Жироспалювач Nutrex NR Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrate, 60 капсул

Характеристики

Категорія
Бренд
Виробник
Країна походження бренду
США

Опис для Жироспалювач Nutrex NR Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrate, 60 капсул

Опис

  • Всього одна таблетка
  • Ефективна допомога у втраті ваги
  • Харчова добавка

Характеристики продукту

  • Особливо концентрований високоефективний склад
  • Висока ефективність: достатньо однієї таблетки
  • Відмінна підтримка у втраті ваги і ефективне джерело енергії
  • Швидко всмоктуються капсули
  • Вистачає на 30 днів

Дуже важливе попередження:

На даний момент це найпотужніша жіноча формула з Lipo-6, розроблена нами. Вона настільки сильна, що ви не повинні намагатися приймати більше однієї таблетки. Це препарат з підвищеною концентрацією діючої речовини, дуже сильний, по одній таблетці на прийом, сприяє позбавленню від жиру, є помічником вашому тілу по боротьбі із зайвою вагою.

Всього в одній таблетці. Пам'ятайте, що концентрований продукт Lipo-6 Black Hers Ultra володіє інтенсивною дією, він допомагає жінкам в позбавленні від жиру як ніякий інший.

Регулярні заняття спортом і відповідне харчування вкрай важливі в боротьбі з вагою. Так як організми у всіх різні, результати використання даного продукту теж можуть варіюватися. До складу продукту входять синтезовані і натуральні компоненти.

Склад

Розмір порції: 1 капсула
Порцій в контейнері: 60
  Кількість на порцію % DV
Вітамін B12 (ціанокобаламін) 3 мкг 50%
Фолієва кислота (Фолат) 200 мкг 50%
Ультраконцентрований комплекс підтримки втрати жиру 294,5 мг *
Кофеїн безводни   *
Теобромін безводний   *
Advantra Z Citrus Aurantium (50% p-Synephrine)   *
Йохимбин HCl   *
Rauwolscine   *
* Daily Value (DV) не встановлено.

Інгредієнти

Гліцерин, рослинна целюлоза (рослинна капсула), очищена вода, полісорбат 80, гіпромелоза qsp, fd & c синій 1, fd & c червоний 40, fd & c жовтий 6.

У цьому продукті використовуються тільки натуральні рослинні капсули, які не містять продуктів тваринного походження.

Рекомендації щодо застосування

Приймайте по одній капсулі Black-Cap вранці і вдень. Особливо концентрований високоефективний склад Ніколи не приймайте більше однієї таблетки на день. Ніколи не приймайте більше двох порцій за 24 години. Для найкращого результату приймайте особливо концентрований засіб Lipo-6 Black Hers не менше ніж за 30 хвилин до їди. Приймайте не менше ніж за 6 годин до сну.

Застереження

Важливо Прочитайте обов'язково: Lipo-6 Black Ultra Concentrate абсолютно не призначений для осіб молодше 18 років або з чутливістю до кофеїну. Не приймати при вагітності або годуванні груддю.

Кожна порція цього продукту містить 200 мг кофеїну, приблизно як 1-2 чашки міцної кави. Приймаючи цей продукт, необхідно контролювати прийом інших кофеїновмісних речовин, наприклад медикаментів, продуктів харчування та напоїв.

Не приймайте продукти, що містять йохимбин, синефрин або стимулюючу дію щитоподібної залози, включаючи в тому числі медичні препарати і харчові добавки, що містять фенілефрин або будь-які інші стимулюючі засоби.

Не перевищуйте рекомендовану дозу. Не приймайте разом з алкоголем. Не приймайте препарат більше 60 днів поспіль. Прийом можна продовжити після 15-денної перерви.

Проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви регулярно приймаєте медичні препарати, включаючи, але не обмежуючись, інгібітори моноаміноксидази, антидепресанти, аспірин, нестероїдні протизапальні засоби і продукти, що містять фенілефрин, ефедрин, псевдоефедрин, фенілетиламін і інші аналептичні засоби.

Проконсультуйтеся з лікарем у разі наявності у вас таких медичних станів (включаючи, але не обмежуючись): хвороби серця, печінки, нирок і щитовидної залози, психіатричні дисфункції, труднощі з сечовипусканням, діабет, високий кров'яний тиск, кардіоарітмія, регулярні головні болі, аденома передміхурової залози, глаукома.

Припиніть прийом препарату за 2 тижні перед хірургічною операцією. Негайно припиніть прийом препарату, якщо ви відчуваєте прискорене серцебиття, запаморочення, сильні головні болі або вам не вистачає повітря при диханні.

До складу продукту входять речовини, які можуть бути заборонені деякими спортивними організаціями. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Характеристики

Категорія
Бренд
Виробник
Країна походження бренду
США

Середня ціна по Україні