Жироспалювач Vansiton L-Carnitine (карнітин), 150 капсул

Ціни в Україні
від 355.00 до 359.00 грн
в 18 аптеках

Характеристики

Категорія
Бренд
Виробник
Країна походження бренду
Україна

Опис для Жироспалювач Vansiton L-Carnitine (карнітин), 150 капсул

Опис

Л-карнітин (відомий як ель-карнітин, l-carnitin) - природна натуральна хімічна речовина. Організм синтезує його з амінокислот лізину і метіоніну. Компонент грає ключову роль в створенні енергії для організму, шляхом транспортування жирних кислот в мітохондрії клітин. Приблизно 98% карнітину присутні в м'язових тканинах, а також в крові і печінки. Щоб норма не падала, потрібно приймати вітаміни групи C. Речовина міститься в таких продуктах харчування: яловичина, свинина, риба, молоко, сир і макарони.

Жироспалювач Vansiton L-Carnitine (карнітин) - один з основних джерел енергії для м'язових тканин. Його основна і найбільш важлива функція - це окислення жирних кислот в процесі їх транспортування в клітки, в результаті чого виділяється енергія.

Карнітин - один з основних джерел енергії для м'язової тканини. Він збільшує переробку жиру в енергію і запобігає відкладенню жиру в організмі, перш за все в серці, печінці, скелетних м'язах. Застосування карнітину запобігає м'язовому катаболізму (руйнування) за рахунок зменшення споживання глікогену на енергетичні потреби.

Таким чином, L-карнітин вирішує два найважливіших завдання:

  • забезпечує працюючі м'язи енергією за рахунок окислення жирних кислот, і тим самим підвищує працездатність і витривалість;
  • знижує накопичення жиру в тканинах організму.

Крім того, підвищує працездатність і витривалість за рахунок значного поліпшення постачання клітин киснем.

L-карнітин має чудову властивість знижувати вміст в організмі холестерину і затримувати формування атеросклеротичних бляшок у кровоносних судинах.

Ще одна важлива функція L-карнітину полягає в його здатності очищувати організм. Він пов'язує токсичні елементи, які утворюються в організмі в процесі обміну речовин, в нерозчинні сполуки, які потім зі шлаками виводяться з організму людини.

Сумісний з усіма продуктами спортивного харчування. Можна приймати тривалий час.

Спосіб застосування

Приймати 2-5 капсул (в залежності від маси тіла) за 30-40 хвилин до початку тренування або 1-2 рази на день на порожній шлунок між прийомами їжі.

Склад

Енергетична цінність: 0 ккал

Склад в 1 капсулі:

L-карнітина тартрат

700,0 мг

в т.ч. L-карнітин

500,0 мг

Вітамін В6 (піридоксину HCl)

2,0 мг

Маса нетто 1 капсули: 702 мг ± 1,5%.

Не містить: консервантів, ароматизаторів, підсолоджувачів і барвників.

Характеристики

Категорія
Бренд
Виробник
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні