Панкреобам Baum Pharm таблетки №20

Ціни в Україні
від 46.00 до 60.48 грн
в 1228 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
для органов ШКТ
Виробник
Країна походження бренду
Україна

Опис для Панкреобам Baum Pharm таблетки №20

Склад

1 таблетка містить: активний інгредієнт: суміш ферментів для покращення травлення (панкреатин) - 152 мг (mg), що відповідає активності, не менше: 6840 ліполітичних одиниць, 6384 амілолітичних одиниць, 456 протеолітичних одиниць; екстракт жовчі бичачої - 25 мг (mg); допоміжні речовини: наповнювачі: лактоза, мікрокристалічна целюлоза; антиспікаючі агенти: натрію кроскармелоза, кальцію стеарат, кремнію діоксид колоїдний; оболонка таблетки - суха суміш «Wincoat white» (частково нейтралізована метакрилова кислота та етилкрилатний сополімер, триетилацетат, титану діоксид, тальк, діоксид кремнію, натрію лаурилсульфат), емульгатор: поліетиленгліколь.

Рекомендації щодо застосування

За рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело ферментів підшлункової залози (ліпази, амілази, протеази) з метою нормалізації процесів травлення у випадках вживання їжі, яка важко перетравлюється, жирної або незвичної їжі. Дозволяє попередити розлади травлення (діарея, метеоризм) та сприяє більш повному засвоєнню корисних речовин у тонкому кишечнику.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування

Вживати дорослим та дітям віком від 6 років та старше по 1-2 таблетки під час їди; таблетки ковтати цілими та запивати значною кількістю питної води.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Підвищена чутливість до складових компонентів, вагітність та період лактації, гострий панкреатит або хронічний в стадії загострення, кишкова непрохідність, діти до 5 років.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С та відносної вологості повітря не більше 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Характеристики

Бренд
Призначення
для органов ШКТ
Виробник
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні