Ципровет (ДЛЯ ТВАРИН) очні краплі, 10 мл

Ціни в Україні
від 101.50 до 120.00 грн
в 3 аптеках

Характеристики

Види тварин
собаки, коти
Виробник
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Російська Федерація
Показати все

Опис для Ципровет (ДЛЯ ТВАРИН) очні краплі, 10 мл

Склад

В якості діючої речовини містять водний розчин ципрофлоксацину 0,45% і допоміжні компоненти.

Фармакологічні властивості

Надають бактерицидний і протизапальний ефекти. Мають широкий спектр антимікробної дії, мають високу ефективність щодо більшості грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, включаючи хламідії, мікоплазми, золотистий стафілокок і синьогнійну паличку, а також штами, резистентні до метициліну та гентаміцину. Основним механізмом дії ципрофлоксацину є інгібування ДНК-гірази бактерій (топоізомерази) - Х ферменту, в результаті чого відбувається руйнування структури ДНК і загибель бактерій. Ципрофлоксацин також порушує мембрану бактеріальної клітини, що призводить до виходу клітинного вмісту в міжклітинний простір. Ципрофлоксацин швидко елімінує R-плазміди, що перешкоджає розвитку резистентності мікроорганізмів до препарату. При закапуванні досягає в тканинах ока стійкого терапевтичного рівня. За ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки).

Форма випуску

Препарат являє собою прозору безбарвну рідину. Випускають по 5 і 10 мл в поліетиленових або скляних флаконах.

Показання до використання

Лікування і профілактика запальних та інфекційних захворювань очей, придатків ока у собак і кішок: гострих і хронічних кон'юнктивітів, кератокон'юнктивітів, кератитів, виразок рогівки, септичних іридоциклітів, блефаритів. Лікування інфекційних захворювань очей, що не піддаються лікуванню іншими антибактеріальними препаратами. Профілактика інфекційних захворювань очей після травм і попадання сторонніх предметів. Передопераційна і післяопераційна профілактика інфекційних ускладнень в очній хірургії та їх лікування.

Спосіб застосування та дози

Закрапують в уражене око 4 рази по 1 - 2 краплі від 7 до 14 днів, в залежності від тяжкості процесу. Собаки від 2 до 10 кг - 1 крапля для однієї обробки; Собаки від 10 кг і більше - 2 краплі; Кішки - 1 крапля. При наявності рясного гнійного або слизисто-гнійних виділень закапують 3 - 4 краплі препарату, потім марлевим тампоном ретельно видаляють всі виділення і скоринки. Повторно закапують 1 - 2 краплі препарату 4 - 6 разів на день від 7 до 14 днів. Краплі очні не слід застосовувати кошенятам і цуценятам молодше 7-денного віку. У деяких тварин можлива короткочасна реакція на введення препарату (печіння), самостійно проходить протягом 6 хвилин без лікарського втручання.

Побічна дія

При правильному застосуванні препарату не спостерігаються.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість тварини до препарату і поява ознак стійкого подразнення.

Особливості застосування

При роботі з препаратом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з ветеринарними препаратами.

  • Лікування і профілактика запальних та інфекційних захворювань очей, придатків ока у собак і кішок: гострих і хронічних кон'юнктивітів, кератокон'юнктивітів, кератитів, виразок рогівки, септичних іридоциклітів, блефаритів.
  • Лікування інфекційних захворювань очей, що не піддаються лікуванню іншими антибактеріальними препаратами.
  • Профілактика інфекційних захворювань очей після травм і попадання сторонніх предметів.
  • Передопераційна і післяопераційна профілактика інфекційних ускладнень в очній хірургії та їх лікування.

Умови зберігання

У заводській упаковці в сухому, темному, недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 0 до 25 °С.
Термін придатності - 2 роки.

Характеристики

Види тварин
собаки, коти
Виробник
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Російська Федерація

Середня ціна по Україні