Жироспалювач BPI Roxy lean, 60 капсул

Ціни в Україні
Немає в наявності у Україні
знайдено у 0 аптеках інших міст

Характеристики

Категорія
Бренд
Виробник
Країна походження бренду
США

Опис для Жироспалювач BPI Roxy lean, 60 капсул

Опис

Жироспалювач (Roxy lean) - комплексний жироспалювач нового покоління, який не залишить шансу жиру.

Roxy lean це не простий жироспалювач, це медико-біологічна добавка, що працює і впливає комплексно на тіло приймаючи препарат. Завдяки своєму унікальному складу, ви будете втрачати вагу, відчувати себе на висоті і не будете відчувати почуття голоду.

Складові препарату підібрані таким чином, що б людина приймаючи його, не відчувала енергетичних ям і занепаду сил, а навпаки паралельно з урізанням кількості калорій його енергійність зростала, що дасть подвійний ефект для спалювання жирів. Завдяки синергетичному і високоякісному поєднанню інгредієнтів всього 1 капсула препарату діє ефективніше конкурентів.

GOLDENSEAL (жовтокорінь) екстракт рослини, є природним сечогінним, усуває воду, сприяє потовиділенню і сечовипусканню.

Кофеїн - один з основних елементів в більшості жироспалюючих препаратів, завдяки кофеїну в організмі запускається ефект термогенеза. Кофеїн сприяє спалюванню калорій, і покращує концентрацію для поліпшення якості тренувань.

Йохімбе - відмінно впливає на центральну нервову систему, надаючи енергії на тренуванні і збільшуючи енергетичний запас. Екстракт лимона натуральний сечогінний препарат, що зменшує апетит і запобігає здуття живота.

WHITE WILLOW (екстракт Верби білої) виступає у вигляді синергетика з іншими препаратами, підсилюючи їх основні властивості жироспалювання, термогенез, виведення зайвої рідини з організму.

Склад

Компонент Склад 1 капсули
Вітамін В1 185 мг
Вітамін В3 30 мг
Спеціальна суміш 510 мг

Інші інгредієнти:
перець овочевий, стеарат магнію, желатин, діоксид титану.

Спосіб застосування

Приймати по 1 капсулі вранці, натщесерце, перед їжею.

Застереження

При вагітності, годуванні груддю, прийом будь-яких медичних препаратів або наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням будь-яких харчових добавок. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій припиніть використання і проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не застосовувати препарат, якщо зовнішня захисна мембрана відсутня або пошкоджена.

Характеристики

Категорія
Бренд
Виробник
Країна походження бренду
США

Середня ціна по Україні