Протеїн Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey, ваніль, 1,59 кг

Ціни в Україні
Немає в наявності у Україні
знайдено у 0 аптеках інших міст

Характеристики

Категорія
Вага
1590г

Опис для Протеїн Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey, ваніль, 1,59 кг

Опис

Виготовлений з 100% гідролізованого ізоляту сироваткового білка, Platinum Hydrowhey є самим передовим сироватковим білком, який ми коли-небудь розробляли. Завдяки гідролізу ізоляту сироваткового білка для розщеплення великих білків на більш дрібні шматочки цей ультрачистий ізолят сироватки здатний швидко проникати в вашу систему, допомагаючи вашим м'язам швидко почати відновлюватися після силових тренувань. Ми вдосконалили цю формулу за допомогою мікронізованих амінокислот з розгалуженим ланцюгом (BCAA).

Протеїн Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey, ваніль є гідролізатом ізоляту сироваткового білка, що має велику швидкість засвоєння і дії, з найбільш чистими і подрібненими частинками білка. В результаті було отримано продукт з максимальним ступенем засвоєння, чистоти і швидкості всмоктування, що забезпечує необхідними амінокислотами наші м'язи для їх побудови і швидкого відновлення.

Білки, що входять до Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey, 100% гідроліз, тобто вони пройшли процес дроблення цілісного білка на дрібні частинки, звані пептидами і включають ди-, три- і оліго- пептидні сполуки білка, що забезпечує краще і швидке їх засвоєння нашим організмом і швидку доставку до м'язових тканин. Таким чином, Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey це перший засіб, який ідеально підходить для прийому, вранці, перед тренуванням і відразу після неї, коли наші м'язи дійсно потребують швидкодіючого протеїну, а також в BCAA в рівній мірі, оскільки вони відповідають за синтез білка і побудови нової м'язової тканини, захищаючи їх від руйнування.

Спосіб застосування

Додайте 1 мірну ложку Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey в блендер, шейкер або склянку, наповнену 300-350 мл холодної води, молока або вашого улюбленого напою, і збивайте або перемішуйте протягом 20-30 секунд або до розчинення порошку.

Порада: Використовуйте більш швидкодіючий Platinum Hydrowhey протягом дня і більш повільно перетравлюваний Gold Standard 100% Casein вночі або між прийомами їжі для цілодобового насичення амінокислотами.

Збільште універсальність свого коктейлю, додавши інші добавки, такі як креатин, BCAA і вуглеводні порошки.

Застереження

Використовуйте цей продукт тільки в якості харчової добавки. Не використовуйте для зниження ваги.

Зберігати в прохолодному сухому місці.

Склад

Розмір порції: 1 совок (39 г).

  Кількість на порцію % від добової норми
Калорії 140 ккал  
Всього жирів 1 г 1%
Насичений жир 0,5 г 3%
Транс-жир 0 г  
Холестерин 10 мг 3%
Натрій 180 мг 8%
Всього вуглеводів 3 г 1%
Дієтичне волокно <1 г 2%
Всього цукру 1 г  
Білок 30 г 60%
Вітамін Д 0 мкг 0%
Кальцій 130 мг 10%
Залізо 0,7 мг 4%
Калій 280 мг 6%
* Щоденна величина% говорить вам, скільки поживних речовин в порції їжі сприяє щоденному раціону. Для загального харчування рекомендується використовувати 2 000калорій в день.

Інші інгредієнти: гідролізований ізолят сироваткового білка, мікронізовані амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (l-лейцин, l-ізолейцин, l-валін), натуральний і штучний ароматизатор, лецитин, вершковий крем (соняшникова олія, мальтодекстрин, модифікований харчовий крохмаль, дікалійфосфат, трикальцийфосфат, токофероли), сіль, целюлозна камедь, ацесульфам калію, сукралоза, ферментна суміш (Aminogen®, амілаза, протеаза, целлюлаза, лактази, ліпаза).

Містить: молоко і сою.

Характеристики

Категорія
Вага
1590г

Середня ціна по Україні