ПімоПет GiGi таблетки 5 мг для лікування серцевої недостатності у собак, 100 таблеток

Ціни в Україні
від 1541.00 до 1559.00 грн
в 2 аптеках

Характеристики

Бренд
Види тварин
собаки
Країна походження бренду
Ізраїль

Опис для ПімоПет GiGi таблетки 5 мг для лікування серцевої недостатності у собак, 100 таблеток

Склад

Одна таблетка масою 320 мг містить 5,0 мг пімобендана і допоміжні речовини.

Опис

За зовнішнім виглядом препарат являє собою таблетки пласко-циліндричної форми зі скошеними краями червоного кольору з легким специфічним запахом, з хрестоподібною борозенкою або без неї.

Фармакологічні властивості

Фармакологічні властивості препарату обумовлені діючою речовиною - пімобенданом, що входять до його складу. Пенобендан - похідне бензимідазолу, відноситься до нестероїдних кардіотоничних засобів. Препарат частково інгібує фосфодіестеразу III і одночасно підвищує чутливість міофібрил серця до іонів кальцію. Пінобендан не тільки підсилює скоротливу функцію міокарда, але і одночасно забезпечує артеріальну вазодилатацію.
Препарат виводиться з організму переважно через печінку.

Спосіб застосування

ПімоПет застосовують собакам при лікуванні серцево-судинної недостатності, викликаної дилатаційною кардіоміопатією або недостатністю клапанів (регургітація мітрального і/або трикуспідального клапанів) з характерними симптомами, такими як кашель, задишка, зниження толерантності до навантажень або асцит.
Доза препарату становить 0,5 мг діючої речовини на 1 кг маси тіла. Добову дозу розподіляють на 2 прийоми, що відповідає 1 таблетці вранці і 1 таблетці ввечері на 20 кг живої ваги.
Широта терапевтичної дози коливається від 0,2 мг до 0,6 мг на 1 кг маси тіла, розділених на два прийоми на добу, щодня.
ПімоПет застосовують всередину, приблизно за одну годину до годування. Препарат може також призначатися в комбінації з сечогінним засобом, наприклад, фуросемідом.
У разі декомпенсованої серцевої недостатності рекомендована довічна тривала терапія препаратом ПімоПет. Підтримуюча доза повинна бути підібрана індивідуально в залежності від тяжкості захворювання.

Побічна дія

У рідкісних випадках зустрічається легка позитивно хронотропна дія (підвищення ЧСС), а також блювота. Ці ефекти залежать від дози і можуть бути запобігти шляхом зниження дози.

Протипоказання

Гіперчутливість до пімобендану. Не слід застосовувати препарат при гіпертрофічній кардіоміопатії і захворюваннях, при яких збільшення серцевого викиду не може бути досягнуто за функціональними або анатомічними причинами (наприклад, при стенозі гирла аорти).
ПімоПет не застосовується собакам з важкими формами печінкової недостатності, цуценятам молодше 6 місяців, вагітним або годуючим сукам, собакам з вродженим пороком серця, цукровим діабетом та іншими серйозними захворюваннями обміну речовин.

Взаємодія з іншими засобами та інші види взаємодії

Індукований пімобенданом підйом фракції скоротливості послаблюється антагоністами кальцію, такими як верапаміл та бета-адреноблокаторами, такими як пропранолол.

Форма випуску

Випускають розфасованим по 30 і 100 таблеток в пластикові банки відповідної місткості з контролем розкриття.

Умови зберігання

Зберігають при температурі від 0 °C до + 25 °C і відносній вологості не більше 75%.

Термін придатності

Термін придатності препарату в закритій тарі 36 місяців від дати виготовлення при дотриманні умов зберігання.

Характеристики

Бренд
Види тварин
собаки
Країна походження бренду
Ізраїль

Середня ціна по Україні