Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Контрольний розчин One Touch Ultra Plus середньої концентрації, 3,80 мл

Категорія Глюкометри
Торгова назва One Touch
Лінійка One Touch Ultra Plus
Вид товару розчин
Кількість в упаковці 80 мл

Опис для Контрольний розчин One Touch Ultra Plus середньої концентрації, 3,80 мл

Склад

Контрольний розчин містить водний розчин глюкози з буферами, регулятор вязкоcті, консервант і барвник. Вмісту флакона достатньо для проведення приблизно 75 тестів.

Властивості

Для використання з системою визначення рівня глюкози в крові OneTouch Ultra® PlusFlex (ВанТачУльтра ПлюсФлекс) і тест-смужками OneTouch Ultra® Plus (ВанТач Ультра Плюс) з метою перевірки коректності спільної роботи глюкометра і тест-смужок, а також правильності техніки виконання аналізів.

Контрольний розчин OneTouch Ultra® Plus (ВанТачУльтра Плюс) містять певну кількість глюкози, яка вступає в реакцію з тест-смужками OneTouch Ultra® Plus.

Проведення тесту з контрольним розчином рекомендується:

 • при підозрі, що глюкометр або тест-смужки працюють неправильно;
 • якщо ви неодноразово отримуєте несподівані результати вимірювання рівня глюкози в крові;
 • якщо ви упустили або пошкодили глюкометр;
 • кожен раз після відкриття нового флакона з тест-смужками.

Отриманий результат повинен бути в діапазоні, зазначеному на флаконі з використовуваним контрольним розчином, а саме 5,7 - 7,7 ммоль/л.

Це означає, що глюкометр разом з тест-смужками як єдина вимірювальна система працюють правильно.

Рекомендації щодо застосування

Правила проведення тесту

 • Тест з використанням контрольного розчину слід проводити при температурі від 6 °C до 44 °C і відносній вологості від 10% до 90%.
 • Підготуйте глюкометр до тесту з контрольним розчином - вставте тест-смужку, щоб включити глюкометр, почекайте, поки на екрані глюкометра не з'явиться миготлива крапля крові. Натисніть і утримуйте кнопку "вгору" або "вниз" поки не з'явиться значок контрольного розчину (С).
 • Обережно збовтайте флакон з контрольним розчином, зніміть синій ковпачок флакона і помістіть його на плоску поверхню (наприклад, на стіл) так, щоб верхня частина ковпачка дивилася вгору. На ній є невелике заглиблення.
 • Протріть кінчик флакона з контрольним розчином і верхню частину ковпачка чистою вологою тканиною або серветкою, дайте їм висохнути.
 • Стисніть флакон, щоб видалити першу краплю контрольного розчину, яку не слід використовувати. Видавіть наступну краплю розчину в невелику лунку, яка розташована на верхній частині ковпачка, або на іншу чисту, неабсорбуючу поверхню.
 • Тримайте глюкометр таким чином, щоб бічний край тест-смужки знаходився під невеликим кутом до краплі контрольного розчину. Доторкніться капіляром збоку тест-смужки до контрольного розчину. Зачекайте, поки капіляр тест-смужки повністю заповниться.

Перегляд результату аналізу з контрольним розчином:

 • Після нанесення контрольного розчину глюкометр почне зворотний відлік, поки аналізн не буде завершено. Результат відображається на екрані з датою, часом, одиницями вимірювання і позначкою (С) для контрольного розчину і зберігається в пам'яті глюкометра.
 • Порівняйте результат, який відображається на екрані глюкометра, з діапазоном, надрукованим на флаконі з контрольним розчином OneTouch UltraPlus, а саме 5,7-7,7 ммоль / л.

Якщо результат аналізу з контрольним розчином потрапляє в межі контрольного діапазону значень, значить Ваш глюкометр разом з тест-смужками як єдина вимірювальна система працюють правильно. Якщо результат аналізу з контрольним розчином не влучає у межі контрольного діапазону значень, повторіть перевірку з новою тест-смужкою.

ВАЖЛИВО! Результати тесту з контрольним розчином повинні потрапити в контрольний діапазон значень, надрукований на етикетці флакона з контрольним розчином, який використовувався для тесту. Діапазон, надрукований на флаконі з контрольним розчином, стосується тільки тестів з контрольним розчином і не є рекомендованим діапазоном рівня глюкози в крові.

Причини результатів, що виходять за межі діапазону, можуть бути наступні:

 • Недотримання цієї рекомендації по виконанню тесту з контрольним розчином.
 • Контрольний розчин забруднений, закінчився кінцевий термін придатності або пройшла дата утилізації.
 • Тест-смужка або флакон з тест-смужками пошкоджені, закінчився кінцевий термін придатності пройшла дата утилізації.
 • Глюкометр, тест-смужки і/або контрольний розчин мали різні температури під час проведення тесту з контрольним розчином.
 • Глюкометр несправний.
 • Були бруд або сторонні речовини в лунці у верхній частині ковпачка флакона з контрольним розчином.

ОБЕРЕЖНО! Якщо ви продовжуєте отримувати результати тесту з контрольним розчином, які виходять за межі діапазону, надрукованого на етикетці флакона з контрольним розчином, НЕ використовуйте цей глюкометр, тест-смужки і контрольний розчин.

Застереження

 • Дата закінчення терміну придатності розчину надрукована на флаконі.
 • Дата утилізації настає через 6 місяців після першого відкриття флакона з контрольним розчином. При розкритті і нового флакона слід написати дату утилізації на його етикетці.
 • Не застосовувати після дати закінчення терміну придатності або терміну утилізації (в залежності від того, яка з них настала першою).
 • Перед проведенням тесту переконайтеся, що глюкометр, тест-смужки і контрольний розчин мають однакову температуру.
 • Не застосовувати, якщо пломби упаковки розчину порушені або відсутні.

Умови зберігання

Флакон з контрольним розчином слід зберігати щільно закритим в сухому прохолодному місці при температурі від 5 °C до 30 °C, в місцях, недоступних для дітей. Не зберігати в холодильнику.

Не ковтати контрольний розчин. Не допускати попадання контрольного розчину в очі або на шкіру, так як він може викликати подразнення.

Опис продукту Контрольний розчин One Touch Ultra Plus середньої концентрації, 3,80 мл представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Кашель, неприємності?
Кашель, неприємності? Розберись з кашлем! Детальніше
Розкрий французькі секрети anti-age з «розумними» капсулами!
Розкрий французькі секрети anti-age з «розумними» капсулами! Клінічно доведений ефект і європейський досвід застосування Детальніше
Турбує зниження потенції?
Турбує зниження потенції? Є рішення! Детальніше
Подагра. Артрит
Подагра. Артрит Ефект природних речовин Детальніше
Новий європейський засіб від алергії!
Новий європейський засіб від алергії! Дихай вільно! Детальніше
Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
Травма, забій, розтягнення?
Травма, забій, розтягнення? А твоя аптечка готова до цього? Детальніше
Top