Ентеробам Baum Pharm пор. орал. саше №10

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Форма випуску
порошок
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Індія
Показати все

Опис для Ентеробам Baum Pharm пор. орал. саше №10

Опис

ЕНТЕРОБАМ — дієтична добавка, яка створена на основі ліофілізованих клітин Сахароміцети буларді (Saccharomyces boulardii) i призначена для підтримки нормальної роботи кишечника та як додаткове джерело пробіотиків.

Сахароміцети буларді (Saccharomyces boulardii) є транзиторною мікрофлорою, яка чинить свою біологічну дію, проходячи через шлунково-кишковий тракт, після чого залишас його протягом двох-п’яти діб. Окрім прямої та опосередкованої антимікробної, антивірусної та антитоксичної дії, Saccharomyces boulardii стимулюють активність травних ферментів, покращуючи таким чином засвоєння їжі, зменшують обумовлену діареєю надмірну секрецію води та електролітів, позитивно впливають на неспеиифічну ланку імунітету, завдяки чому підвищують опірність організму до інфекцій.

Склад

1 саше містить: ліофілізовані клітини Сахароміцети буларді (Saccharomyces boulardii) - 250 мг (mg).

Склад: декстроза безводна, мальтодекстрин (Е 459), ліофілізовані клітини Сахароміцети буларді (Saccharomyces boulardii), ароматизатор банан, сукралоза (Е 955), ксантанова камедь (E415), натрію бензоат (Е 211), натрію хлорид, кремнію діоксид колоїдний (Е551).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) продукту:

  • білки - 3,125 г (g),
  • вуглеводи - 92,08 г(g),
  • жири - 0,0 г(g);
  • 380,82 Ккал (Kcal)/1593,35 кДж(М).

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована до раціону дієтичного харчування як додаткове джерело пробіотику Saccharomyces boulardii, який сприяс відновленню нормальної мікрофлори кишечнику, стимулює ріст патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів та грибів, які можуть спричинити порушення мікробіоценозу кишечнику при зміні раціону харчування, переїзді, подорожах; для профілактики дисбактеріозу в період антибіотикотерапії.

Спосіб застосування

Дорослим i дітям від 12 років по 1 саше 1-2 рази на добу, дітям віком від 3 до 12 років по 1 саше один раз на добу. Приймати у вигляді розчину під час їди. Вміст саше слід розчинити питною водою кімнатної температури i ретельно перемішати, не слід змішувати з дуже гарячими або холодними напоями.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану добову кількість.

Застереження

Не рекомендується споживати при індивідуальній чутливості до компонентів; дітям до 3 років; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Не вживати при пошкодженні упаковки. Не слід використовувати після закінчення терміну придатності.

Форма випуску

Порошок у саше; по 10 саше-пакетів у картонній коробці.

Maca нетто 1 саше: 5 г (g) (* 4%).

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температури від +5°C до +25°C в сухому, захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки від дати виробництва.

Номер партіі (cepiï) виробництва, дата виготовлення, кінцева дата споживання (краще спожити до кінця): вказано на упаковці.

Не є лікарським засобом. Без ГМО. Країна походження: Індія.

Виробник

Виробник: ТРІОФІТ HУTPAKEAP ПРАЙВІТ ЛІМІТЕД, Ділянка № Дж-1/22, МІДС, Тарапур, Бойсар Вест, Палгар, Махараштра-401506, lндія (TRIOFIT NUTRACARE PRIVATE LIMITED, PLOT NoJ-1/22, MIDC, Tarapur, Boisar West, Palghar, Maharashtra-401506, lndia).

Виготовлено для: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», 79052, м. Львів, вул. Широка, 66

lмпортер відповідальний за прийняття претензій від споживачів: ТОВ «ВІКОМ-ТРЕЦф›, Україна, 05151, м.Київ, вул.Ушинською, буд 40

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Форма випуску
порошок
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Індія

Часті питання

Ціна на Ентеробам Baum Pharm пор. орал. саше №10 починається від 279.00 грн.
Ентеробам Baum Pharm пор. орал. саше №10 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні