Новинки

Беспокоит кашель? Бронхит? Новый лекарственный препарат из Германии! Подробней
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Гепатопротектор нового поколения природного происхождения Подробней
Беспокоит ЗАПОР? Избавьтесь от проблемы за 5-20 минут! Подробней
Удобное очищение заложенного носа 100% морская вода! Подробней
Болит горло? Первая помощь при боли в горле Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу

Мамалак инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Мамалак - инструкция по применению

Мамалак капли по 15 мл в бутыл. стекл.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

1 пляшка (15 мл) містить: активний інгредієнт: лактазу - 2,25 мл та допоміжні речовини: очищену воду - 9,68 мл, гліцерин - 3,08 мл, хлорид калію - 140 мг.

1 мл крапельного розчину містить - лактази 3000 ALU. Без ГМО.

Характеристика продукта

Приблизно 70% немовлят мають кишкові коліки. Як правило, вони характеризуються нападами дратівливості, неспокою, крику,які починаються і припиняються без очевидної причини. Під час колік малюк починає сильно плакати, підтягує ніжки до животика і стискає кулачки.

Коли епізоди плачу тривають протягом 3-х і більше годин на день, не менше 3-х діб на тиждень протягом 3-х тижнів підряд (правило трьох) у малюка найвірогідніше кишкові коліки.

Коли дитину турбують коліки і вона годинами плаче- це стає причиною неспокою батьків і повністю змінює спокійне і щасливе сімейне життя.

 • Коліки зазвичай вперше проявляються на 3-4 тижні життя немовляти і тривають до 3-4 місячного віку.
 • Напади болю в животі виникають раптово, під час або відразу після годування, повторюються багато разів протягом доби, посилюючись до вечора.
 • Період плачу, як правило,триває впродовж 2-3 годин і немовля важко заспокоїти.
 • Тривалий плач може супроводжуватися почервонінням обличчя або блідістю носо-губного трикутника.
 • Може спостерігатись здуття кишечнику, іноді виникають закрепи.

Основною причиною малюкових кишкових колік є «незрілість» ферментативних систем кишечнику, недостатнє вироблення ферменту лактази, яка розщеплює молочний цукор (лактозу). Іншими причинами можуть бути заковтування повітря малюком під час годування, споживання матір'ю деяких видів харчових продуктів, що можуть спровокувати виникнення кишкових колік, дискомфорт і стрес.

Лактоза (молочний цукор) – це першооснова цукру в усіх типах молока, що складається з двох молекул: глюкози і галактози. Глюкоза є основним джерелом енергії для дитини, а галактоза необхідна для синтезу галактоцереброзидів, необхідних для нормального розвитку головного мозку і сітківки ока в перші місяці життя дитини. Для всмоктування цих молекул у кишечнику, лактоза повинна бути попередньо розщеплена (гідролізована) ферментом під назвою лактаза, який виробляється ворсинками тонкого кишечника.

Коли цей фермент відсутній або виробляється в недостатній кількості, лактоза не гідролізується, що призводить до непереносимості лактози або так званої лактазної недостатності, як її описують в літературі, яка проявляється клінікою кишкових колік.

Лактазна недостатність є поширеною, але зазвичай тимчасовою (до 3-4 місяців) проблемою у немовлят в зв’язку з недостатнім виробленням лактази на протязі перших кількох місяців життя. Нерозщеплена лактоза (молочний цукор) поступає в товстий кишечник і під впливом існуючих бактерій починається процес бродіння, в результаті чого підвищується утворення газу в кишечнику дитини, що призводить до метеоризму і здуття живота. Надлишок ферментативної активності бактерій може викликати порушення в шлунково-кишковій перистальтиці, в результаті чого виникають спазми і біль.

Тиск, що створюється надлишком нерозщепленої лактози, викликає секрецію (приплив) води в кишечник, що проявляється діареєю. Якщо втрату рідини з діареєю не компенсувати, може виникнути зневоднення організму дитини.

Якщо мати годує дитину грудьми, вона повинна зменшити або навіть відмовитися

від певних продуктів харчування, які можуть спровокувати або посилити кишкові коліки у немовляти. З цієї причини необхідно зменшити вживання таких продуктів, як: капуста, броколі, брюссельська капуста, огірки, цибуля, червоний перець, кава та ін.

Необхідно правильно прикладати немовля до грудей, в спокійній та зручній обстановці.

Якщо коліки виникають через зменшене вироблення ферменту лактази (лактазну недостатність), то почуття дискомфорту у немовляти зникає або значно зменшується після застосування ферменту лактази, який застосовується перед кожним прикладанням дитини до грудей або годуванням сумішами.

Недоношені діти та діти з низькою вагою мають більш високу схильність до розвитку такого виду колік. Таким дітям потрібно більше часу, поки вони зможуть засвоювати лактозу, оскільки цей процес багато в чому залежить від розвитку кишечнику і його нормальної мікрофлори. До цього часу рекомендовано застосовувати фермент лактази.

Мамалак:

 • Містить високоактивний фермент лактази рослинного походження.
 • Стійкий в кислому середовищі шлунка.
 • Зберігає свою активність при великих коливаннях рН.
 • З 15 мл можна приготувати 37 порцій з рекомендованою дозою 8 крапель на кожну порцію.

Фермент лактази полегшує гідроліз лактози і тим самим усуває основну причину виникнення малюкових кишкових колік. Таким чином, Мамалак потрібно використовувати при грудному вигодовуванні та годуванні дитини молочними сумішами.

Мамалак повинен використовуватись під час кожного годування немовляти впродовж перших 3-4 місяців життя. Після цього періоду фермент лактази зазвичай починає вироблятися у достатній кількості і необхідно поступово відмовитись від прийому Мамалака.

Ми пропонуємо Вам зменшувати рекомендовану дозу в два рази під час кожного годування, після чого поперемінно використовувати з кожним прийомом їжі, поки не буде використовуватись лише один раз на день, перш ніж повністю відмовитись від Мамалака. Якщо в процесі відмови від Мамалака у немовляти неприємні відчуття не проходять або повертаються, рекомендовано повернутися до початкової схеми прийому.

Особливості застосування

При грудному вигодовуванні:

 • Дотримуючись таблиці дозування, накапати відповідну кількість крапель Мамалак на попередньо стерилізовану ложку і давати немовляті перед кожним годуванням.
 • Продовжувати грудне вигодовування в звичайному режимі.

При годуванні молочними сумішами:

 • Ретельно приготувати дитяче харчування відповідно до інструкції виробника.
 • Дотримуючись таблиці дозування, додати краплі Мамалак до молока або харчової суміші.

Таблиця дозування є орієнтовною. У виняткових випадках, коли немовля відчуває значний дискомфорт, використання Мамалак може бути індивідуально збільшене.

Спосіб застосування та дози

Для немовлят віком
Кількість молока за один прийом їжі
Кількість крапель за один прийом їжі
Кількість лактази за один прийом їжі
0-2 тижні
60-90 мл
5 крапель*
750 ALU
3-4 тижні
120 мл
6 крапель
900 ALU
1-2 місяці
150 мл
8 крапель
1200 ALU
3-4 місяці
180 мл
9 крапель
1350 ALU
Для жінок, які годують немовлят груддю
200 мл
10 крапель
1500 ALU

* 1 крапля містить 150 ALU. 1 ALU = 0,333 мкл

Примітки

Оскільки Мамалак є ферментом, він руйнується під впливом високої температури, тому його не можна додавати у гаряче.

Чітко дотримуватись інструкцій, що містяться в цьому листку-вкладиші.

Якщо кишкові коліки не проходять, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати у сухому і прохолодному місці при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Строк придатності - 4 роки. Розчин придатний до використання впродовж 4-х тижнів після першого відкриття пляшки. Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на коробці.

Пакування

Краплі по 15 мл у скляних пляшках № 1 у коробці з картону.

Виробник

Lecifarma-Laboratorio Farmaceutico , Lda, Varzea do Andrade- Cabeco de Montachique, 2670-741 Lousa, Portugal for Pharmunion BSV Development Ltd., Cyprus/ Лецифарма- Лабораторіо Фармасьютіко , Лда, Варзеа де Андраде- Кабеко де Монтакью, 2670-741 Луса, Португалия для власника прав: Фармюніон БСВ Девелопмент Лтд., Кипр.

Імпортер

ТОВ "ФАРМЮНІОН БСВ ДЕВЕЛОПМЕНТ", Україна, 03151 м. Київ, вул. Народного ополчення, буд.7, офіс 160, тел.: + 38 044 2468830.

Дозировка Мамалак капли по 15 мл в бутыл. стекл.
Производитель Лецифарма для "Фармюнион БСВ Девелопмент Лтд.", Португалия/Кипр
Регистрация № 05.03.02- 03/12276 от 25.03.2015

Найдено 2278 аптек

Николаев, пр.Героев Сталинграда (Украины) 103
  (048) 718-13-XX
Мамалак капли 15 мл
PHARMUNION(Лабораторис Тегор С.Л.)
есть
Киев, ул.Героев Днепра 41
  (0800) 50-59-XX
Мамалак капс. 7мг №30
АЛЬПИФЛОР С.Р.Л
18705
Мамалак капли фл. 15мл
АЛЬПИФЛОР С.Р.Л
31258
Найдено 2278 аптек Все аптеки

и 3 аптеки с доставкой

www.laskavaapteka.ua
  38(050)669-08-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Мамалак капсули 7мг №30
Нешнл Энзим Компани
16002
Мамалак капсули 30мг №30
Нешнл Энзим Компани
20095
Мамалак краплі по 15 мл
Нешнл Энзим Компани
29922
zdorovaapteka.ua
  (067) 333-03-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Мамалак краплі по 15 мл
Нешнл Энзим Компани
27670
Top