Цинкоферол-С капсули по 550 мг №30

Ціни в Україні
від 272.28
до 381.11 грн
в 428 аптеках

Характеристики

Серія/Лінійка
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
аскорбінова кислота (вітамін C), цинк, холекальциферол (вітамін Д3)
Кількість активних компонентів
аскорбінова кислота (вітамін C): 250мг, цинк: 7мг, холекальциферол (вітамін Д3): 1000МО
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Цинкоферол-С капсули по 550 мг №30

Склад

1 капсула містить: активні інгредієнти: сік ацероли висушений – 500 mg(мг) (що відповідає 250 mg(мг) L-аскорбінової кислоти, цинку гліцинат – 23,1 mg(мг) (що еквівалентно 7 mg(мг) цинку), вітамін D3 (холекальциферол) – 25 µg(мкг) (1000 МО); допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, натрію кроскармелоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію (орісіл); оболонка капсули: желатин.

Загальна характеристика

Цинкоферол - С містить збалансовану комбінацію натуральних вітамінів та мінералів для повноцінної та фізіологічної роботи імунної системи без її надмірного перевантаження та стимуляції.

Цинкоферол - С

  • сприяє покращенню захисних сил організму та зміцненню імунітету
  • підтримує функції ендокринної, репродуктивної, опорно-рухової систем
  • має антиоксидантні та загальнозміцнюючи властивості

Цинкоферол - С рекомендований до застосування для зменшення ризику виникнення респіраторних захворювань під час піків сезонних інфекцій, перешкоджає виникненню ускладнень та прискоренню одужання.

Ацерола ( Malpighia emarginata) – також відома, як барбадоська вишня, є одним із найбагатших природних джерел аскорбінової кислоти у світі. Плоди ацероли містять вітаміну С в 50-100 разів більше, ніж апельсини чи лимони. Доведено, що вітамін С ацероли засвоюється людиною краще, ніж синтетична аскорбінова кислота. Плоди ацероли також містять багато фітонутрієнтів, таких як фенольні сполуки каротиноїдів, антоціани та флавоноїди, що мають виражені антиоксидантні властивості і є синергістами аскорбінової кислоти.

Вітамін С (Vitamine C) або аскорбінова кислота відноситься до групи водорозчинних вітамінів. Оскільки вітамін С не синтезується самостійно, дуже важливо забезпечити його постійне надходження до організму. Рівень вітаміну С у крові є маркером здоров’я. Аскорбінова кислота бере участь в окисно-відновних реакціях, регуляції вуглеводно та білкового обмінів і синтезі багатьох гормонів. Вітамін С підвищує неспецифічну резистентність організму і нормалізує роботу імунної системи, захищає від вірусних і бактеріальних інфекцій: стимулює утворення імунних клітин, інтерферону і антитіл. Застосування аскорбінової кислоти скорочує тривалість протікання ГРВІ.

Вітамін D3 (Vitamine D3) (холекальциферол) відноситься до групи жиророзчинних вітамінів, що утворюється у шкірі людини під впливом ультрафіолетових сонячних променів. Вітамін D3 - одним з ключових вітамінів, який бере участь у багатьох обмінних процесах і впливає на майже всі органи та системи організму. Саме дефіцит вітаміну D3 є найбільш розповсюджений серед людей. У функціонуванні імунної системи вітамін D3 впливає на синтез лімфокінів – речовин, що забезпечують протікання реакцій імунітету. Вітамін D3 сприяє засвоєнню кальцію та фосфору, підтримці нормального рівня кальцію в крові, зниженню ризику розвитку остеопорозу. Вітамін D3 відіграє важливу роль у забезпеченні мінеральної щільності, нормальної функції та міцності кісток та зубів, функціонуванні м’язів, підтримці м’язового тонусу та сили скорочень м’язів, сприяє покращенню координації рухів та підтримці рівноваги. Вітамін D3 бере участь у підтримці здоров’я ендокринної та нервової систем, відіграє роль у процесі поділу клітин.

Цинк (Zinс) - одним із найважливіших мікроелементів, який входить до складу багатьох ферментних систем, що регулюють основні процеси обміну речовин – вуглеводний та білковий. Цинк сприяє росту та розвитку клітин, правильному функціонуванню імунної системи та забезпеченню імунологічної відповіді, присмерковому зору, смаковим відчуттям та сприйняттю запаху. Впливає на збереження нормального рівня вітаміну А в крові, подовжує час дії інсуліну та полегшує його накопичення. Цинк сприяє поліпшенню репродуктивної функції у чоловіків, необхідний для утворення нормальних сперматозоїдів. Цинк необхідний для нормальної функції шкіри, бере участь у процесах регенерації шкіри, секреції сальних залоз, росту нігтів та волосся.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 g(г) добавки: білки – 15,0 g(г), вуглеводи – 1,1 g(г), жири – 0 g(г); 64,4 kcal(ккал) / 269,4 kJ(кДж).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (2 капсули): білки – 0,13 g(г), вуглеводи – 0,01 g(г), жири – 0 g(г); 0,54 kcal(ккал) / 2,26 kJ(кДж).

Показання до використання

Цинкоферол - С рекомендований як додаткове джерело натуральних вітамінів С, D3 та цинку при порушеннях обмінних процесів, обумовлених дефіцитом цих нутрієнтів та нормалізації функціонального стану імунної системи, у т.ч. при застуді та інфекційних захворюваннях. Цинкоферол - С сприяє підтриманню здорового функціонування ендокринної, репродуктивної та опорно-рухової систем, має антиоксидантні та загальнозміцнюючі властивості.

Спосіб застосування та дози

Вживати дорослим по 1 капсулі на день з метою попередження виникнення респіраторних інфекцій та по 2 капсули на день для пришвидшення одужання та попередження розвитку ускладнень під час сезонних інфекцій. Цинкоферол - С слід приймати під час їди, запиваючи достатньою кількістю води.

Рекомендований курс прийому:

1-3 місяці. За необхідності курс прийому може бути скореговано лікарем.

Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів, дитячий вік, вагітність, лактація, тяжкі захворювання нирок, гіпермагнезіємія, гіперкальціурія, тромбоз та гіпервітаміноз D3.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску

1 капсула масою нетто 550 mg(мг) ± 7,5 %.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С..

Дата виготовлення:

дату виготовлення вказано на упаковці.

Термін придатності

24 місяці з дати виготовлення.

Номер партії виробництва: вказано на упаковці.

Виробник

ТОВ НУТРІМЕД

Юридична адреса: вул. Ванди Василевської 7, літ. «А», м. Київ, 03055 Україна.

Фактична адреса потужностей (об’єкта) виробництва: вул. Центральна, 1, с. Сунки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20741 Україна.

Центральний офіс: вул. Предславинська 43/2, м. Київ, 03150 Україна.

Характеристики

Серія/Лінійка
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
аскорбінова кислота (вітамін C), цинк, холекальциферол (вітамін Д3)
Кількість активних компонентів
аскорбінова кислота (вітамін C): 250мг, цинк: 7мг, холекальциферол (вітамін Д3): 1000МО
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Цинкоферол-С капсули по 550 мг №30 починається від 272.28 грн.
Цинкоферол-С капсули по 550 мг №30 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні