UA RU

Уротилен капсули №20 (10х2)

Ціни в аптеках
Уротилен капсули №20 (10х2)
Бренд: Уротилен
Вид товару: капсули
Кількість в упаковці: 20 штук
Призначення: поліпшення функції нирок
Добавить в избранные товары

Склад

Пальма карликова (Serenoa repens) (30% стеролів) 300 мг

Слива африканська (Pygeum africanum) (кора) [екстракт] 30:1 (25% фітостеролів відповідає 72 мг)

2,4 мг
Кропива дводомна (Urtica dioica) (кореневище) 73 мг

Кропива дводомна (Urtica dioica) (кореневище) [екстракт] 5:1 (відповідає 75 мг)

15 мг
Верес звичайний (Calluna vulgaris) (квіти) 10 мг
Кропива глуха (Lamium album) (квіти) 10 мг

Мучниця звичайна (Arctostaphylos uva-ursi) (листя) [екстракт] 4:1 (відповідає 24 мг)

6 мг

Властивості

Уротилен – засіб, що полегшує розлади сечовипускання при хронічному простатиті й доброякісній гіперплазії передміхурової залози І та ІІ стадії.

Уротилен сприяє зменшенню запального процесу і набряку у тканинах передміхурової залози, що полегшує прояви таких симптомів, як біль при сечовипусканні, слабкий та переривчастий струмінь сечі, часте сечовипускання, особливо у нічний час, неможливість повністю випорожнити сечовий міхур. Уротилен пригнічує процеси росту тканин передміхурової залози і сприяє відновленню її функцій. Уротилен попереджує утворення каменів у нирках. Уротилен сприяє відновленню репродуктивної функції чоловіка,підтримує потенцію та лібідо.

Пальма карликова містить комплекс біологічно активних речовин, серед яких домінуючими є фітостерол β-ситостерол і сапонін β-амірин. β-Ситостерол пригнічує дію ферменту

5-α-редуктази, який перетворює тестостерон у дегідротестостерон (ДГТ). β-Ситостерол перешкоджає зв’язуванню існуючого ДГТ з чутливими до нього клітинами передміхурової залози і послаблює, тим самим, його дуже виражений гормональний ефект. На відміну від синтетичних аналогів, β-ситостерол, як інгібітор 5-α-редуктази, не має вираженого впливу на потенцію та лібідо. β-амірин надає протизапальних, спазмолітичних, венотонізуючих і капілярозміцнюючих властивостей. Протизапальна дія фітостеролів сприяє покращенню акту сечовипускання, зменшенню частоти нічних сечовипускань і залишкового об’єму сечі, зменшенню больових відчуттів при сечовипусканні, збільшенню струменю сечі.

Слива африканська містить біологічно активні речовини, які перешкоджають надмірному росту клітин сполучної клітини у простаті та сприяють зменшенню процесу гіперплазії передміхурової залози. Активні речовини кори сливи африканської покращують еластичність стінок сечового міхура і зменшують функціональні порушення сечовипускання. Фітостероли, як антагоністи холестерину, перешкоджають утворенню холестеринових бляшок безпосередньо в капілярах передміхурової залози і покращують у ній процеси мікроциркуляції. Активні компоненти сливи африканської сприяють відновленню гормонального балансу і нормалізують роботу репродуктивної системи чоловіків.

Кропива дводомна виявляє сечогінну, протизапальну, протинабрякову і антибактеріальну дію. Помірний сечогінний ефект кропиви дводомної обумовлюється флавоноїдами, дія яких сприяє збільшенню об’єму сечі, максимальному її потоку і зменшенню залишкового об’єму.

Фітостероли, які містяться у кореневищах кропиви, підсилюють дію активних речовин пальми карликової і сливи африканської.

Верес звичайний та Мучниця звичайна володіють сечогінними, антибактеріальними, антиоксидантними та протизапальними властивостями, помірним сечогінним ефектом. Антибактеріальна дія та м’який сечогінний ефект цих рослин обумовлюється арбутином, гідрохіноном і флавоноїдами. Флавоноїди також забезпечують і антиоксидантний ефект.

Кропива глуха містить біологічно активні речовини, які надають їй спазмолітичних, протизапальних, антиоксидантних властивостей.

Всі компоненти препарату діють синергічно, підсилюють і доповнюють дію один одного.

Показання до використання

Рекомендовано вживати як засіб, що сприятливо впливає на стан сечовидільної та чоловічої статевої системи. Може використовуватись у складі комплексної терапії розладів сечовипускання.

  • гострому і хронічному простатиті;
  • доброякісній гіперплазії передміхурової залози I і II стадії за класифікацією Alken;
  • неспецифічних запальних процесах сечових шляхів (цистит, нефрит, пиеліт, уретрит);
  • профілактиці каменеутворення в нирках.

Спосіб застосування

Дорослим по 1-2 капсули на добу під час приймання їжі. Мінімальний курс застосування 3 місяці.

Застереження

Не є лікарським засобом. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам-годувальницям та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту, не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску

Капсули.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°C.

Термін придатності

Термін придатності - 36 місяців від дати виготовлення.

Інструкція до Уротилен представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування Уротилен, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність Уротилен з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечне для вашого здоров'я.

Переглянуті товари

Новинки реклама

Турбує запор?
Турбує запор? Ефективно та безпечно навіть для дітей Детальніше
Турбують суглоби?
Турбують суглоби? Комплексна підтримка суглобів! Детальніше
Кашель?
Кашель? Є швидке рішення! Детальніше
Запали пристрасть!
Запали пристрасть! Рослинний комплекс для чоловіків Детальніше
Нежить?
Нежить? Дій активно! Детальніше
Top