Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше
Категорія Кисневі концентратори
Торгова назва ProMedica
Виробник Медхауз-Україна
Вид товару концентратор кисневий
Країна виробництва Китай

Опис для Кисневий концентратор ProMedica OX-05

Опис

Кисневий концентратор Promedica ОХ-05 призначений для індивідуального використання у домашніх умовах.

  • Діапазон повітряного потоку від 0,5 до 5 л на хвилину.
  • Функція (звуковий сигнал) попередження відключення електроенергії.
  • Відрізняється високою концентрацією кисню - до 95,5%.
  • Рівень шуму < 55 дБ.

Кисневий концентратор Promedica ОХ-05 - це пристрій з електронним управлінням, який відокремлює кисень з повітря в приміщенні. Через пиловий, а потім через бактерицидний фільтр повітря надходить в безмасляний компресор, звідки під тиском потрапляє в колонки, заповнені цеолітом. З колонок очищене від азоту повітря потрапляє в накопичувач, проходить через регулятор потоку (ротаметр) в зволожувач, а потім через гнучку трубку з носовими канюлями надходить до пацієнта.
Увага! Кисневий концентратор Promedica ОХ-05 не використовується в якості обладнання життєзабезпечення або підтримки життя.

Для чого потрібен кисневий концентратор?

Організм людини потребує кисневої терапії для підтримки роботи його життєво важливих систем і функцій. Такі захворювання, як серцева недостатність, хронічна обструктивна хвороба легень, бронхіальна астма та інші потребують штучного кисню.

Використання концентратора в повсякденному житті стало актуальним і затребуваним останнім часом. Забруднення навколишнього середовища вплинуло на здоров'я людей в містах і мегаполісах. Кілька хвилин кисневої терапії наповнять організм чистим повітрям і запустять його функції в повну силу. Кисневий концентратор - доступний спосіб підтримувати здоров'я в домашніх умовах.

Кисневий концентратор Promedica OХ-05 неймовірно простий у використанні і підходить для людей будь-якого віку.
Всі функції регулюються за допомогою зручних механічних кнопок. Швидкість подачі кисню (від 0,5 до 5 л на хвилину) регулюється за допомогою спеціального коліщатка на передній панелі концентратора.
Низький рівень шуму приладу менш ніж 55 дБ, зручний дизайн і висока продуктивність роблять прилад для кисневої терапії ідеальним для використання вдома або офісі.

Киснева терапія - користь для здоров'я:

Киснева терапія використовується для успішного лікування і профілактики захворювань дихальних шляхів і нездужань, які виникають в результаті дефіциту кисню і низького рівня гемоглобіну в крові. Дефіцит кисню часто супроводжується такими симптомами як головний біль, швидка стомлюваність, безсоння, хронічна втома.

Кисневі інгаляції ефективні в лікуванні та профілактиці серцево-судинних та цереброваскулярних захворювань, хронічної обструктивної пневмонії, а також, дуже ефективні при аноксії.

Киснева терапія ефективна для пацієнтів з важкими формами дихальної недостатності. Вона зменшує задишку і загальну слабкість, покращує самопочуття. Ефект досягається за рахунок зростання оксигемоглобіну і зниження рівня катехоламінів. Це допомагає нормалізувати роботу серця і покращує стан бронхолегеневої системи.

Крім сприятливого впливу на серце і дихальну систему, киснева терапія покращує роботу печінки, нирок та інших органів. Вона також посилює ефективність медикаментозної терапії за рахунок поліпшення засвоєння лікарських засобів.
Киснева терапія використовується для підвищення імунітету і поліпшення загального стану організму.

Опис продукту Кисневий концентратор ProMedica OX-05 представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Нежить? Синусит?
Нежить? Синусит? Дізнайтесь більше, як вилікувати нежить, а не замаскувати симптоми Детальніше
Турбує зниження потенції?
Турбує зниження потенції? Є рішення! Детальніше
Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
Пекучий біль в ногах?
Пекучий біль в ногах? Дізнайся про лікування та профілактику! Детальніше
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання?
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання? Миттєве охолодження, яке приносить полегшення! Детальніше
Top