Зволожувач повітря WetAir MH-204B

Характеристики

Бренд
Виробник
Країна походження бренду
Україна

Опис для Зволожувач повітря WetAir MH-204B

Опис

Сухе повітря негативно впливає на наше здоров'я. Він пересушує шкіру, стягує її, а також є розсадником шкідливих бактерій і мікроорганізмів. До такого висновку вже давно прийшли вчені, тому радять усім в зимовий період, коли в кожному будинку і квартирі працюють пристрої обігріву, зволожувати повітря. Для цього зовсім не обов'язково розвішувати на кожному розі мокру білизну, досить купити зволожувач повітря.

Серед його основних технічних характеристик виділяють:

  • продуктивність в 300 мл / год;
  • площа обслуговування в 35 кв.м .;
  • потужність в 25 Вт;
  • електромеханічне управління;
  • міцний пластиковий корпус білого кольору;
  • ультразвуковий режим роботи.

Зволожувач може похвалитися повноцінним забезпеченням м'якого мікроклімату в котеджі, квартирі, будинку і будь-якому іншому приміщенні. Висока потужність дозволяє зволожити повітря досить швидко. Наявність резервуару для води з ємністю в 2,3 літра забезпечує безперервну роботу пристрою протягом 10-12 годин.

Для однокімнатної квартири, невеликого офісного приміщення, дитячої кімнати, кабінету начальника - це ідеальне рішення. Освоїти управління зволожувачем зможе навіть дитина. Здійснити його користувач може за допомогою однієї єдиної механічної ручки. З її допомогою легко виставити оптимальний рівень роботи пристрою, щоб досягти ідеального мікроклімату в кімнаті.

В якості цікавого дизайнерського рішення, в зволожувачі є підсвічування, яке активується окремою кнопкою, що знаходиться на корпусі девайса. Купити зволожувач повітря WETAIR MH-204B буде не найгіршим варіантом в якості подарунка близькій людині, колезі по роботі або начальнику. Це актуальний пристрій, корисність якого не варто недооцінювати!

Технічні характеристики

Тип

Ультразвуковий

Споживана потужність

25 Вт

Продуктивність

300 мл/ч

Тип управління

Механічне

Реком. площа обслуговування

35 м2

Ємність резервуара для води

2,3 л

Основні функції

Ароматизація

Габарити

22.8 x 22 x 22 см

Вага

0,8 кг

Характеристики

Бренд
Виробник
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні