UA RU

Умови використання сайту

Дані Умови використання сайту є юридична Угода між Користувачами (далі Вами) і ТОВ «Асоціація незалежних розробників» (далі "Умови використання"). Ці Умови використання застосовуються до веб-сайту tabletki.ua, розташованому за адресою www.tabletki.ua, керованого компанією ТОВ «Асоціація незалежних розробників» (далі Tabletki.ua), і всі пов'язані з www.tabletki.ua сайти, філії компанії, її дочірні (залежні) підприємства (колективно, "Ресурс"). Використання Вами Ресурсу свідчить про приєднання Вас до цієї Угоди повністю і підтверджує Вашу згоду з наведеними нижче умовами.

ВИКОРИСТОВУЮЧИ РЕСУРС В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, ВИ ПІДТВЕРЖДУЄТЕ, ЩО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ДАНИМИ УМОВАМИ ВИКОРИСТАННЯ І ЗГОДНІ ВИКОНУВАТИ ЇХ.

ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ - БУДЬ ЛАСКА, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ РЕСУРС.

Ми можемо вносити зміни до цих Умов використання в будь-який час на свій розсуд. Якщо в ці Умови використання будуть внесені поправки, ми будемо відображати переглянуті умови на цьому Ресурсі. Ви визнаєте, що всі нові або додаткові зміни до послуг, що надаються Ресурсом, автоматично підпадають під дію цієї Умови використання. Відповідальність за перевірку цих Умов використання на предмет змін покладається на Вас. Ваше подальше використання Ресурсу, після внесення змін, означатиме, що Ви приймаєте та погоджуєтеся зі змінами. Якщо Ви погоджуєтеся з цими Умовами використання, ми надаємо Вам персональне, невиняткове, обмежене право на вхід і використання Ресурсу. Якщо Ви не згодні дотримуватися цих Умов використання або будь-які зміни в них, будь ласка, негайно припиніть використання Ресурсу.

Про Ресурс

Tabletki.ua - всеукраїнський фармацевтичний інформаційний портал, що дозволяє Вам отримувати систематизовану інформацію про лікарські засоби для особистих цілей, таку як інструкції про застосування, актуальну наявність ліків в аптеках України і вартості на них; так само для Вас надана докладна інформація про аптеки та аптечні мережі: фізичну адресу, телефон, графік роботи, опис послуг, що надаються і поточних маркетингових акцій (надалі Контент). Фактична угода бронювання та купівлі-продажу заключається безпосередньо між продавцями і покупцями.

Обліковий запис користувача

При створенні облікового запису, Ви повинні надати точну і повну інформацію про Вас. Ви також повинні заповнити відповідні форми в особистому кабінеті Ресурсу і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Tabletki.ua має право попросити Вас підтвердити інформацію, зазначену Вами при реєстрації на Ресурсі.

У разі якщо Ви надасте Tabletki.ua невірну інформацію, або якщо Ви не в змозі дотримуватися Правил користування або будь-які додаткові умови, Ресурс має право призупинити або анулювати Ваш обліковий запис і припинити надання послуг.

Ви несете повну відповідальність за збереження конфіденційності Вашого облікового запису (в тому числі пароля).

Ви повинні негайно повідомити Tabletki.ua про будь-яке порушення безпеки або несанкціоноване використання Вашого облікового запису. Ми не будемо нести відповідальність за будь-які збитки, спричинені несанкціонованим використанням Вашого облікового запису.

Проте, Ви можете бути притягнуті до відповідальності за збитки, понесені Tabletki.ua або будь-яким іншим користувачем або відвідувачем Ресурсу, якщо треті особи використовують Ваш логін, пароль або обліковий запис.

Ви ніколи не можете використовувати пароль або обліковий запис іншого користувача без спеціального дозволу і згоди власника цього облікового запису або пароля. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, що виникли внаслідок невиконання Вами цих зобов'язань.

Дозвіл контактувати з вами

Надаючи Tabletki.ua свою адресу електронної пошти, Ви даєте згоду на використання електронної пошти для відправки Вам сервісних, юридичних, інформаційних, промо та рекламних повідомлень. Ви можете відписатися від інформаційних, промо та рекламних повідомлень. Ви також погоджуєтеся отримувати дзвінки (в тому числі автоматично набрані і / або попередньо записані) від Tabletki.ua згідно з нашою політикою конфіденційності. Ми можемо дзвонити Вам на будь-які телефонні номери (в тому числі мобільні телефонні номери), які Ви надали нам, ми отримали від третіх осіб або зібрані нашими власними зусиллями. Якщо отриманий телефонний номер є мобільним телефоном, Ви даєте згоду на отримання SMS, Viber-повідомлень або інших текстових повідомлень на цей номер. Ви погоджуєтеся з тим, що Tabletki.ua може зв'язатися з Вами по телефону в порядку, описаному вище для наступних цілей:

 • щоб зв'язатися з Вами щодо використання наших сервісів або, коли це дозволено чинним законодавством;
 • щоб запропонувати Вам наші додаткові послуги і спеціальні пропозиції.

Ми не будемо передавати Ваш номер телефону не афілійовані третім особам, для своїх цілей, без Вашої згоди. Ми можемо передавати Ваші телефонні номери членам корпоративної сім'ї Tabletki.ua і / або нашим філіям для використання, згідно з нашою політикою конфіденційності.

Для контролю якості, в навчальних цілях або для власного захисту, Tabletki.ua можуть контролювати і записувати Ваші телефонні розмови з Tabletki.ua. Ви визнаєте і розумієте, що, в той час як Ваші комунікації з Tabletki.ua можуть бути контрольовані або записані, не всі телефонні дзвінки будуть записані. Tabletki.ua не гарантує, що записи будь-яких конкретних телефонних викликів будуть збережені або відновлені.

Використання Ресурсу

Tabletki.ua дозволяє Вам отримувати і переглядати Контент Ресурсу тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право і інших відомостях про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.

Використовуючи наш Ресурс, НЕ ВЧИНЯЙТЕ ТАКІ ДІЇ :

Виконання автоматизованих пошукових запитів на нашому Ресурсі, які можуть нашкодити нашому Ресурсу.

Ви не можете використовувати будь-які "deep-link", "page-scrape", "robot", "spider" або інші девайси, програми, алгоритми, методології, або будь-який аналогічний або еквівалентний річний процес для отримання доступу, придбання, копіювання або контролю над Ресурсом або контентом. Ви не можете якимось чином відтворювати або обходити навігаційну структуру або презентацію Ресурсу або Контенту, щоб отримувати або намагатися отримати будь-які матеріали, документи або інформацію будь-якими засобами, не навмисне, що надаються на Ресурсі.

Ви не повинні намагатися отримати несанкціонований доступ до будь-якої частини або функції Ресурсу, або будь-яких інших систем або мереж, підключених до Ресурсу або до будь-якого сервера Tabletki.ua, або до будь-якої з послуг, пропонованих на / через Ресурс, шляхом злому, пароля "mining" або будь-якими іншими незаконними засобами.

Ви не можете намагатися, сканувати або тестувати вразливість Ресурсу або будь-якої мережі, підключеної до Ресурсу. Ви не можете порушувати заходи безпеки і аутентифікації на Ресурсі або будь-якої мережі, підключеної до Ресурсу.

Не вимикайте довідник, стежити або намагатися простежити будь-яку інформацію про будь-якому іншому користувача або відвідувача Ресурсу (в тому числі будь-Tabletki.ua аккаунт, який не належить Вам, інформацію про сервіси, запропонованих на Ресурсі), в будь-якому випадку, з метою виявити будь-яку інформацію, крім Вашої власної.

Ви погоджуєтеся з тим, що ви не будете приймати будь-які дії, які припускають надмірну або непропорційно велике навантаження на інфраструктуру Ресурсу, систем або мереж Tabletki.ua.

Ви погоджуєтесь не використовувати будь-які пристрої, програмне забезпечення або процедури для втручання або спроби втручання в нормальну роботу Ресурсу або будь-якої угоди проводиться на Ресурсі, або з використанням будь-якого іншого людини на Ресурсі.

Ви не можете підробляти заголовки або здійснювати інші маніпуляції з ідентифікаторами з метою приховати походження будь-якого повідомлення для Tabletki.ua, відправленого через Ресурс. Ви не можете видавати себе за будь-яке інше фізична або юридична особа.

 • Спотворювати характер Ваших стосунків з Tabletki.ua. Ви не можете робити вигляд, що ви дієте від імені Tabletki.ua без нашої згоди.
 • Неправильно використовувати наш Ресурс. Ви не повинні редагувати, видаляти, втручатися, або яким-небудь чином змінювати цей Ресурс або будь-яку його частину.

Ви повинні дотримуватися всі закони і правила при використанні цього Ресурсу і не повинні використовувати його в незаконних або неправомірних цілях. Ви не можете використовувати Ресурс або Контент для будь-яких цілей, які є незаконними, заборонені цими Умовами користування або порушують права Tabletki.ua або інших осіб.

Ви не повинні використовувати цей Ресурс будь-яким способом, який може завдати шкоди або пошкодити нашому бізнесу.

Використовувати наші торгові марки, торговельні назви, елементи дизайну, логотипи, Контент, статті, і іншу інтелектуальну власність.

Всі права на інтелектуальну власність, включаючи, авторське право (в тому числі авторське право на програмне забезпечення), патенти, торгові марки або фірмові найменування, дизайн, бази даних, ноу-хау і торгові секрети на даному Ресурсі (разом, «право інтелектуальної власності ») знаходяться у власності Tabletki.ua. Ви визнаєте, що використовуючи цей Ресурс, Ви не купуєте будь-яких прав щодо Ресурсу або прав інтелектуальної власності.

За винятком випадків, прямо передбачених в цьому документі, нічого в цих Умовах використання сайту не має на увазі надання ліцензії щодо прав інтелектуальної власності. Ви погоджуєтеся не продавати, ліцензувати, орендувати, змінювати, розповсюджувати, копіювати, відтворювати, передавати, публічно відтворювати / виконувати, публікувати, адаптувати, редагувати або створювати похідні роботи з будь-яких матеріалів або Контенту, доступних на Ресурсі.

При посиланні на будь-яку інформацію з Ресурсу, в тому числі, що охороняється авторським правом, необхідно посилатися на Ресурс.

Якщо ми порахуємо або виявимо, що Ви порушуєте права Tabletki.ua будь-яким способом, зазначеним вище, ми можемо, на наш розсуд, вжити заходів для запобігання такому порушенню. Такими заходами можуть бути: обмеження, призупинення або припинення Вашого облікового запису (їй) і доступу до наших послуг, видалення особливого статусу Вашого облікового запису (їй), застосування технічних і / або юридичних заходів на заборона використання наших послуг.

Ми можемо скасувати непідтверджені або неактивні облікові записи, а також змінювати або припиняти наші послуги. Крім того, ми залишаємо за собою право відмовитися від надання послуг або припинити надавати наші послуги будь-якій особі, на наш розсуд.

Ваші ідеї

Ви можете надати свої коментарі, замітки, відгуки, концепції, ідеї про Ресурсі або про те, як поліпшити Ресурс або наші послуги ( "Ідеї").

Відправляючи будь-яку Ідею, Ви погоджуєтесь, що Ваша опублікована Ідея є безоплатна, без юридичних та інших обмежень або зобов'язання. Ми можемо вільно використовувати Ідею без будь-яких додаткових компенсацій Вам. Ми можемо розкривати Ідею на НЕ конфіденційній основі або інакше - будь-якій юридичній або фізичній особі. Ви визнаєте, що приймаючи Вашу Ідею, ми не відмовляємося від будь-яких прав на використання аналогічних або пов'язаних ідей раніше відомих нам, розроблених нашими співробітниками, або отриманих з інших джерел.

Ви також погоджуєтеся, що Ви не будете надавати матеріали, захищені авторським правом, комерційною таємницею або іншими правами інтелектуальної власності, якщо Ви не є власником таких прав або не маєте дозволу від їх законного власника на розміщення матеріалу і на надання Tabletki.ua всіх ліцензійних прав .

Конфіденційність

Політика конфіденційності Tabletki.ua відноситься до використання цього Ресурсу, його умов та є частиною Умов використання. Для перегляду нашої політики конфіденційності, будь ласка, перейдіть за посиланням https://tabletki.ua/agreement/

Крім того, за допомогою Ресурсу, Ви визнаєте і погоджуєтеся, що Інтернет технології не є повністю приватними або безпечними. Ви розумієте, що будь-яка інформація або повідомлення, відправлені на Ресурс, можуть бути прочитані або перехоплені іншими особами, навіть якщо є спеціальна повідомлення про зашифрованому вигляді передачі.

Посилання на інші сайти

Цей Ресурс може містити посилання на інші незалежні сторонні веб-сайти, які надаються виключно для зручності наших відвідувачів. Вони не знаходяться під контролем Tabletki.ua, і Ресурс не несе відповідальності за їх зміст. Вам потрібно зробити своє власне незалежне судження про Ваш взаємодії з цими сайтами.

Відмова від гарантій

Ми не гарантуємо, що наші послуги будуть відповідати Вашим очікуванням. Ми не гарантуємо, що якість продукції, послуг або інформації, отриманих за допомогою нашого Ресурсу буде відповідати Вашим очікування і / або вимогам.

Ми не гарантуємо і не несемо відповідальності за будь-який продукт або послугу, які рекламуються або пропонуються користувачам через Ресурс або з якогось гіперпосилання на сайті. Ми не несемо відповідальності перед користувачами і третіми особами за можливі наслідки використання Контенту.

Ми не несемо відповідальності за достовірність інформації рекламного характеру. Вся відповідальність за точність реклами та її відповідність законам несе користувач, який розміщує таку рекламу. Такий користувач вважається рекламодавцем по відношенню до Tabletki.ua.

Ми намагаємося, щоб наші послуги залишалися безпечними, надійними і функціонували належним чином, але ми не можемо гарантувати безперервну роботу або доступ до нашого Ресурсу. Оновлення та інші функції повідомлення в додатках Tabletki.ua можуть не відбуватися в реальному часі. Такі затримки не залежать від Tabletki.ua.

Ви погоджуєтеся з тим, що Ви використовуєте наш Ресурс на свій ризик, і що він надається Вам на умовах "ЯК Є" і "ЯК ДОСТУПНО".

Tabletki.ua, в будь-який час, без попереднього повідомлення залишає за собою право:

 • змінити, призупинити або припинити роботу або доступ до Ресурсу, або будь-якої частини Ресурсу, по будь-якої причини;
 • змінити Ресурс, або будь-яку частину Ресурсу, а також будь-які умови використання;
 • Перервати роботу Ресурсу або його частини на необхідний термін для виконання поточного або позачергового обслуговування, корекцію помилок і інші зміни.

Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки (включаючи, втрату грошей, зв'язків або репутації, прибутку, інших нематеріальних втрат, яких-небудь спеціальних або непрямих збитків) в результаті (прямо чи опосередковано):

 • Вашого використання Ресурсу або Вашої нездатності використовувати наш Ресурс;
 • помилок або неточностей в Контенті;
 • затримок або збоїв в наших послугах;
 • вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення;
 • помилок або неточностей будь-якого роду в наших послугах;
 • пошкодження Ваших пристроїв, внаслідок використання будь-яких послуг Tabletki.ua;
 • контенту, дій або бездіяльності третіх осіб.

Tabletki.ua вправі, на власний розсуд і без Вашої попередньої згоди, привласнити свої права і обов'язки за даною Угодою третім особам. У разі такого присвоєння, дані та умови користування зберігають свою силу, а права і обов'язки Tabletki.ua повинні бути передані наступнику.

Дані Умови використання сайту не створюють агентських, партнерських і трудових відносин.

Заголовки надаються тільки в довідкових цілях і не обмежують обсяг або ступінь розділу. Наша бездіяльність по відношенню до Ваших порушень не має на увазі відмову від права діяти щодо подальших або подібних порушень. Ми не гарантуємо, що будемо вживати заходів щодо всіх порушень Умов використання сайту.

Умови використання сайту можуть бути змінені час від часу. Зміни вступають в силу з моменту розміщення їх на Ресурсі.

Top