Далацин инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Далацин суппозитории вагин. по 100 мг №3 в стрип. с апплик.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: clindamycin;

1 супозиторій містить кліндаміцину фосфат у кількості, еквівалентній 100 мг кліндаміцину;

допоміжні речовини: твердий жир.

Лікарська форма

Супозиторії вагінальні.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді супозиторії майже білого кольору з гладкою поверхнею.

Фармакотерапевтична група

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології, за винятком комбінованих лікарських засобів, що містять кортикостероїди. Антибіотики. Код АТХ G01A А10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Механізм дії. Кліндаміцин – це лінкозамідний антибіотик, що пригнічує синтез білків бактерій, діючи на бактеріальні рибосоми. Антибіотик зв'язується переважно з рибосомальною субодиницею 50S та впливає на процес ініціації білкового ланцюга. Хоча кліндаміцину фосфат неактивний in vitro, in vivo він швидко гідролізується, перетворюючись на кліндаміцин, що проявляє антибактеріальну активність.

Чутливість in vitro. Не визначено стандартних принципів тестування чутливості потенційних бактеріальних вагінальних патогенів, Gardnerella vaginalis, Mobiluncus spp. чи Mycoplasma hominis. Проте кліндаміцин як антимікробний агент in vitro проявляє активність проти наступних зареєстрованих штамів мікроорганізмів, асоційованих з бактеріальним вагінозом: Bacteroides spp., Gardnerella vaginalis, Mobiluncus spp., Mycoplasma hominis, Peptostreptococcus spp.

Усі ці мікроорганізми чутливі до дії кліндаміцину, про що свідчать значення їх MIC90 (мінімальної інгібуючої концентрації, при якій пригнічується 90 % штамів). Географічних або часових варіацій відзначено не було.

Чутливість до кліндаміцину вагінальних бактерій, асоційованих з бактеріальним вагінозом.

Мікроорганізм
MIC50
MIC90
% чутливих
Bacteroides bivius
Bacteroides disiens
Bacteroides melaninogenicus
Bacteroides asaccharolyticus
Peptostreptococcus anaerobius
Peptostreptосоccus asaccharolyticus
Mobiluncus curtisii
Mobiluncus mulieris
Gardnerella vaginalis
<0,015
1,0
<0,015
<0,015
0,03
<0,015
 0,125
0,03
 0,125
0,031
2,0
0,031
 <0,015
 0,25
 0,25
0,125
 0,06
 0,5
100
100
100
100
100
100
 92
100
100

Продемонстровано перехресну резистентність між кліндаміцином і лінкоміцином.

Продемонстровано антагонізм між кліндаміцином і еритроміцином in vitro. Клінічна значущість цього спостереження невідома.

Фармакокінетика.

Абсорбція Було оцінено системне всмоктування кліндаміцину при інтравагінальному введенні 1 супозиторія з кліндаміцину фосфатом 1 раз на добу (еквівалентно 100 мг кліндаміцину) 11 здоровим жінкам-добровольцям протягом 3 днів. Приблизно 30 % (у межах від 6 % до 70 %) введеної дози зазнавало системного всмоктування на 3-й день застосування, якщо виходити з площі під кривою співвідношення концентрації до часу (AUC). Було досліджено системне всмоктування, використовуючи внутрішньовенне введення субтерапевтичної дози 100 мг кліндаміцину фосфату в якості порівняння тим же добровольцям, яким вводили вагінальний крем, що містить 100 мг кліндаміцину фосфату. Середнє значення площі під кривою (AUC) після триденного застосування супозиторіїв було 3,2 мкг•год/мл (у межах від 0,42 до 11 мкг•год/мл). Cмакс спостерігалася на 3-й день застосування супозиторіїв і становила в середньому 0,27 мкг/мл (у межах від 0,03 до 0,67 мкг/мл) та спостерігалася протягом 5 годин після застосування (у межах від 1 до 10 годин). Для порівняння, площа під кривою і Cмакс після одноразового внутрішньовенного введення в середньому становила 11 мкг•год/мл (у межах від 5,1 до 26 мкг•год/мл) і 3,7 мкг/мл (у межах від 2,4 до 5 мкг/мл) відповідно. Середнє значення періоду напіввиведення після застосування супозиторіїв становило 11 годин (у межах від 4 до 35 годин), і вважається, що воно обмежується швидкістю всмоктування.

Результати цього дослідження показали, що системний вплив кліндаміцину (на основі AUC) при застосуванні у формі супозиторіїв був у середньому в 3 рази нижчим, ніж після одноразового введення субтерапевтичної дози, що становила 100 мг кліндаміцину. Порівняно з аналогічною дозою кліндаміцину у вигляді вагінального крему системне всмоктування при застосуванні супозиторія було приблизно в 7 разів вищим, ніж після введення вагінального крему, для якого середні значення AUC і Cмакс становили 0,4 мкг•год/мл (у межах від 0,13 до 1,16 мкг•год/мл) і 0,02 мкг/мл (у межах від 0,01 до 0,07 мкг/мл) відповідно. Крім того, рекомендована добова та загальна доза кліндаміцину в супозиторіях для інтравагінального введення є набагато нижчою, ніж та, що зазвичай застосовується під час перорального або парентерального введення кліндаміцину (при застосуванні 100 мг кліндаміцину на добу протягом 3 днів у вигляді супозиторіїв кількість кліндаміцину, що абсорбується, становить близько 30 мг на добу порівнянно з 600-2700 мг на добу протягом 10 днів або більше при пероральному або парентеральному застосуванні). Загалом системний вплив кліндаміцину при застосуванні вагінальних супозиторіїв значно нижчий, ніж системний вплив від терапевтичної дози після застосування кліндаміцину гідрохлориду перорально (нижче в 2-20 разів) або застосування кліндаміцину фосфату парентерально (нижче в 40-50 разів).

Показання

Лікування бактеріального вагінозу (попередні назви: гемофільний вагініт, гарднерельозний вагініт, неспецифічний вагініт, корінебактеріальний вагініт або анаеробний вагіноз).

Протипоказання

Гіперчутливість до діючої речовини, лінкоміцину або до будь-яких допоміжних речовин, вказаних у розділі «Склад».

Далацин також протипоказаний пацієнтам, які мають у анамнезі коліт, пов’язаний із застосуванням антибіотиків.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Інформація щодо одночасного застосування препарату Далацин з іншими вагінальними лікарськими засобами відсутня.

При системному застосуванні кліндаміцину фосфат має властивості нейром’язового блокатора, що може посилити дію інших нейром’язових блокаторів. Тому його слід з обережністю застосовувати пацієнтам, які приймають такі засоби (див. розділ «Передозування» та «Фармакокінетика»).

Інформація про сумісне застосування з іншими препаратами для інтравагінального введення відсутня. Не рекомендується використовувати презервативи з латексу протягом лікування препаратом Далацин у формі вагінальних супозиторіїв.

Особливості застосування

Перед або одразу після початку застосування препарату Далацин може виникнути необхідність у проведенні лабораторного аналізу на наявність інших збудників інфекцій, включаючи Trichomonas vaginalis, Candida albicans, Chlamydia trachomatis та гонококи.

Застосування препарату Далацин може призвести до надмірного росту нечутливих до препарату мікроорганізмів, зокрема дріжджів.

Під час або після застосування антимікробних засобів можуть виникати симптоми, що вказують на псевдомембранозний коліт (див. розділ «Побічні реакції»). Випадки псевдомембранозного коліту відзначалися при застосуванні майже всіх антибактеріальних засобів, у тому числі кліндаміцину; ступінь тяжкості може бути від легкого до загрозливого для життя. Тому необхідно враховувати це у пацієнтів, у яких розвинулася діарея після застосування антибактеріальних засобів. У випадках середнього ступеня тяжкості покращення стану спостерігається після відміни препарату.

У випадку виникнення псевдомембранозної діареї застосування кліндаміцину слід припинити. Слід призначити відповідне антибактеріальне лікування. Препарати, що інгібують перистальтику, в цьому випадку протипоказані.

Рекомендується з обережністю призначати Далацин пацієнткам із запальними захворюваннями кишечнику, такими як хвороба Крона або неспецифічний виразковий коліт.

Як і при будь-яких вагінальних інфекціях, статеві контакти в період застосування препарату Далацин у формі вагінальних супозиторіїв не рекомендовані. Основа вагінальних супозиторіїв може послаблювати міцність латексних презервативів та протизаплідних діафрагм (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). Не рекомендується застосовувати такі засоби протягом 72 годин після лікування препаратом, оскільки їх протизаплідна ефективність та захисні властивості від захворювань, що передаються статевим шляхом, можуть бути знижені.

У період застосування препарату Далацин у формі вагінальних супозиторіїв не рекомендується використання інших виробів, призначених для інтравагінального введення (таких як тампони, засоби для спринцювання).

Особливі запобіжні засоби під час поводження з препаратом і його утилізації.

Не використовуйте цей препарат, якщо упаковка з фольги, у якій містяться вагінальні супозиторії, пошкоджена, відкрита або негерметично запакована.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

У дослідженнях на тваринах була продемонстрована репродуктивна токсичність.

Застосування протягом І триместру вагітності не рекомендується, оскільки відсутні відповідні добре контрольовані дослідження щодо застосування препарату вагітним жінкам протягом цього періоду.

За даними клінічних досліджень застосування препарату Далацин у лікарській формі для вагінального застосування жінкам протягом ІІ триместру вагітності та системне застосування кліндаміцину фосфату протягом ІІ та ІІІ триместрів не призводило до розвитку вроджених аномалій.

Далацин можна застосовувати у ІІ та ІІІ триместрі вагітності тільки у разі явної необхідності. У період вагітності рекомендовано вводити вагінальні супозиторії без використання аплікатора.

Годування груддю.

Невідомо, чи проникає Далацин у грудне молоко після вагінального застосування. Однак повідомлялося про появу кліндаміцину у грудному молоці після перорального або парентерального застосування. Необхідно розглянути можливість припинити годування груддю або перервати/утриматися від терапії препаратом Далацин, враховуючи перевагу грудного вигодовування для дитини та користь лікування для матері.

Фертильність.

У дослідженнях на тваринах не було виявлено впливу на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Вплив препарату Далацин на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами відсутній або є незначним.

Спосіб застосування та дози

Дозування.

Рекомендована доза – 1 супозиторій інтравагінально, перед сном, протягом 3 днів поспіль.

Спосіб застосування.

Далацин застосовують інтравагінально.

Введення без аплікатора.

  • Витягнути супозиторій з фольги.
  • Лягти на спину і підтягнути коліна до грудей.
  • Ввести супозиторій у піхву за допомогою середнього пальця руки якнайглибше, але щоб не викликати неприємні відчуття.

При наявності в упаковці аплікатора пацієнтка може використовувати його для полегшення введення супозиторія.

Введення за допомогою аплікатора.

Пластиковий аплікатор, що знаходиться в упаковці з препаратом, призначений для правильного інтравагінального введення супозиторія.

  • Витягнути супозиторій з фольги.
  • Помістити плоский кінець супозиторія в отвір аплікатора.
  • Лягти на спину і підтягнути коліна до грудей.
  • Тримаючи аплікатор за ребристий кінець корпусу, акуратно ввести його у піхву якнайглибше, але щоб не викликати неприємні відчуття.
  • Повільно натискаючи на плунжер, ввести супозиторій у піхву.
  • Витягнути аплікатор з піхви.

Після кожного використання аплікатор слід вимити теплою водою з милом і дати йому повністю висохнути.

Застосування пацієнтам літнього віку.

Застосування препарату Далацин у формі вагінальних супозиторіїв пацієнткам віком від 65 років не досліджували.

Застосування пацієнтам з порушенням функції нирок.

Застосування препарату Далацин у формі вагінальних супозиторіїв пацієнткам з порушенням функції нирок не досліджували.

Слід звернути увагу на офіційні рекомендації щодо відповідного застосування антибактеріальних засобів.

Діти.

Безпека та ефективність застосування препарату Далацин у формі вагінальних супозиторіїв у дітей не встановлені.

Передозування

Про випадки передозування препарату Далацин у формі вагінальних супозиторіїв не повідомлялося.

Кліндаміцину фосфат, що міститься у препараті та застосовується вагінально, може всмоктуватися в кількості, достатній для розвитку системних ефектів.

У випадку передозування показане застосування загального симптоматичного і підтримуючого лікування, якщо необхідно.

При випадковому прийомі препарату внутрішньо можливе виникнення ефектів, порівнянних з ефектами від терапевтичних концентрацій кліндаміцину у випадку перорального застосування.

Побічні реакції

Безпека застосування кліндаміцину у формі вагінальних супозиторіїв оцінювалася під час клінічних досліджень за участю невагітних пацієнток. Повідомлялося про таку частоту побічних реакцій: часто (³ 1/100 і < 1/10); нечасто (³ 1/1000 і < 1/100).

Інфекції та інвазії.

Часто: грибкові інфекції, інфекції, спричинені кандидами.

Розлади нервової системи.

Часто: головний біль.

Розлади шлунково-кишкового тракту.

Часто: біль у животі, діарея, нудота.

Нечасто: блювання.

Розлади з боку шкіри та підшкірної тканини.

Часто: свербіж (не в місці застосування).

Нечасто: висипання.

Розлади з боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини.

Нечасто: біль у боці.

Розлади з боку нирок та сечовидільної системи.

Нечасто: пієлонефрит, дизурія.

Порушення з боку статевих органів та молочних залоз.

Часто: вульвовагінальний кандидоз, вульвовагінальний біль, вульвовагінальні порушення. Нечасто: вагінальні інфекції, вагінальні виділення, порушення менструального циклу.

Загальні розлади та порушення у місці введення.

Нечасто: біль у місці застосування, свербіж (у місці застосування), місцевий набряк, біль, лихоманка.

Псевдомембранозний коліт – це явище, характерне для всього класу антибактеріальних засобів.

Повідомлення про підозрювані небажані реакції.

Дуже важливо повідомляти про підозрювані небажані реакції після реєстрації лікарського препарату. Це забезпечує постійний моніторинг співвідношення користі та ризику застосування лікарського препарату.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 С в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 3 супозиторії у ламінованій фользі (стрипі) з 1 аплікатором у картонній коробці.

Категорія відпуску

за рецептом.

Виробник

Фармація і Апджон Компані ЛЛС / Pharmacia and Upjohn Company LLC.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

7000 Портедж Роуд, Каламазу, Мічиган (МІ) 49001, США /

7000 Portage Road, Kalamazoo, Michigan (МІ) 49001, USA.

Дата последнего обновления: 04.06.2017
Аннотация (инструкция по применению) продукта Далацин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Далацин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Далацин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска суппозитории
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/11124/01/01 от 25.09.2015 (приказ 626(2))
АТХ-классификация G01AA10 - Клиндамицин
Действующие вещества клиндамицин
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 2917 аптек

Виталюкс
Киев, ул.Е. Харченко 31
Далацин ц капс.150мг №16
Pfizer
от 303,10
Сеть Аптек "Рецептика"
Дрогобыч, ул.Филиппа Орлика 18б
Далацин ц капсулы 150мг №16
Пфайзер
от 281,60
Сеть Аптек "Рецептика"
Мариуполь, пер.Транспортный 14
Далацин ц фосфат раствор для инъекций 150мг мл ампулы 4мл №1
Pfizer Manufacturing Belgium (Бельгия)
от 305,80
Сеть Аптек "Рецептика"
Энергодар, пр.Строителей 38
Далацин суппозитории (свечи) вагинальные 100мг №3
Pharmacia & Upjohn (США)
от 290,90
Сеть Аптек "Рецептика"
Чернигов, ул.Рокоссовского 10
Далацин ц капсулы 150мг №16
Пфайзер
от 309,50
Сеть Аптек "Рецептика"
Одесса, ул.Преображенская 67
Далацин суппозитории (свечи) вагинальные 100мг №3
Pharmacia & Upjohn (США)
от 345,30
Сеть Аптек "Рецептика"
Мариуполь, ш.Запорожское 2
Далацин суппозитории (свечи) вагинальные 100мг №3
Pharmacia & Upjohn (США)
от 338,50
Аптека низкие цены №1
Житомир, ул.Київська 91 (Фарма Лайн)
Далацин ц капс. 150мг №16
ФАРЕВА АМБУАЗ
от 258,74
Далацин ц капс. 300мг №16
ФАРЕВА АМБУАЗ
от 343,28
Сеть Аптек "Рецептика"
Киев, ул.Сичевых Стрельцов 57
Далацин суппозитории (свечи) вагинальные 100мг №3
Pharmacia & Upjohn (США)
от 300,60
Далацин ц капсулы 150мг №16
Пфайзер
от 312,70
Сеть Аптек "Рецептика"
Запорожье, ул.Чумаченко 34
Далацин крем 2% туба 20г
Pharmacia & Upjohn (США)
от 680,90
Сеть Аптек "Рецептика"
Днепр, ул.Владимира Мономаха 11
Далацин ц капсулы 150мг №16
Пфайзер
от 290,90
Аптека оптовых цен
Житомир, ул.Киевская 52
Далацин супп. вагинал. 100мг №3
ФАРМАЦИЯ И АПДЖОН КОМПАНИ ЛЛС
от 244,67
Далацин ц капс. 300мг №16
ФАРЕВА АМБУАЗ
от 343,28
Аптека оптовых цен
Южноукраинск, пр.Независимости 23
Далацин супп. вагинал. 100мг №3
ФАРМАЦИЯ И АПДЖОН КОМПАНИ ЛЛС
от 244,67
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Академика Глушка 19А
Далацин ц 600мг 4мл №1 амп
ПФАЙЗЕР
от 314,99
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 371,14
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Петрова 46
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 376,35
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Людвіга Свободи 52
Далацин супп. вагинал. 100мг №3
ФАРМАЦИЯ И АПДЖОН КОМПАНИ ЛЛС
от 244,67
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Маломясницкая 9/11
Далацин супп. вагинал. 100мг №3
ФАРМАЦИЯ И АПДЖОН КОМПАНИ ЛЛС
от 244,67
АКС
Черноморск, ул.Спортивная 14Д
Далацин ц 150мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 279,21
Аптека АКС Социальная
Черноморск, пр.Мира 31Д
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 373,66
Аптека ENTER
Одесса, ул.Пантелеймоновская 70
Далацин 100мг №3 супп ваг
ПФАЙЗЕР
от 274,86
Далацин ц 600мг 4мл №1 амп
ПФАЙЗЕР
от 308,09
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Героев Сталинграда 175
Далацин супп. вагинал. 100мг №3
ФАРМАЦИЯ И АПДЖОН КОМПАНИ ЛЛС
от 244,67
Далацин ц капс. 300мг №16
ФАРЕВА АМБУАЗ
от 343,28
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Большая Арнаутская 99
Далацин 100мг №3 супп ваг
ПФАЙЗЕР
от 277,45
Далацин ц 600мг 4мл №1 амп
ПФАЙЗЕР
от 308,76
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Далацин с капс. 0.15 №16
Фармация Апджон
от 303,04
Далацин св. 0.1 №3
Фармация Апджон
от 304,92
Далацин с капс. 0.3 №16
Фармация Апджон
от 397,29
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Костанди 162/2
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 388,12
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 32
Далацин 100мг №3 супп ваг
ПФАЙЗЕР
от 276,22
Далацин ц 600мг 4мл №1 амп
ПФАЙЗЕР
от 302,14
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 366,07
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Космонавтов 33
Далацин ц 150мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 273,44
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 370,15
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Маршала Малиновского 1/1
Далацин 100мг №3 супп ваг
ПФАЙЗЕР
от 286,08
Далацин ц 150мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 289,52
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Деревянко 38
Далацин супп. вагинал. 100мг №3
ФАРМАЦИЯ И АПДЖОН КОМПАНИ ЛЛС
от 244,67
АКС
Одесса, ул.Семена Палия 119
Далацин ц 150мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 274,58
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 360,81
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Добровольского 73
Далацин 100мг №3 супп ваг
ПФАЙЗЕР
от 272,61
Далацин ц 150мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 284,88
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 414,82
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Небесной Сотни 10
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 373,57
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 88
Далацин ц 150мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 276,93
Далацин 100мг №3 супп ваг
ПФАЙЗЕР
от 278,71
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 365,79
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Бочарова 47
Далацин ц 150мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 279,06
Далацин 100мг №3 супп ваг
ПФАЙЗЕР
от 310,30
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 369,93
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Вышгородская 44
Далацин с 150мг №16 капс.
Fareva Amboise (Франция) (м)
от 268,50
Далацин 100мг №3 овулі
Pharmacia and Upjohn (США) (м)
от 317,50
Далацин с 300мг №16 капс.
Pharmacia (Бельгия) (м)
от 395,00
Viridis
Киев, пр.Свободы 15/1
Далацин ц капс. 150мг №16
ПФАЙЗЕР
от 271,10
Далацин ц капс. 300мг №16
ПФАЙЗЕР
от 345,50
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Королёва 49
Далацин 100мг №3 супп ваг
ПФАЙЗЕР
от 277,95
Далацин ц 150мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 327,03
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 437,93
Аптека оптовых цен
Вольногорск, ул.Центральная 50А
Далацин ц капс. 300мг №16
ФАРЕВА АМБУАЗ
от 343,28
Виталюкс
Киев, ул.Вишняковская 13
Далацин ц капс.150мг №16
Pfizer
от 299,95
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Заболотного 31
Далацин 100мг №3 супп ваг
ПФАЙЗЕР
от 274,55
Далацин ц 150мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 280,33
Далацин ц 600мг 4мл №1 амп
ПФАЙЗЕР
от 302,14
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 369,28
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Академика Туполева 24
Далацин с 300мг №16 капс.
Pharmacia (Бельгия) (м)
от 395,00
Аптека оптовых цен
Ивано-Франковск, ул.Гетьмана Мазепы 1
Далацин ц капс. 300мг №16
ФАРЕВА АМБУАЗ
от 343,28
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 33
Далацин ц 600мг 4мл №1 амп
ПФАЙЗЕР
от 306,80
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Лагерная 42
Далацин 100мг №3 овулі
Pharmacia and Upjohn (США) (м)
от 317,50
Далацин с 300мг №16 капс.
Pharmacia (Бельгия) (м)
от 431,00
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Рождественская 29
Далацин супп. вагинал. 100мг №3
ФАРМАЦИЯ И АПДЖОН КОМПАНИ ЛЛС
от 244,67
Далацин ц капс. 150мг №16
ФАРЕВА АМБУАЗ
от 258,74
Аптека Доброго Дня
Одесса, ул.Канатная 100/1
Далацин с 300мг №16 капс.
Pharmacia (Бельгия) (м)
от 395,00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 118
Далацин 100мг №3 супп ваг
ПФАЙЗЕР
от 274,44
Далацин ц 150мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 287,85
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 363,17
АКС
Одесса, пр.Добровольского 98
Далацин 100мг №3 супп ваг
ПФАЙЗЕР
от 255,78
Далацин ц 150мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 266,41
Далацин ц 600мг 4мл №1 амп
ПФАЙЗЕР
от 293,43
Далацин ц 300мг №16 капс
ПФАЙЗЕР
от 346,95
Аптека оптовых цен
Тернополь, ул.Русская 21
Далацин супп. вагинал. 100мг №3
ФАРМАЦИЯ И АПДЖОН КОМПАНИ ЛЛС
от 244,67
Далацин ц капс. 300мг №16
ФАРЕВА АМБУАЗ
от 343,28
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Пушкинская 7
Далацин супп. вагинал. 100мг №3
ФАРМАЦИЯ И АПДЖОН КОМПАНИ ЛЛС
от 244,67
Аптека оптовых цен
Владимир-Волынский, ул.Князя Василько 1
Далацин супп. вагинал. 100мг №3
ФАРМАЦИЯ И АПДЖОН КОМПАНИ ЛЛС
от 244,67

Рекомендуем посмотреть

Милагин суппозитории вагин. по 100 мг №3 в стрип.
Милагин
суппозитории
Сперко Украина
Цены в аптеках
Клиндамицин капсулы по 150 мг №16 (8х2)
Клиндамицин раствор д/ин. 150 мг/мл (300 мг) по 2 мл №1 в амп.
Клиндамицин суппозитории вагин. по 100 мг №3
Клиндамицин раствор д/ин. 150 мг/мл (600 мг) по 4 мл №1 в амп.
Клиндамицин
раствор, капсулы, суппозитории
3 производителя
Цены в аптеках
Банбакт суппозитории вагин. по 100 мг №3 в стрип.
Банбакт
суппозитории
Кусум Хелтхкер Пвт. Лтд., Индия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Далацин суппозитории вагин. по 100 мг №3 в стрип. с апплик.
Далацин
суппозитории
Фармация и Апджон Компани для "Пфайзер Инк.", США
Цены в аптеках

Новинки

Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top