Жироспалювач Olimp L-Carnitine 1500 Extreme, 120 капсул

Ціни в Україні
від 691.60 до 712.50 грн
в 2 аптеках

Характеристики

Категорія
Бренд
Виробник
Країна походження бренду
Польща

Опис для Жироспалювач Olimp L-Carnitine 1500 Extreme, 120 капсул

Склад

L-карнітин-L-тартрату, наповнювач - мікрокристалічна целюлоза; засіб проти злежування - магнієві солі жирних кислот; капсула (желатин, колір: E 171).

Інформація про поживність 1 капсула
L-карнітин-L-тартрату,
в тому числі L-карнітин
1500 мг
1000 мг

* NRV- еталонне значення поживних речовин

Опис

Olimp L-Carnitine 1500 Extreme є добавкою на основі карнітину в капсульованій формі. Компанія Olimp завжди славилася високими дозуваннями своїх продуктів і цей не став винятком. В одній капсулі Olimp L-Carnitine 1500 Extreme міститься 1500 мг L-Carnitine Tartrat, з якого чистого карнітину 1000 мг. Це дуже зручне дозування і відмінно підійде для людей, які не люблять пити велику кількість капсул.

Olimp L-Carnitine 1500 Extreme використовується для зниження ваги без будь-яких побічних ефектів і негативного впливу на організм. Основне завдання карнітину в організмі - це транспортування жирних кислот в клітини, де в кінцевому підсумку вони перетворюються в енергію. Тому карнітин підвищує енергетичний потенціал організму, допомагає боротися із зайвою вагою і також корисний для серцево-судинної системи.

Основні переваги Olimp L-Carnitine 1500 Extreme:

  • високе дозування в одній капсулі;
  • сприяє зниженню ваги;
  • зміцнює серцево-судинну систему;
  • зручна фасовка в блістерах.

Спосіб застосування

Приймати по 1-2 капсули в день.

Рекомендації щодо застосування від експертів: Дівчатам приймати по 2-3 капсули в день або за 30 хвилин до тренування, чоловікам - по 3-4 капсули. Для підтримки серцево-судинної системи досить приймати по 2 капсули в день вранці або протягом дня.

Характеристики

Категорія
Бренд
Виробник
Країна походження бренду
Польща

Середня ціна по Україні