Про нас

Про компанію

Tabletki.ua – найбільший портал, створений для пошуку та бронювання фармацевтичної продукції в Україні.

Цей ресурс корисний, якщо Вам необхідно отримати інформацію про лікарський засіб, або знайти його офіційну інструкцію від виробника, а також дізнатися про наявність та ціни в аптеках на території України.

Що ви знайдете на сайті Tabletki.ua?

Актуальну інформацію про лікарські засоби, а також зможете за своїм запитом ознайомитись з офіційними інструкціями та інформацією щодо реєстрації лікарських засобів в Україні. Джерелом розміщених даних є виключно офіційні ресурси, включно з Державним реєстром лікарських засобів.

Актуалізацією інформації на Сайті займається команда фахових спеціалістів, які проводять моніторинг даних, систематизують, впорядковують та відображають актуальну інформацію щодо лікарських засобів зареєстрованих на території України.

  На нашому Сайті, з метою отримання необхідної інформації, перед придбанням лікарського засобу Ви зможете ознайомитись з:
 • наявністю лікарського засобу в аптечних закладах на території України;
 • офіційною інструкцією виробника лікарського засобу;
 • інформацією про дозування, форму випуску лікарського засобу та діючі речовини, заявлені виробником;
 • інформацією про фармакологічні групи лікарських засобів та їх АТХ-класифікацію; офіційні відомості про реєстрацію лікарського засобу;
 • офіційними відомостями про реєстрацію лікарського засобу.

Актуальну інформацію про серії лікарських засобів, обіг яких зупинено (заборонено), зібрану на підставі офіційних відомостей Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Для чого це потрібно? Метою розміщення вказаної інформації є запобігання обігу неякісних та/або фальсифікованих лікарських засобів.

Ми регулярно отримуємо від аптечних закладів актуальну інформацію про наявність та вартість фармацевтичної продукції в місцях продажу на території України, а саме лікарських засобів, виробів медичного призначення, медтехніки, лікувальної косметики та інших товарів.

Ми постійно працюємо над розширенням кількості аптечних закладів, представлених на нашому інформаційному ресурсі. Приділяємо особливу увагу актуальності та достовірності відомостей щодо наявності фармацевтичної продукції та цін на неї у відповідних місцях продажу.

NB! Шукаючи фармацевтичну продукцію, яка Вас цікавить, Ви завжди зможете побачити актуальну інформацію про дату та час останнього оновлення даних щодо наявності та вартості у відповідному аптечному закладі.

Крім того, на Сайті розміщується й інша корисна інформація для споживачів щодо контактних даних аптечних закладів, графіку роботи, тощо.

Історія та факти
2019
500 000 бронювань щомісяця
ТОП-30 в світовому рейтингу медичних сайтів
2018
 • Лідер серед медичних сайтів України.
 • 5 500 аптек.
 • 6 000 000 відвідувачів щомісячно.
 • Входить до ТОП-15 сайтів України.
2017
Запуск сервісу бронювання, до кінця року понад 200 аптек надає цю послугу. Сервісом скористалися понад 170 000 клієнтів.
2016
Розроблені Android та IOS додатки
2012
Підключені всі обласні центри України та великі міста
2010
Проект починає працювати, як довідково-інформаційний ресурс. Основними завданнями якого були:
 • надання професіоналам якісної довідкової інформації щодо лікарських засобів;
 • надання користувачам інформації щодо цін та наявності препаратів в Києві та Харкові