Зубна паста Colgate Sensitive Pro-relief, відновлення і контроль, для чутливих зубів, 75 мл

Ціни в Україні
від 67.75 до 126.00 грн
в 76 аптеках

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
зміцнення ясен
Об'єм
75мл
Країна походження бренду
Польща
Показати все

Опис для Зубна паста Colgate Sensitive Pro-relief, відновлення і контроль, для чутливих зубів, 75 мл

Опис

Як виникає чутливість зубів? При опусканні ясен і пошкодженні емалі оголюються тисячі мікроскопічних канальців, що ведуть до нервових закінчень зуба. Коли зуби контактують з гарячим, холодним або солодким - подразнення передається до зубних нервових закінчень зубів, викликаючи хворобливі відчуття.

Більшість зубних паст для чутливих зубів знижують больові відчуття, роблячи нерв зуба менш чутливим до зовнішніх подразників, але не дозволяють позбутися від причини повністю. Зубна паста Colgate Sensitive Pro-Relief Відновлення та Контроль допомагає не тільки усунути підвищену чутливість зубів, але і зміцнює ясна і запобігає їх рецесію - одну з основних причин підвищеної чутливості зубів. Унікальна технологія Pro-Argin, заснована на компонентах природного походження, при регулярному застосуванні надійно запечатує відкриті дентинні канальці і відновлює чутливі ділянки зубів, запобігаючи повторній появі чутливості.

Склад

Карбонат кальцію, вода, сорбіт, аргінін, арома олії, фторфосфат натрію, пірофосфат натрію, сахарин натрію, лимонен, фторид

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
зміцнення ясен
Об'єм
75мл
Країна походження бренду
Польща

Середня ціна по Україні