UA RU

БІОГАЯ ПРОТЕКТІС краплі з вітаміном D3 по 5 мл у флак.

Ціни в аптеках
БІОГАЯ ПРОТЕКТІС краплі з вітаміном D3 по 5 мл у флак.
Бренд: БіоГая
Тип товару: краплі
Добавить в избранные товары

Склад

Склад на 5 крапель: активні інгредієнти: не менше 108 КУО життєздатних бактерій Lactobacillus reuteri DSM 17938, 10 мкг (400 МО) вітаміну D3; допоміжні речовини: соняшникова олія, середньоланцюгові тригліцериди (МСТ-олія), антикомкувач діоксид кремнію. Без ГМО. Не містить лактозу та білки молока. Без консервантів.

Рекомендації щодо застосування

застосовувати як дієтичну добавку для дітей від народження та дорослих, в тому числі жінок під час вагітності та лактації, як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis®), що допомагають нормалізувати мікрофлору кишечника та поліпшити його функціональний стан, а також вітаміну D3, що регулює обмін кальцію та фосфору. Застосовується як дієтична добавка до раціону харчування з перших днів життя, зокрема для профілактики кольок у немовлят. Пробіотик.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Ефективність, безпека L. reuteri Protectis® для людини підтверджені в клінічних дослідженнях, проведених у Європі, Америці, Японії, Україні за участю людей різного віку.

L.reuteri Protectis® – штам, що відповідає сучасним вимогам Продовольчої й Сільськогосподарської організації ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations – FAO) і ВООЗ (2002 р.) до пробіотиків.

L.reuteri Protectis® є природними мікроорганізмами, що вперше були виділені з грудного молока та в нормі присутні в організмі людини по всій довжині шлунково-кишкового тракту.

L.reuteri Protectis® колонізують епітелій та розмножуються у всіх відділах ШКТ, починаючи з ротової порожнини. L.reuteri стійкі до дії шлункового соку, солей жовчних кислот та ферментів верхнього відділу тонкого кишечника.

L.reuteri Protectis® синтезують молочну, оцтову кислоти і специфічні речовини для цього виду лактобактерій – реутерін і рейтероциклін, що пригнічують зростання патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів у травному тракті. Посилюючи природний захист травної системи від патогенних мікроорганізмів, створюють сприятливі умови для формування нормального мікробіоценозу кишечника.

L.reuteri Protectis® мають антагоністичну активність проти H. pylori, а також зменшують побічні реакції антибактеріальної терапії при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки.

Імуностимулювальна дія L.reuteri Protectis® пов’язана з можливістю активізувати імунну систему кишечника як першу лінію захисту організму від інфекцій за рахунок збільшення кількості клітин CD4+ (специфічна підгрупа Т-лімфоцитів).

Lactobacillus reuteri Protectis®: нормалізують мікрофлору кишечника, колонізують епітелій та розмножуються у всіх відділах шлунково-кишкового тракту, починаючи з ротової порожнини; сприяють покращенню моторики кишечника.

БіоГая Протектіс з вітаміном  D3 краплі містить у своєму складі природну форму вітаміну D3, яка в нормі синтезується в організмі людини, активно бере участь у роботі шлунково-кишкового тракту, регулюючи його моторику, та відіграє важливу роль в абсорбції кальцію, фосфатів і магнію в кишечнику, транспорті мінеральних солей.

Вітамін D3 необхідний для функціонування паращитоподібних залоз, нирок і кісткової системи.

Вітамін D3 є активним антирахітичним фактором, який сприяє правильній мінералізації та росту скелета.

Вітамін D3 бере активну участь у роботі імунної системи. Дефіцит вітаміну D3  може бути причиною схильності до атопічного дерматиту.

 

БіоГая Протектіс з вітаміном D3 краплі застосовується для:

  • усунення дисбіозу – відновлення мікрофлори шлунково-кишкового тракту з перших днів життя;
  • профілактики нападів кишкової кольки і підвищеного газоутворення, зригування і закрепів у дітей грудного та раннього віку;
  • покращення моторики кишечника;
  • міцного імунітету – захисту організму від інфекцій;
  • профілактики рахіту у дітей, зокрема у недоношених новонароджених;
  • профілактики дефіциту вітаміну D3  у пацієнтів, які належать до груп високого ризику, при мальабсорбції.

 

У комплексному лікуванні:

  • алергічних станів (зокрема, при діатезі у дітей, атопічному дерматиті);
  • бактеріальних і мікотичних інфекцій у недоношених новонароджених;
  • хелікобактерної інфекції.

Спосіб застосування та дози

вживати по 5 крапель 1 раз на добу під час прийому їжі, додавши до молока/молочної суміші або кип’яченої води кімнатної температури. Курс споживання визначає лікар індивідуально. Доза може бути збільшена лікарем. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Перед застосуванням добре збовтати! Не додавати до гарячого! Не змінює смак напоїв та їжі.

Увага! Для розведення крапель використовувати питну воду гарантованої безпеки та якості. Неприпустиме використання питної води з колодязів та каптажних джерел.

Для максимальної ефективності інтервал між прийомом БіоГая Протектіс з вітаміном D3 краплі та антибіотиків має становити 3 години.

Застосування у період вагітності або годування груддю

вживати по 5 крапель 1 раз на добу під час прийому їжі, додавши до молока/молочної суміші або кип’яченої води кімнатної температури. Курс споживання визначає лікар індивідуально. Доза може бути збільшена лікарем. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Перед застосуванням добре збовтати! Не додавати до гарячого! Не змінює смак напоїв та їжі.

Увага! Для розведення крапель використовувати питну воду гарантованої безпеки та якості. Неприпустиме використання питної води з колодязів та каптажних джерел.

Для максимальної ефективності інтервал між прийомом БіоГая Протектіс з вітаміном D3 краплі та антибіотиків має становити 3 години.

Застереження

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Перед початком застосування та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.

Форма випуску

краплі для перорального застосування у флаконі із темного скла з винтовою кришкою і індикатором першого відкриття, з піпеткою та осушувачем всередині, упакованому в картонну коробку.

Об’єм 1 флакона: 5 мл ± 5 %.

Термін придатності

2 роки.

Вжити до: вказано на упаковці.

Номер партії: вказано на упаковці.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці при температурі до 25 °С в сухому і недоступному для дітей місці. Не заморожувати. Після відкриття флакону зберігати в оригінальній упаковці впродовж 3-х місяців при температурі не вище 25 °С

Виробник

БіоГая Продакшн АБ, Швеція, Вінделваген 3, СЕ-241 38 Еслев, тел.: +46(0)413-55-00, для БіоГая АБ, Швеція, Кунгсброплан 3, а/с 3242, SE-103 64 Стокгольм, тел.:+46 (0) 8 555 293 00 / BioGaia Production AB, Sweden, Vindelvägen 3, SE-241 38, Eslöv, tel.: +46(0)413-55-00 for BioGaia AB, Sweden, Kungsbroplan 3, P.O. Box 3242, SE-103 64 Stockholm, tel.:+46 (0) 8 555 293 00
www.biogaia.com, info@biogaia.se.

Представник

Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ» в Україні, 08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Чорновола 43, тел.: (044) 593-33-55.

BiоGaia, ProTectis, Lactobacillus reuteri Protectis – торговельні марки BioGaia AB.

Торговельна назва штаму Lactobacillus reuteri DSM 17938 – Lactobacillus reuteri Protectis.

Захищено патентом 93911 та іншими патентами, а також тими, що в процесі розгляду.

Інструкція до БіоГая представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування БіоГая, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність БіоГая з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечне для вашого здоров'я.

Переглянуті товари

Новинки реклама

Нежить?
Нежить? Дій активно! Детальніше
Турбують суглоби?
Турбують суглоби? Комплексна підтримка суглобів! Детальніше
Запали пристрасть!
Запали пристрасть! Рослинний комплекс для чоловіків Детальніше
Кашель?
Кашель? Є швидке рішення! Детальніше
Турбує запор?
Турбує запор? Ефективно та безпечно навіть для дітей Детальніше
Top