SATOR-Симбіо капсули №20

Ціни в Україні
від 65.00 грн
в 59 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
для органов ШКТ, для мікрофлори
Тип добавки
комплекс пре- та пробіотиків
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для SATOR-Симбіо капсули №20

Склад

Інулін (59,5%), харчові волокна (38,1%), комплекс лакто- і біфідобактерій (Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricum, Bifidobacterium infantis) (2,4%); капсула: желатин.

Вміст:

в 1 капсулі

в 2 капсулах

Комплекс лакто- і біфідобактерій (Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricum, Bifidobacterium infantis), сумарно

ІхЮ’КУО*

2хЮ8КУО*

Інулін

250 мг

500 мг

Харчові волокна

160 мг

320 мг

Країна походження основних інгредієнтів відрізняється від країни походження продукту: бактерії - Італія, інулін - Бельгія, харчові волокна - Франція.

Спосіб застосування та дози

Для дітей у віці 3-12 років: по 1 капсулі 1 раз на добу. Дорослим та дітям віком від 12 років - по 1 капсулі 2 рази на добу. Рекомендовано приймати під час їжі. Для дітей і дорослих, які не можуть проковтнути капсулу, капсулу можна відкрити безпосередньо перед вживанням і розмішати її вміст із прохолодною рідиною (сік, вода та ін.) або їжею.

Курс приймання - не менше 10 днів залежно від стану.

Подальший термін приймання узгоджується з лікарем.

Рекомендації щодо застосування

Комплекс, що містить ліофілізовані життєздатні лакто- і біфідобактерії і пребіотики (харчові волокна і інулін), який сприяє підтриманню і відновленню балансу нормальної мікрофлори кишечника, покращенню функціонального стану кишечника, підтриманню рівноваги імунної системи і підвищенню неспецифічної резистентності організму. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.

Лакто- і біфідобактерії, що входять до складу, виживають при проходженні через шлунково- кишковий тракт та зберігають свою активність.

Згідно загальнодоступних даних наукових досліджень лакто- і біфідобактерії, що входять до складу Симбіотика, мають наступні властивості:

  • за рахунок антагоністичної активності по відношенню до патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, перешкоджають їх розмноженню і прикріпленню до слизової оболонки кишечника, таким чином сприяють підтриманню та захисту нормальної мікрофлори кишечника, в тому числі при прийомі антибіотиків, препаратів для зниження шлункової секреції (при лікуванні виразкової хвороби, гастро-езофагальної рефлюксної хвороби та ін.), при зміні клімату та харчування під час подорожей, при незбалансованому харчуванні, дії стресових факторів тощо;
  • сприяють відновленню рівноваги мікрофлори кишечника та покращенню загального стану при порушенні нормального складу біоценозу кишечника, в тому числі, що супроводжується здуттям, діареєю або закрепом, дискомфортом в черевній порожнині;
  • сприяють активізації місцевого та системного імунного захисту, підвищенню опірності організму до збудників застудних та кишкових інфекцій;
  • сприяють покращенню травлення, засвоєнню молочних продуктів і їх переносимості, допомагають засвоєнню поживних речовин.

Інулін і харчові волокна є пребіотиками - речовинами, які засвоюються кишковою мікрофлорою і сприяють її розмноженню та активному росту, що, в свою чергу, сприяє підтриманню нормальної мікрофлори і покращенню функціонального стану кишечника, в тому числі, його моторно-евакуаторної функції.

Містить бактерії виробництва Італії.

Не містить ароматизаторів, барвників, консервантів. Без ГМО.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом

Застереження

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Прийом під час вагітності і лактації тільки після консультації лікаря.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Харчові волокна можуть мати зовнішній вигляд - білий або жовтуватий порошок. Відхилення по кольору дозволяються від сірого до жовтого і не впливають на якість та функціональні властивості продукту. В залежності від партії продукту капсули можуть бути різного кольору і по- різному розміщені в блістері, що не впливає на якість продукту. Допускається злежування (грудкування) вмісту капсули через наявність інуліну, що не впливає на якість і безпеку продукту.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці за температури до +25 °С та відносній вологості не вище 75 %.

Зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.

Термін придатності

12 місяців з дати виготовлення.

Виробник

Виробник (дивись останню цифру номера партії):

ТОВ «Форсаж Плюс», Україна, 08322, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Проліски, вул. Промислова, 9.

ТОВ «Фарм Райз», Україна, 61001, м. Харків, вул. Конєва, 21.

ТОВ «Харківська фармацевтична фабрика», Україна, 61057, м. Харків, вул. Громадянська, 25.

Відповідальний за інформацію для споживача: ТОВ "ІРІС ФАРМ", Україна, 02094, м. Київ, вул. Магнітогорська, 1а, Платформа Офіс Клаб

Замовник і власник знаку для товарів і послуг та/або торговельної назви: ТОВ «Керуюча компанія «УКРАЇНСЬКИЙ АПТЕЧНИЙ ХОЛДИНГ», 04073, м. Київ, вул. Сирецька, буд.38

Характеристики

Бренд
Призначення
для органов ШКТ, для мікрофлори
Тип добавки
комплекс пре- та пробіотиків
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на SATOR-Симбіо капсули №20 починається від 65.00 грн.
SATOR-Симбіо капсули №20 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні