Політика щодо реклами і спонсорства

Підготовлено командою Tabletki.ua. Лютий 2020 року

Місія Tabletki.ua — допомогти вам знайти більш вигідні пропозиції і забронювати товари за зниженою ціною в аптеках поруч із вами, заощаджуючи ваш час і гроші. Ми прагнемо надати вам достовірну, актуальну і корисну інформацію, яка дозволить вам зберегти ваше здоров'я і здоров'я вашої сім'ї.

Сервіс Tabletki.ua отримує фінансування від реклами, спонсорських проектів і партнерських програм. Реальність є такою, що фінансування від наших рекламодавців дозволяє нам надавати вам більше можливостей і покращує якість сервісу в цілому. Але будьте впевнені, що ми ніколи не дозволяємо спонсорам впливати на контент, який ми створюємо.

Ми вибираємо рекламу

Ми залишаємо за собою право визначати типи рекламних проявів, які будуть прийматися і відображатися на Tabletki.ua. Ми залишаємо за собою право відхилити, скасувати або видалити будь-яку рекламу з Tabletki.ua в будь-який час і з будь-якої причини. Ми негайно надамо рекламодавцю повідомлення про відхилення, скасування або видалення будь-якого рекламного прояву разом із поясненням. Ми також залишаємо за собою право визначати правильне розташування реклами на Tabletki.ua.

Ми не підтримуємо жодних товарів (препаратів)

Незважаючи на те, що товари (препарати) можуть відображатися на нашому сайті в рекламі, наша згода розміщувати будь-яку рекламу при жодних обставинах не означає схвалення рекламованого товару (ів) та / або послуг / або компанії, яка виробляє, поширює або рекламує цей товар (и) або послугу (и).

Ми не будемо приймати певні типи реклами

Ми не будемо приймати будь-яку рекламу, яка насправді є неточною, недобросовісною та / або не відповідає вимогам до реклами на законодавчому рівні. Дозволяється реклама лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації тільки відповідно до Закону України «Про рекламу». Дозволяється реклама лише таких лікарських засобів, які відпускаються без рецепта лікаря та які не внесені центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров'я до переліку лікарських засобів, заборонених до рекламування. Tabletki.ua дотримується основних принципів реклами відповідно до Закону України «Про рекламу», а саме:

законності, точності, достовірності, використання форм та засобів, які не завдають споживачеві реклами шкоди; реклама не повинна підривати довіру суспільства до реклами та повинна відповідати принципам добросовісної конкуренції. реклама не повинна містити інформації або зображень, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності.
реклама повинна враховувати особливу чутливість дітей і не завдавати їм шкоди.

У рекламі забороняється поширювати інформацію щодо товарів, виробництво, обіг чи ввезення на митну територію України яких заборонено законом.
Оголошення не повинні містити твердження, які є дискримінаційними за ознаками походження людини, її соціального і майнового стану, расової та національної приналежності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом і характером занять, місцем проживання, а також такі, що дискредитують товари інших осіб.
Всі оголошення повинні чітко ідентифікувати рекламодавця. Будь-яка реклама, яка може бути неправильно витлумачена як редакційний контент, буде чітко позначена як реклама

Ми чітко розмежовуємо рекламу і власний контент

Ми завжди підтримуємо чітке розмежування між рекламою і редакційним змістом сайту. Всі рекламні прояви на Tabletki.ua чітко і однозначно позначені як реклама.

По питанням розміщення реклами: