази на добу. Тривалість застосування визначається індивідуально. Зазвичай крем Цикложен® використовують протягом 14 днів до зникнення всіх ознак ураження.

Застереження

Цикложен® крем протигрибковий призначений тільки для зовнішнього застосування. Слід уникати попадання засобу в очі та на слизові оболонки. Цикложен® крем протигрибковий не показаний для нанесення під оклюзійні пов’язки. У разі виникнення неприємних відчуттів чи подразнення застосування необхідно припинити та звернутися за консультацією до лікаря.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, вагітність та період лактації.

Термін придатності

2 роки від дати виготовлення.

Після першого відкриття слід використати протягом 6 місяців.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску

Крем у тубі (номінальний вміст вказано на упаковці).

Виробник

Pharmaceutical Production Company HASCO-LEK S.A., 51-131 Wroclaw, ul. Zmigrodzka 242 E.

Фармасьютікал Продакшн Компані Хаско-Лек С.А., 51-131 Вроцлав, вул. Змігродська 242 Е, Польща.

Найменування та місцезнаходження і номер телефону підприємства, яке здійснює функції щодо прийняття претензій від споживачів:

ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНЕ АГЕНТСТВО «ПРО-ФАРМА», вул. Перемоги, 9, оф. 20, м. Київ, 03170, Україна

Характеристики

Призначення
проти грибка
Вага
30г
Країна походження бренду
Іспанія
Країна виробництва
Іспанія

Середня ціна по Україні