Вітаберг Softgel капсуи по 1250 мг №30

Ціни в Україні
від 304.94 до 367.00 грн
в 2636 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
зміцнення імунітету, загальнозміцнювальна дія
Країна походження бренду
Індія

Опис для Вітаберг Softgel капсуи по 1250 мг №30

Опис

Вітамінний комплекс VITABERG, надає загальнозміцнюючу і тонізуючу дію, посилює захисні сили організму, допомагає йому відновитися або протистояти стресам. VITABERG - стимулює і відновлює життєву активність організму (женьшень) і полегшує перебіг хронічних захворювань, заповнює дефіцит необхідних речовин при незбалансованому або неповноцінному харчуванні (вітаміни і мінерали).

VITABERG - необхідний в осінньо-зимовий період, коли життєві сили організму ослаблені і є ризик простудних і вірусних захворювань.

Препарат може бути призначений в якості доповнення до основного лікування або як профілактичний засіб. Результат прийому повного курсу - підвищення розумової і фізичної працездатності, зменшення почуття сонливості і втоми, стійкість до стресів, підвищення імунітету.

Властивості

До складу Вітаберг входить:

АРГІНІН - ця амінокислота необхідна для синтезу ряду білків в організмі людини. Аргінін надає живильну підтримку імунній системі.

ЛЕЦИТИН - виконує дуже важливу функції в організмі, його важливість має вирішальне значення для функціонування центральної нервової системи. Він присутній в кожній клітині організму. Лецитин бере участь у різних метаболічних процесах, є дуже важливим компонентом мозку і нервової тканини. Завдяки цьому лецитин підтримує розумові процеси, покращує пам'ять і концентрацію, а також благотворно впливає на роботу серця і печінки. Він бере участь в регулюванні рівня холестерину.

КАЛЬЦІЙ - виконує основну будівельну функцію в організмі. Міцні кістки і зуби - це заслуга саме кальцію в поєднанні з фосфором. Кальцій бере участь у регуляції процесів нервової провідності та м'язових скорочень, у підтримці стабільної серцевої діяльності, роботу ендокринних залоз.

ГЛУТАМИН -амінокислота, що підтримує багато функцій: нормалізує роботу імунної системи, мінімізує стресові фактори, покращує і допомагає активізувати розумову діяльність, концентрувати увагу, думати більш ясно, покращувати свою пам'ять і настрій.

ФОСФОР - це макроелемент, він необхідний для здорової структури кісток і зубів. Також він бере участь практично у всіх хімічних і фізіологічних реакціях організму.

ВІТАМІН С - впливає на обмін речовин. Найважливіша функція аскорбінової кислоти - це антиоксидантна. Він послаблює токсичну дію вільних радикалів, що утворюються при великих фізичних навантаженнях, захворюваннях, негативній дії навколишнього середовища. Він збільшує міцність і еластичність кровоносних судин. Він підвищує імунітет, за допомогою вітаміну С, організм легше справляється з хворобами, різними отрутами і токсинами.

ЕКСТРАКТ ЖЕНЬШЕНЮ - забезпечує тонізуючу, загальнозміцнюючу дію, підвищує працездатність і опірність організму до стресових ситуацій, фізичних та емоційних навантажень, несприятливих впливів зовнішнього середовища.

ЗАЛІЗА ФУМАРАТ - найважливішою функцією заліза в організмі є участь в утворенні гемоглобіну. Він бере участь в утворенні імунних клітин і необхідний для активної дії вітамінів групи В. Він бере участь в процесі знешкодження чужорідних для організму речовин, що надходять ззовні.

L-ЛІЗИН - це незамінна амінокислота, вона є будівельним елементом білка в організмі. Лізин не виробляється сам по собі, його необхідно приймати за допомогою їжі або харчових добавок. Лізин покращує засвоєння кальцію, покращує фізичну працездатність, ефективно впливає на спалювання жиру, покращує імунну систему.

ЦИНК - необхідний для правильного функціонування імунної системи, бере участь у боротьбі з інфекційними хворобами і раковими пухлинами. Цинк має антитоксичні і антивірусні властивості. Він потрібен для підтримки здоров'я шкіри, волосся, нігтів. Цинк поряд з вітамінами Е, С і селеном активний як антиоксидант.

ВІТАМІН В3 (нікотинова кислота) - бере участь в обмінах: жировому, вуглеводному, енергетичному, білковому. Вітамін В3 необхідний для здорового функціонування мозку і центральної нервової системи.

ВІТАМІН В5 - важливий в засвоєнні інших вітамінів, у формуванні антитіл і причетний до процесу синтезу нейротрансмітерів, бере участь в процесі метаболізму жирних кислот, і нормалізує обмін ліпідів.

ВІТАМІН Е - підвищує імунітет, збільшує силу і витривалість м'язів, покращує стан шкіри, перешкоджає передчасному її старінню, поліпшує розумову і фізичну активність, покращує роботу центральної нервової системи.

МАГНІЙ - це макроелемент, «антистресовий мінерал». Магній бере участь в обміні жирів, глюкози, амінокислот, транспортуванні поживних речовин і вироблення енергії. Також він бере участь в процесі білкового синтезу і передачі нервових сигналів. Цей макроелемент необхідний для підтримки здоров'я серцево-судинної системи. Магній підвищує стійкість до стресів.

КАЛІЮ СУЛЬФАТ - це макроелемент, він особливо необхідний для нормального функціонування серцево-судинної системи, для нормалізації тиску, для скорочення м'язів і так далі.

ВІТАМІН В2 - його називають в народі «двигуном організму». Він бере участь в обміні речовин. Рибофлавін підтримує здоров'я зору, прискорює процеси обміну речовин, бере участь у метаболізмі жирів, вуглеводів і білків.

ВІТАМІН В1 - в народі його називають, вітаміном «оптимізму». Вітамін В1 необхідний для підтримки здорового функціонування нервової, серцевої і травної систем. Він приймає важливу участь у метаболізмі жирів і вуглеводів в організмі.

ВІТАМІН В6 - по-народному «вітамін антидепресант». Він необхідний для функціонування нервової системи, полегшує засвоєння білків і жирів, сприяє засвоєнню нервовими клітинами глюкози. Також потрібно знати, що вітамін В6 уповільнює процеси старіння.

ВІТАМІН А - є потужним антиоксидантом. Вітамін А благотворно впливає на зір, підвищує імунітет і бар'єрну функцію слизових оболонок. Вітамін А нейтралізує небезпечні різновиди вільних радикалів, захищаючи клітини головного мозку від їх руйнівної дії. Він грає важливу роль в запобіганні захворюванням артерій і серця.

МАРГАНЕЦЬ - це мікроелемент, який має антиоксидантні властивості; підвищує імунітет; регулює процеси жирового і вуглеводного обміну.

МІДЬ - це найбільш важливий мікроелемент для людського організму. Мідь нормалізує роботу імунної системи, роботу центральної нервової системи, нормалізує процес кровотворення. Допомагає в синтезі лейкоцитів, еритроцитів і колагену.

ВІТАМІН В9 - її основна сфера дії - нервова система і мозок. Вітамін В9 регулює процеси збудження і гальмування нервової системи, є профілактикою стресів.  Регулює процеси кровотворення, знижує холестерин в крові. Вітамін В9 займає важливе місце в здоровому процесі розвитку вагітності.

КАЛІЮ ЙОДИД - важливими властивостями калію йодиду виявляється його здатність попереджати накопичення радіоактивного йоду в щитовидній залозі і забезпечувати її захист від дії радіації.

СЕЛЕНАТ НАТРІЮ - відомий як антиоксидант, він грає найважливішу роль в фізіології людини. Недостатність селену призводить до зниження антиоксидантного та імунного захисту. Селен бере участь в обміні білків і нуклеїнових кислот, входить до складу ферментів і гормонів.

ВІТАМІН Д3 - грає важливу роль в процесах формування кісткової тканини, він бере участь в підтримці загального стану здоров'я, оскільки моделює клітинний ріст, нервово-м'язову провідність, імунітет і запалення.

ВІТАМІН В12 - підвищує опірність організму до різних захворювань, підвищує імунітет. Цей вітамін стимулює функції кровоносних органів і істотно впливає на здатність сприйняття і засвоєння людиною нової інформації. Його недолік викликає розлад уваги і депресивний стан. Вітамін В12 грає важливу роль в підтримці чоловічого і жіночого здоров'я.

Склад

Аргінін - 99 мг, лецитин - 92 мг, кальцій - 75 мг, глутамін - 60 мг, фосфор - 58 мг, вітамін С - 50 мг, екстракт женьшеню - 42,5 мг, фумарат заліза - 30 мг L-лізин - 25 мг, цинк 10 мг, вітамін В3 - 10 мг, вітамін В5 - 5 мг, вітамін Е - 5 мг, магній - 3 мг, калію сульфат - 2 мг, вітамін В2 - 1,5 мг, вітамін В1 - 1 мг, вітамін В6 - 1 мг, вітамін А - 752 мкг, марганець - 0,5 мг, мідь - 0,5 мг, фолієва кислота - 150 мкг, калію йодид - 100 мкг, селенат натрію - 30 мкг, вітамін D3 - 5 мкг, вітамін В12 - 2 мкг.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована в якості додаткового джерела біологічно активних речовин при емоційних і фізичних навантаженнях, хронічному стресі. Сприяє нормалізації обміну речовин, підвищенню імунітету. Має загальнозміцнюючі властивості.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування та дози

Дорослим і дітям старше 12 років по 1 капсулі в день або за схемою, рекомендованої лікарем. Капсули не розжовувати, запивати водою.

ТЕРМІН ВЖИВАННЯ: 1-2 місяці; в подальшому термін споживання узгоджувати з лікарем.

Застереження

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, період вагітності та годування груддю.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Форма випуску

М'які желатинові капсули №30.

Характеристики

Бренд
Призначення
зміцнення імунітету, загальнозміцнювальна дія
Країна походження бренду
Індія

Середня ціна по Україні