UA RU

Угода про конфіденційність

 1. Ця Угода діє для сайту Tabletki.ua (далі «Сервіс»), що надається ТОВ«Асоціація незалежних розробників» (місцезнаходження: 02660, м.Київ, вул.М.Раскової 23, офіс 824) та/або його пов'язаними (афілійованими) компаніями (далі - «Власник»).
 2. Ця Угода є договором приєднання. Використання Користувачем Сервісу свідчить про приєднання Користувача до даної Угоди повністю і підтверджує його згоду з наведеними нижче умовами.
 3. При використанні Користувачем Сервісу Власник здійснює збір та обробку даних Користувача, а саме:
  1. даних, що надаються Користувачем як при заповненні реєстраційних форм сервісу, так і в процесі користування Сервісами;
  2. файлів cookie;
  3. IP-адреси;
  4. параметрів і налаштувань інтернет -браузерів.
 4. Власник включає дані Користувача до бази персональних даних інтернет -користувачів з моменту, коли Користувач вперше починає користуватися Сервісом, а також постійно весь період, протягом якого Користувач користується послугами Сервісу. термін зберігання даних становить період, протягом якого Користувач користується послугами сервісу, а також п'ять наступних років після закриття аккаунта на відповідному Сервісі і закінчення користування Користувачем послугами Сервісу.
 5. Власник здійснює обробку персональних даних Користувача будь-якими способами з метою належного надання Користувачу послуг (ідентифікація, аутентифікація, авторизація, відновлення пароля, передача інформаційних матеріалів за передплатою, відповідей на запити та листи користувача, а також для інших дій, час від часу необхідних для належного надання послуг Сервісу).
 6. Власник використовує отримані персональні дані для таргетингу рекламних та/або інформаційних матеріалів за віком, статтю, іншими даними, для проведення статистичних досліджень; якими іншими способами.
 7. Власник має право передати персональні дані, базу персональних даних, в яку включені персональні дані Користувача, повністю або частково будь-яким третім особам без повідомлення про це Користувача у наступних випадках: особам, у ведення, володіння або власність яких передано Сервіс; особам, які є пов'язаними/Афілійованими з Власником; новому власнику та/або власникам Сервісу для обробки в цілях, передбачених цією Угодою; іншим користувачам Сервісу (як фізичним, так і юридичним особам), якщо на Сервісі передбачено відповідний функціонал.
 8. При використанні Користувачем Сервісу, на їх інтернет-сторінках можуть бути присутніми коди інтернет-ресурсів третіх осіб, внаслідок чого такі треті особи отримують дані, зазначені в пунктах 3.2, 3.3 та 3.4 цієї Угоди. Такими інтернет -ресурсами третіх осіб є:
  1. системи по збору статистики відвідувань Сервісів (наприклад, лічильники bigmir.net, Google Analytics і т.д.);
  2. соціальні плагіни (блоки) соціальних мереж (наприклад, Facebook і т.д.);
  3. системи банеропоказів (наприклад, AdRiver, DoubleCkick і т.д.);
  4. інші ресурси.
 9. Користувач володіє всіма правами по захисту його персональних даних, передбаченими чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних».
 10. Обробка персональних даних здійснюється в дата -центрах, де розміщується обладнання, забезпечує функціонування Сервісу. Власник приймає всі передбачені законодавством заходи для захисту персональних даних Користувача, зокрема, обробка даних здійснюється на обладнанні, що знаходиться в охоронюваних приміщеннях з обмеженим доступом.
 11. Власник має право змінювати умови цієї Угоди в односторонньому порядку. У цьому випадку всі зміни будуть опубліковані за адресою https://tabletki.ua/agreement/ .
Top