Користувачі про сервіс

Віта Борисенко
17.02.2021

Бронюйте ліки на сайті, заощаджуйте свій час та гроші. Дійсно реально

читати все
Roksolana Chapovska
17.09.2020

Дуже потрібний сервіс!!! Гарно працює, зручний для користувача. По-справжньому економить час і гроші.

Дякую за допомогу!!!

читати все

Лікарі про сервіс

Лєсков Володимир Григорович
Лєсков Володимир Григорович
лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Я постійно користуюся сайтом Tabletki.ua, тому що на ньому багато довідкової інформації саме для лікарів. Знаючи пацієнта, можу підібрати необхідні ліки або його аналоги, подивитися, які ліки зараз на перереєстрації, що з'явилося нового, переглядаю інструкції до препаратів.

читати все
Романюк Ніла Григорівна
Романюк Ніла Григорівна
лікар-імунолог Деснянського району

В Україні дуже актуальна тема вакцинації. До мене часто звертаються пацієнти з проханням проконсультувати з приводу використання різних вакцин, зараз наприклад від грипу, кору, дифтерії. Люди хочуть знати, де можна придбати вакцину. Я рекомендую сайт Tabletki.ua, оскільки там можна знайти не тільки потрібний препарат і забронювати його зі знижкою, але і прочитати інструкції з вакцин та дізнатися про можливі побічні ефекти.

читати все

Користувачі про додатки

Наталі Шкандрій, 03.03.2021

Дуже зручно користуватися цим додатком! Тепер не треба бігати по місту, шукаючи потрібні ліки. Тут є всі аптеки і ціни, можна бронювати, так дешевше виходить. Дякую.

читати все
g_rider26, 03.03.2021

Чудовий додаток! Допомагає економити кошти не одноразово. Інтерактивно зроблена меню та все зрозуміло від пошуку до характеристик препаратів

читати все
ELENA Solohina, 04.03.2021

Відмінне додаток, коли потрібно швидко знайти, препарат, і особливо видно де яка ціна, характеристики, терміни готовності. Допомогло додаток на 100% Раджу Всім

читати все
Валерия Шайникова, 08.03.2021

Дуже гарний додаток. Зручно обирати товар. Чітко вказані ціни в різних аптеках, можна обрати де найближче та найдешевше. Якщо чогось нема, фармацевт з аптеки подзвонить та звірить замовлення. Все чудово працює.

читати все
Olgavaryvoda, 27.02.2021

Дуже зручний додаток, також гарне оновлення, особливо хочу відзначити той факт, що можна замовляти препарати не цілими упаковками, а пластинами.

читати все
Caprica789¶, 31.01.2021

Молодці!

Функції, параметри пошуку, зручність користування - подобається все! Відмінне додаток, як для мене! Розробникам - респект!

читати все