Тигофаст-180 инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Тигофаст-180 таблетки, п/плен. обол. по 180 мг №30 (10х3)

Склад лікарського засобу

діюча речовина: фексофенадину гідрохлорид;

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить фексофенадину гідрохлориду 120 мг або 180 мг;

допоміжні речовини:

таблетки по 120 мг: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, натрію крохмальгліколят (тип А), кремнію діоксид колоїдний безводний, плівкове покриття Insta Coat White (етилцелюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид (Е 171)), тальк;

таблетки по 180 мг: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, натрію крохмальгліколят (тип А), кремнію діоксид колоїдний безводний, плівкове покриття Insta Coat Sunset Yellow (етилцелюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, Жовтий захід FCF (Е 110)), тальк.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки по 120 мг: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, круглі, двоопуклі, білого або майже білого кольору;

таблетки по 180 мг: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, круглі, двоопуклі, оранжевого кольору.

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні препарати для системного застосування.

Код АТХ R06A X26.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Фексофенадину гідрохлорид ‒ неседативний антигістамінний засіб групи антагоністів специфічних рецепторів Н1. Фексофенадин є фармакологічно активним метаболітом терфенадину. Стабілізує мембрани опасистих клітин, перешкоджає виділенню гістаміну. Усуває симптоми алергії: чихання, ринорею, свербіж, почервоніння очей та сльозотечу. Не чинить седативної дії.

Антигістамінний ефект фексофенадину гідрохлориду, що призначався 1 та 2 рази на добу, проявився протягом 1 години, досягнувши максимуму через 6 годин і тривав протягом 24 годин. Ознак розвитку непереносимості не було виявлено навіть після 28-денного прийому. Клінічний ефект спостерігався після одноразових пероральних доз від 10 до 130 мг. Доза в 120 мг достатня для забезпечення 24-годинної ефективності.

Навіть при концентраціях у плазмі крові, що в 32 рази перевищували терапевтичні концентрації, фексофенадин не виявляв впливу на повільні калієві канальці серця людини.

Фексофенадину гідрохлорид (5-10 мг/кг перорально) купірує бронхоспазм антигенного походження у сенсибілізованих тварин та при концентрації вище терапевтичної (10-100 мікромоль) спричиняє вивільнення гістаміну з перитонеальних мастоцитів.

Фармакокінетика.

Фексофенадину гідрохлорид швидко всмоктується після прийому внутрішньо. Максимальна концентрація досягається приблизно через 1-3 години. При добовій дозі 120 мг середня величина максимальної концентрації ≈ 427 нг/мл. При добовій дозі 180 мг середня величина максимальної концентрації ≈ 494 нг/мл.

60-70 % фексофенадину зв’язується з білками плазми крові. Діюча речовина не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр.

Фексофенадин майже не метаболізується (як у печінці, так і поза нею): в сечі та калових масах людини і тварин у значних кількостях виявлено тільки фексофенадин.

Виведення фексофенадину з плазми відбувається з біекспоненціальним зниженням та термінальним періодом напіввиведення від 11 до 15 годин після багаторазового приймання. Кінетика одноразової та багаторазової доз лінійна при пероральних дозах до 120 мг двічі на добу. У стадії насичення дози до 240 мг 2 рази на добу спричиняли збільшення АUС, яке було дещо більше пропорційного (8,8 %). Це вказує на те, що при добових дозах 40-240 мг фармакокінетика фексофенадину майже лінійна.

Більша частина дози виводиться з жовчю, з сечею в незміненому стані виводиться до 10 %.

Мутагенні та канцерогенні властивості.

Різні тести на мутагенність in vitro та in vivo не виявили наявності у фексофенадину гідрохлориду мутагенних властивостей.

Дослідження канцерогенності фексофенадину гідрохлориду проводили на підставі досліджень, в яких експозиція фексофенадином була визначена (із застосуванням показників плазменої АUС) після призначення терфенадину в ході вторинних фармакокінетичних досліджень. При застосуванні терфенадину щурам та мишам (до 150 мг/кг маси тіла на добу) ознак канцерогенності не виявлено.

Показання

Тигофаст-120: симптоматичне лікування сезонного алергічного риніту.

Тигофаст-180: симптоматичне лікування сезонного алергічного риніту, хронічної кропив’янки.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Тигофаст не біотрансформується в печінці і тому не взаємодіє з іншими препаратами, які метаболізуються мікросомальними ферментами печінки. При одночасному прийомі Тигофасту з еритроміцином або з кетоконазолом концентрація Тигофасту в плазмі крові підвищується в 2–3 рази, що зумовлено збільшенням абсорбції в травному тракті та зниженням елімінації з жовчю. Указані зміни не супроводжуються зміною інтервалу QT та не спричиняють збільшення частоти побічних реакцій порівняно з частотою побічних реакцій при призначенні кожного з цих препаратів окремо. Взаємодії Тигофасту та омепразолу не спостерігалося. При прийомі антацидів, які містять алюміній або магній за 15 хвилин до прийому Тигофасту, його біодоступність знижується за рахунок зв’язування в травному тракті. Рекомендується зробити інтервал у 2 години між прийомом Тигофасту та антацидів, які містять алюмінію або магнію гідроксид.

Особливості застосування

Слід дотримуватись обережності при застосуванні препарату Тигофаст хворим літнього віку та пацієнтам із порушенням печінкової або ниркової функції через недостатність даних.

Пацієнтам, які перенесли у минулому або мають у теперішньому серцево-судинні захворювання, слід мати на увазі, що препарати класу антигістамінів можуть сприяти виникненню таких побічних ефектів як тахікардія та прискорене серцебиття (див. розділ «Побічні реакції»).

Застосування у період вагітності або годування груддю

Даних про застосування вагітним жінкам недостатньо. Нечисельні дослідження на тваринах не вказують на наявність прямого або опосередкованого впливу на вагітність, ембріональний/фетальний розвиток, пологи або постнатальний розвиток. Тигофаст слід призначати у випадку, коли очікуваний терапевтичний ефект для майбутньої матері перевищує потенційний ризик для плода.

При необхідності застосування Тигофасту слід вирішити питання щодо припинення годування груддю, оскільки Тигофаст проникає у грудне молоко.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

На підставі фармакодинамічного профілю та відомих побічних ефектів можна зробити висновок, що прийом Тигофасту не впливає на здатність керувати транспортними засобами та виконувати роботи, які вимагають концентрації уваги. При проведенні об'єктивних досліджень було виявлено, що Тигофаст не чинить значного впливу на функції центральної нервової системи (ЦНС). Однак рекомендується оцінити індивідуальну реакцію на препарат до того, як починати керування транспортними засобами або виконувати роботи, що потребують концентрації уваги.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 12 років призначати Тигофаст при сезонному алергічному риніті – 120 мг або 180 мг 1 раз на добу, при хронічній ідіопатичній кропив’янці – 180 мг 1 раз на добу. Приймати внутрішньо перед їжею, запиваючи водою. Тривалість лікування визначати індивідуально, залежно від тяжкості захворювання.

Дітям віком до 12 років

Жодних досліджень щодо вивчення ефективності та переносимості препарату Тигофаст-120 або Тигофаст-180 у дітей віком до 12 років не проводили.

Окремі популяції

Згідно з результатами досліджень з участю пацієнтів з деяких груп ризику (пацієнтів літнього віку, пацієнтів з порушенням функції нирок або печінки) коригування дози таким пацієнтам не потрібно.

Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.

Діти

У даному дозуванні препарат не застосовувати дітям віком до 12 років.

Передозування

Більшість повідомлень про передозування фексофенадину гідрохлориду недостатньо інформативні. Так, було зареєстровано запаморочення, сонливість та сухість у роті.

У разі передозування слід застосовувати звичайні заходи з видалення неабсорбованих діючих речовин. Рекомендується симптоматична та підтримуюча терапія. Видалення фексофенадину гідрохлориду з крові за допомогою гемодіалізу неефективне.

Побічні реакції

З боку нервової системи. Головний біль, сонливість, запаморочення.

З боку шлунково-кишкового тракту. Нудота, діарея, спазми в епігастрії.

Загальні розлади та реакції у місці введення. Відчуття підвищеної втомлюваності.

З боку імунної системи. Реакції підвищеної чутливості, включаючи набряк Квінке, відчуття стискання у грудях, задишка, почервоніння обличчя та системні анафілактичні реакції, диспное, припливи.

З боку психіки. Безсоння, підвищена дратівливість та порушення сну або незвичайні сновидіння (паронирія).

З боку серця. Тахікардія, підсилене серцебиття,

З боку шкіри та підшкірної клітковини. Висипання, екзантема, кропив'янка, свербіж.

Термін придатності

2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 1 або 3 блістери у пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Артура Фармасьютікалз Пвт. Лтд.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

1505 Портія Роуд, Шрі Сіті СЕЗ, Сетяведу Мандал, Район Чіттор – 517 588, штат Андхра Прадеш, Індія.

Заявник

Ананта Медікеар Лтд.

Місцезнаходження заявника та/або представника заявника

Сьют 1, 2 Стейшн Корт, Імперіал Варф, Таунмед Роад, Фулхам, Лондон, Велика Британія.

Інструкція

для медичного застосування лікарського засобу

ТИГОФАСТ-120

ТИГОФАСТ-180

(TIGOFAST-120)

(TIGOFAST-180)

Склад лікарського засобу

діюча речовина: фексофенадину гідрохлорид;

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить фексофенадину гідрохлориду 120 мг або 180 мг;

допоміжні речовини:

таблетки по 120 мг: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, натрію крохмальгліколят (тип А), кремнію діоксид колоїдний безводний, плівкове покриття Insta Coat White (етилцелюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид (Е 171)), тальк;

таблетки по 180 мг: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, натрію крохмальгліколят (тип А), кремнію діоксид колоїдний безводний, плівкове покриття Insta Coat Sunset Yellow (етилцелюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, Жовтий захід FCF (Е 110)), тальк.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки по 120 мг: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, круглі, двоопуклі, білого або майже білого кольору;

таблетки по 180 мг: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, круглі, двоопуклі, оранжевого кольору.

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні препарати для системного застосування.

Код АТХ R06A X26.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Фексофенадину гідрохлорид ‒ неседативний антигістамінний засіб групи антагоністів специфічних рецепторів Н1. Фексофенадин є фармакологічно активним метаболітом терфенадину. Стабілізує мембрани опасистих клітин, перешкоджає виділенню гістаміну. Усуває симптоми алергії: чихання, ринорею, свербіж, почервоніння очей та сльозотечу. Не чинить седативної дії.

Антигістамінний ефект фексофенадину гідрохлориду, що призначався 1 та 2 рази на добу, проявився протягом 1 години, досягнувши максимуму через 6 годин і тривав протягом 24 годин. Ознак розвитку непереносимості не було виявлено навіть після 28-денного прийому. Клінічний ефект спостерігався після одноразових пероральних доз від 10 до 130 мг. Доза в 120 мг достатня для забезпечення 24-годинної ефективності.

Навіть при концентраціях у плазмі крові, що в 32 рази перевищували терапевтичні концентрації, фексофенадин не виявляв впливу на повільні калієві канальці серця людини.

Фексофенадину гідрохлорид (5-10 мг/кг перорально) купірує бронхоспазм антигенного походження у сенсибілізованих тварин та при концентрації вище терапевтичної (10-100 мікромоль) спричиняє вивільнення гістаміну з перитонеальних мастоцитів.

Фармакокінетика.

Фексофенадину гідрохлорид швидко всмоктується після прийому внутрішньо. Максимальна концентрація досягається приблизно через 1-3 години. При добовій дозі 120 мг середня величина максимальної концентрації ≈ 427 нг/мл. При добовій дозі 180 мг середня величина максимальної концентрації ≈ 494 нг/мл.

60-70 % фексофенадину зв’язується з білками плазми крові. Діюча речовина не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр.

Фексофенадин майже не метаболізується (як у печінці, так і поза нею): в сечі та калових масах людини і тварин у значних кількостях виявлено тільки фексофенадин.

Виведення фексофенадину з плазми відбувається з біекспоненціальним зниженням та термінальним періодом напіввиведення від 11 до 15 годин після багаторазового приймання. Кінетика одноразової та багаторазової доз лінійна при пероральних дозах до 120 мг двічі на добу. У стадії насичення дози до 240 мг 2 рази на добу спричиняли збільшення АUС, яке було дещо більше пропорційного (8,8 %). Це вказує на те, що при добових дозах 40-240 мг фармакокінетика фексофенадину майже лінійна.

Більша частина дози виводиться з жовчю, з сечею в незміненому стані виводиться до 10 %.

Мутагенні та канцерогенні властивості.

Різні тести на мутагенність in vitro та in vivo не виявили наявності у фексофенадину гідрохлориду мутагенних властивостей.

Дослідження канцерогенності фексофенадину гідрохлориду проводили на підставі досліджень, в яких експозиція фексофенадином була визначена (із застосуванням показників плазменої АUС) після призначення терфенадину в ході вторинних фармакокінетичних досліджень. При застосуванні терфенадину щурам та мишам (до 150 мг/кг маси тіла на добу) ознак канцерогенності не виявлено.

Клінічні характеристики

Показання

Тигофаст-120: симптоматичне лікування сезонного алергічного риніту.

Тигофаст-180: симптоматичне лікування сезонного алергічного риніту, хронічної кропив’янки.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Тигофаст не біотрансформується в печінці і тому не взаємодіє з іншими препаратами, які метаболізуються мікросомальними ферментами печінки. При одночасному прийомі Тигофасту з еритроміцином або з кетоконазолом концентрація Тигофасту в плазмі крові підвищується в 2–3 рази, що зумовлено збільшенням абсорбції в травному тракті та зниженням елімінації з жовчю. Указані зміни не супроводжуються зміною інтервалу QT та не спричиняють збільшення частоти побічних реакцій порівняно з частотою побічних реакцій при призначенні кожного з цих препаратів окремо. Взаємодії Тигофасту та омепразолу не спостерігалося. При прийомі антацидів, які містять алюміній або магній за 15 хвилин до прийому Тигофасту, його біодоступність знижується за рахунок зв’язування в травному тракті. Рекомендується зробити інтервал у 2 години між прийомом Тигофасту та антацидів, які містять алюмінію або магнію гідроксид.

Особливості застосування

Слід дотримуватись обережності при застосуванні препарату Тигофаст хворим літнього віку та пацієнтам із порушенням печінкової або ниркової функції через недостатність даних.

Пацієнтам, які перенесли у минулому або мають у теперішньому серцево-судинні захворювання, слід мати на увазі, що препарати класу антигістамінів можуть сприяти виникненню таких побічних ефектів як тахікардія та прискорене серцебиття (див. розділ «Побічні реакції»).

Застосування у період вагітності або годування груддю

Даних про застосування вагітним жінкам недостатньо. Нечисельні дослідження на тваринах не вказують на наявність прямого або опосередкованого впливу на вагітність, ембріональний/фетальний розвиток, пологи або постнатальний розвиток. Тигофаст слід призначати у випадку, коли очікуваний терапевтичний ефект для майбутньої матері перевищує потенційний ризик для плода.

При необхідності застосування Тигофасту слід вирішити питання щодо припинення годування груддю, оскільки Тигофаст проникає у грудне молоко.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

На підставі фармакодинамічного профілю та відомих побічних ефектів можна зробити висновок, що прийом Тигофасту не впливає на здатність керувати транспортними засобами та виконувати роботи, які вимагають концентрації уваги. При проведенні об'єктивних досліджень було виявлено, що Тигофаст не чинить значного впливу на функції центральної нервової системи (ЦНС). Однак рекомендується оцінити індивідуальну реакцію на препарат до того, як починати керування транспортними засобами або виконувати роботи, що потребують концентрації уваги.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 12 років призначати Тигофаст при сезонному алергічному риніті – 120 мг або 180 мг 1 раз на добу, при хронічній ідіопатичній кропив’янці – 180 мг 1 раз на добу. Приймати внутрішньо перед їжею, запиваючи водою. Тривалість лікування визначати індивідуально, залежно від тяжкості захворювання.

Дітям віком до 12 років

Жодних досліджень щодо вивчення ефективності та переносимості препарату Тигофаст-120 або Тигофаст-180 у дітей віком до 12 років не проводили.

Окремі популяції

Згідно з результатами досліджень з участю пацієнтів з деяких груп ризику (пацієнтів літнього віку, пацієнтів з порушенням функції нирок або печінки) коригування дози таким пацієнтам не потрібно.

Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.

Діти

У даному дозуванні препарат не застосовувати дітям віком до 12 років.

Передозування

Більшість повідомлень про передозування фексофенадину гідрохлориду недостатньо інформативні. Так, було зареєстровано запаморочення, сонливість та сухість у роті.

У разі передозування слід застосовувати звичайні заходи з видалення неабсорбованих діючих речовин. Рекомендується симптоматична та підтримуюча терапія. Видалення фексофенадину гідрохлориду з крові за допомогою гемодіалізу неефективне.

Побічні реакції

З боку нервової системи. Головний біль, сонливість, запаморочення.

З боку шлунково-кишкового тракту. Нудота, діарея, спазми в епігастрії.

Загальні розлади та реакції у місці введення. Відчуття підвищеної втомлюваності.

З боку імунної системи. Реакції підвищеної чутливості, включаючи набряк Квінке, відчуття стискання у грудях, задишка, почервоніння обличчя та системні анафілактичні реакції, диспное, припливи.

З боку психіки. Безсоння, підвищена дратівливість та порушення сну або незвичайні сновидіння (паронирія).

З боку серця. Тахікардія, підсилене серцебиття,

З боку шкіри та підшкірної клітковини. Висипання, екзантема, кропив'янка, свербіж.

Термін придатності

2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 1 або 3 блістери у пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Фламінго Фармасьютикалс Лтд.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Е-28, Опп. Фаєр Брігейд, М.І.Д.С., Талоджа, Район Райгад, Махараштра, ІН– 410208, Індія.

Заявник

Ананта Медікеар Лтд.

Місцезнаходження заявника та/або представника заявника

Сьют 1, 2 Стейшн Корт, Імперіал Варф, Таунмед Роад, Фулхам, Лондон, Велика Британія.

Дата последнего обновления: 23.06.2019
Инструкция по применению Тигофаст-180, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Тигофаст-180, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Тигофаст-180 с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/2730/01/02 от 01.10.2015 (приказ 636(2))
АТХ-классификация R06AX26 - Фексофенадин
Действующие вещества фексофенадин

Найдено 785 аптек

Аптека Факультет-Фарм
Петриковка, ул.Европейская 1А
Тигофаст табл. 180мг №30
Гимансу Индия
от 189,31
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Ярославов Вал /Олеся Гончара 28/31 (Пом.45)
Тигофаст-180 табл.180мг №30
Flamingo (Индия) (м)
от 240,70
Аптека Ласкава
Киев, пр.Николая Бажана 10
Тигофаст-180 таблетки вкриті оболонкою по 180мг №30
Гимансу Оверсиз
от 223,80
СВ Аптека
Пирятин, ул.Освобождения 54
Тигофаст таблетки, п/плен. обол., по 180 мг №30
Гімансу Оверсіз для "Ананта Медікеар Лтд", Індія/В
от 180,63
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Фонтанская дорога 19
Тигофаст 180мг №30 таб
ГИМАНСУ
от 185,97
D.S.
Львов, пл.Соборная 1
Тигофаст табл в/о 180 мг н 30
Фламінго Фармасютікал
от 212,75
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Большая Арнаутская 99
Тигофаст 180мг №30 таб
ГИМАНСУ
от 208,76
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 32
Тигофаст 180мг №30 таб
ГИМАНСУ
от 196,09
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Добровольского 73
Тигофаст 180мг №30 таб
ГИМАНСУ
от 204,98
АКС
Одесса, ул.Марсельская 32/3
Тигофаст 180мг №30 таб
ГИМАНСУ
от 208,11
АКС
Одесса, ул.Семена Палия 68
Тигофаст 180мг №30 таб
ГИМАНСУ
от 182,43
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 33
Тигофаст 180мг №30 таб
ГИМАНСУ
от 208,70
АКС
Одесса, ул.Добровольского 159
Тигофаст 180мг №30 таб
ГИМАНСУ
от 208,43
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 118
Тигофаст 180мг №30 таб
ГИМАНСУ
от 185,34
АКС
Одесса, пр.Добровольского 98
Тигофаст 180мг №30 таб
ГИМАНСУ
от 178,11
Аптека Олфа
Львов, ул.Пекарская 3
Тигофаст-180 таб. в/о 180 мг №30
Фламинго Фармасьютикалс Лтд., Индия
от 189,05
Аптека Факультет-Фарм
Софиевка, ул.Независимости 62
Тигофаст табл. 180мг №30
Гимансу Индия
от 230,00
D.S.
Нетешин, пр.Независимости 22б
Тигофаст табл в/о 180 мг н 30
Фламінго Фармасютікал
от 205,00
Аптека Факультет-Фарм
Покровское, ул.Центральная 32
Тигофаст табл. 180мг №30
Гимансу Индия
от 225,00
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, пр.Победы 77/1
Тигофаст-180 таб. п/о 180мг №30
Гимансу Оверсиз
от 195,43
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Тигофаст-180 табл. п/плен. оболочкой 180 мг блистер №30
Фламинго Фармасьютикалс Лтд Индия
от 179,41
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Тигофаст-180 табл. п/плен. оболочкой 180 мг блистер №30
Фламинго Фармасьютикалс Лтд Индия
от 193,07
Аптечный супермаркет "Элитфарм"
Запорожье, бул.Шевченко 16
Тигофаст таб. п/пл. об. 180 мг №30
Химаншу Оверсайз ИНДИЯ
от 180,83
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Олеся Гончара 27А (1 міська лікарня)
Тигофаст-180 табл. пплен. оболочкой 180 мг №30 himanshu overseas `(индия)
Flamingo
от 210,15
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Александра Бедного 2 (Левада, Детская городская больница)
Тигофаст-180 табл. пплен. оболочкой 180 мг №30 himanshu overseas `(индия)
Flamingo
от 206,55
Фарм-союз
Конотоп, ул.Успенско-Троицкая 55
Тигофаст таб.180мг №30
Гимансу Оверсиз
от 210,65
Аптека оптовых цен
Сумы, ул.Мира 30
Тигофаст-180 табл. п/о 180мг №30
ФЛАМИНГО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛТД
от 181,62
Аптека
Глухов, ул.Киево-Московская 16
Тигофаст-180 табл. п/о 180мг №30
ФЛАМИНГО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛТД
от 176,52
Аптека
Кременчуг, пр.Свободы 77
Тигофаст-180 табл. п/о 180мг №30
ФЛАМИНГО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛТД
от 174,15
Аптека оптовых цен
Красилов, пер.Циолковского 7
Тигофаст-180 табл. п/о 180мг №30
ФЛАМИНГО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛТД
от 174,84
Одесская аптека Полимед
Одесса, пр.Адмиральский 1 (общий вход с Люксоптикой)
Тигофаст тбл.180мг n30
ANANTA MEDICARE
от 222,50
Аптека 911
Стрый, ул.Зеленая 21
Тигофаст-180 табл. п/о 180мг №30
ФЛАМИНГО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛТД
от 174,87
Аптека 911
Черкассы, ул.Вячеслава Черновола 53
Тигофаст-180 табл. п/о 180мг №30
ФЛАМИНГО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛТД
от 171,42
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Ольжича 8
Тигофаст-180 табл. п/о 180мг №30
ФЛАМИНГО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛТД
от 183,48
Аптека оптовых цен
Обухов, ул.Каштановая 52
Тигофаст-180 табл. п/о 180мг №30
ФЛАМИНГО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛТД
от 183,48
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Алматинская 99/2
Тигофаст-180 табл. п/о 180мг №30
ФЛАМИНГО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛТД
от 183,48
Аптека оптовых цен
Дрогобыч, ул.Филиппа Орлика 18А
Тигофаст-180 табл. п/о 180мг №30
ФЛАМИНГО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛТД
от 183,48
Полимед
Одесса, ул.Космонавтов 33
Тигофаст тбл.180мг n30
ANANTA MEDICARE
от 222,00
АПТЕКА «3і»
Ровно, пр.Мира 8
Тигофаст 180мг №30 табл.в/о
Фламiнго, Iндiя
от 222,75
АПТЕКА «3і»
Львов, ул.Городоцкая 212
Тигофаст 180мг №30 табл.в/о
Фламiнго, Iндiя
от 233,70
Аптека Доброго Дня
Тернополь, ул.Перля 3
Тигофаст-180 табл.180мг №30
Flamingo (Индия) (м)
от 203,00
1 Социальная Аптека
Львов, пр.Вячеслава Черновола 43-А
Тигофаст-180 табл.180мг №30
Flamingo (Индия) (м)
от 184,30
Аптека Доброго Дня
Киев, пр.Леся Курбаса 16А
Тигофаст-180 табл.180мг №30
Flamingo (Индия) (м)
от 203,00
1 Социальная аптека
Одесса, ул.Пантелеймоновская 110
Тигофаст-180 табл.180мг №30
Flamingo (Индия) (м)
от 210,80
Аптека Доброго Дня
Львов, пр.Свободы 5
Тигофаст-180 табл.180мг №30
Flamingo (Индия) (м)
от 242,70
Аптека Доброго Дня
Тернополь, ул.Киевская 9
Тигофаст-180 табл.180мг №30
Flamingo (Индия) (м)
от 203,00
Аптека оптовых цен
Фастов, ул.Тараса Шевченко 42А
Тигофаст-180 табл. п/о 180мг №30
ФЛАМИНГО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛТД
от 183,48
1 Социальная аптека
Житомир, пл.Победы 3 (ТЦ Молодежная мода)
Тигофаст-180 табл.180мг №30
Flamingo (Индия) (м)
от 182,00
1 Соціальна аптека
Каменец-Подольский, ул.Гагарина 43
Тигофаст-180 табл.180мг №30
Flamingo (Индия) (м)
от 214,70
Аптека низкие цены №1
Слобожанское, ул.Дружбы 13
Тигофаст-180 табл. п/о 180мг №30
ФЛАМИНГО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛТД
от 183,48
  • Тигофаст-180 таблетки, п/плен. обол. по 180 мг №30 (10х3)
  • Тигофаст-180 таблетки, п/плен. обол. по 180 мг №10

Рекомендуем посмотреть

Тигофаст-120 таблетки, п/плен. обол. по 120 мг №30 (10х3)
Тигофаст-120 таблетки, п/плен. обол. по 120 мг №10
Тигофаст-120
таблетки
Ананта Медикеар
Цены в аптеках
Фексофаст таблетки, п/плен. обол. по 180 мг №30 (10х3)
Фексофаст таблетки, п/о по 120 мг №4
Фексофаст таблетки, п/плен. обол. по 120 мг №30 (10х3)
Фексофаст таблетки, п/плен. обол. по 120 мг №10
Фексофаст
таблетки
Микро Лабс
Цены в аптеках
Фексофен-Сановель таблетки, п/плен. обол. по 120 мг №10
Фексофен-Сановель таблетки, п/плен. обол. по 180 мг №10
Фексофен-Сановель таблетки, п/плен. обол. по 180 мг №20 (10х2)
Фексофен-Сановель таблетки, п/плен. обол. по 120 мг №20 (10х2)
Фексофен-Сановель
таблетки
Сановель Иляч Санаи ве Тиджарет А.Ш., Турция
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Тигофаст-180 таблетки, п/плен. обол. по 180 мг №30 (10х3)
Тигофаст-180 таблетки, п/плен. обол. по 180 мг №10
Тигофаст-180
таблетки
Ананта Медикеар
Цены в аптеках

Новинки

Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top