Протеїн Biotech Iso Whey Zero Шоколад-Тоффі, 500 г

Характеристики

Категорія
Бренд
Виробник
Вага
500г
Країна походження бренду
США

Опис для Протеїн Biotech Iso Whey Zero Шоколад-Тоффі, 500 г

Опис

Надзвичайно висока біологічна цінність, дуже висока швидкість засвоювання білків робить Iso Whey ZERO абсолютно унікальним на ринку. Ідеально підходить для спортсменів, які прагнуть швидко наростити м'язову масу.

Виготовлені з ретельно відібраних джерел білків, амінокислоти профілю Iso Whey ZERO ідеально підходить для максимального зростання м'язів. У них багато ВСАА, ЕАА (незамінних амінокислот), а також L-глютамин - найбільш важливих амінокислот для росту м'язової маси.

Склад

На 1 порцію (25 гр.):

  • Калорії - 101 ккал
  • протеїн - 22 г
  • (Ізолят сироваткового протеїну, гідролізат ізоляту сироваткового протеїну, крос-флов ультра фільтрованої концентрат сивоторочного протеїну, мікроподрібнений ВСАА)
  • вуглеводи - 1,5 г в т.ч. цукру - 0 г
  • жири <1 г

Склад: ізолят сироваткового протеїну, гідролізат ізоляту сироваткового протеїну, крос-флов ультра фільтрованої концентрат сивоторочного протеїну, мікроподрібнений ВСАА)

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість інгредієнтів. Не застосовувати препарат вагітним і жінкам, годуючим грудьми. Тримати в недоступному для дітей та тварин місці. Не є заміною здорового і збалансованого харчування. Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем. Не є лікарським засобом.

Характеристики

Категорія
Бренд
Виробник
Вага
500г
Країна походження бренду
США

Середня ціна по Україні