Фламидез инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Фламидез гель по 40 г в тубах
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діючі речовини: диклофенаку діетиламін (diclofenaci diethylaminum), метилсаліцилат (methylii salicylas), левоментол (levomentholum);

1 г гелю містить диклофенаку діетиламіну 11,6 мг (еквівалентно диклофенаку натрію 10 мг), метилсаліцилату 100 мг, левоментолу 50 мг;

допоміжні речовини: спирт бензиловий; карбопол 934; пропіленгліколь; кислота лимонна, моногідрат; спирт ізопропіловий; динатрію едетат; олія рицинова поліетоксильована, гідрогенізована; діетиламін; вода очищена.

Лікарська форма

Гель.

Основні фізико-хімічні властивості: біла м’яка маса.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються місцево при суглобовому та м’язовому болю. Код АТХ M02A A65.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Фламідез гель чинить місцеву знеболювальну, протизапальну та протинабрякову дію. Фармакологічна дія препарату обумовлена компонентами, що входять до його складу.

Диклофенак. Диклофенак є нестероїдним протизапальним засобом (НПЗЗ) із вираженою знеболювальною, протизапальною, протиревматичною та жарознижувальною дією. Основним механізмом дії є пригнічення циклооксигеназ та порушення біосинтезу простагландинів.

При запаленні, спричиненому травмами або ревматичними захворюваннями, застосування диклофенаку призводить до зменшення болю, набряку тканин та скорочення періоду поновлення функцій ушкоджених суглобів, зв’язок, сухожиль і м’язів.

Метилсаліцилат. Метилсаліцилат являє собою похідне саліцилової кислоти та чинить місцеву подразнювальну дію. Спричиняючи подразнення рецепторів шкіри, метилсаліцилат призводить до створення та викидання в кров великої кількості біологічно активних речовин, які регулюють больову чутливість. Відбувається вивільнення субстанції Р з нейронів. Зменшення акумуляції субстанції Р у нервових закінченнях призводить до зменшення больового відчуття. Крім того, метилсаліцилат, який належить до групи НПЗЗ, гальмує синтез простагландинів унаслідок пригнічення циклооксигеназ, що зменшує набряк та інфільтрацію запалених тканин.

Левоментол. Левоментол спричиняє подразнення холодових рецепторів, чинить судинорозширювальну та помірну знеболювальну дію, надаючи відчуття прохолоди. Сприяє кращому проникненню діючих речовин через шкіру.

Фармакокінетика.

Диклофенак був виявлений у плазмі крові при місцевому застосуванні на гомілку 2 г препарату тричі на добу протягом 6 днів. Середні фармакокінетичні показники становили: AUC0-t – 9 нг∙год/мл, Cmax – 4 нг/мл і Тmax – 4,5 години. Тоді як при пероральному прийомі 75 мг диклофенаку площа під фармакокінетичною кривою AUC становить 1600 нг∙год/мл. Отже системна біодоступність диклофенаку при місцевому застосуванні значно нижча, ніж при пероральному, що зменшує ризик розвитку побічних ефектів.

Приблизно 99 % диклофенаку зв’язується з білками плазми крові.

Метилсаліцилат швидко абсорбується через шкіру, виводиться переважно із сечею.

Левоментол виводиться із сечею та жовчю у вигляді глюкуроніду.

Показання

Місцеве лікування міозиту, фіброзиту, ішіасу, розтягнення м’язів і сухожиль, травматичних ушкоджень опорно-рухового апарату, болю у м’язах та суглобах при великих фізичних навантаженнях, запальних і дегенеративних захворюваннях суглобів, ревматичних ураженнях опорно-рухового апарату: бурситі, артриті, тендосиновіті, тендиніті.

Протипоказання

  • Індивідуальна підвищена чутливість до диклофенаку, ацетилсаліцилової кислоти, або до інших нестероїдних протизапальних засобів, або до будь-якого іншого компоненту препарату.
  • Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти та інших НПЗЗ.
  • Ушкодження епідермісу, відкриті рани у ділянці застосування.
  • Останній триместр вагітності.
  • Дитячій вік до 14 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Внаслідок незначної системної адсорбції препарату при зовнішньому застосуванні взаємодія з іншими лікарськими засобами малоймовірна. Однак потрібно враховувати можливі взаємодії, які є відомими для пероральних форм диклофенаку.

Хоча достатньо контрольовані випробування взаємодії не проводилися, не виключено, що надмірне застосування саліцилатів для місцевого застосування може збільшити ефект кумаринових антикоагулянтів та антитромбоцитарних препаратів. У зв’язку з цим пацієнтам, які приймають кумаринові антикоагулянти та антитромбоцитарні препарати, включаючи аспірин, слід проявляти обережність.

Особливості застосування

Фламідез гель призначений лише для зовнішнього застосування. Препарат не можна приймати внутрішньо.

Перед застосуванням гелю слід проконсультуватися з лікарем, якщо в анамнезі є такі хвороби: виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, порушення функції печінки та нирок, виражені порушення системи кровотворення, бронхіальна астма, поліпоз слизової оболонки носа, алергічні реакції.

Після нанесення гелю необхідно вимити руки, щоб уникнути контакту препарату з очима та слизовими оболонками.

Препарат слід з обережністю застосовувати одночасно з пероральними НПЗЗ.

Ймовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку порівняно з такою при прийомі препарату внутрішньо мала, але підвищується при нанесенні препарату на відносно великі поверхні шкіри протягом тривалого часу.

У разі появи будь-яких шкірних висипань слід припинити застосування препарату.

Препарат рекомендується наносити тільки на інтактні ділянки шкіри, запобігаючи потрапляння на запалену, поранену або інфіковану шкіру, в очі та інші слизові оболонки.

Препарат не слід застосовувати під повітронепроникну оклюзійну пов’язку, проте допускається його застосування під неоклюзійну пов’язку. У випадку розтягування зв’язок уражену ділянку можна перев’язати бинтом.

Фламідез гель містить пропіленгліколь, що може спричинити у деяких пацієнтів слабке локальне подразнення шкіри.

Якщо симптоми захворювання не минають, необхідно звернутися до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки вплив пригнічення синтезу простагландинів на перебіг вагітності при місцевому застосуванні диклофенаку не вивчений, застосовувати препарат протягом перших 6 місяців вагітності можна лише у випадку, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує ризик для плода.

У третьому триместрі вагітності застосування препарату протипоказане.

У період годування груддю застосування препарату можливе лише у випадку, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує ризик для плода. При цьому не можна наносити препарат на молочні залози або на велику поверхню шкіри, а також застосовувати протягом тривалого часу (понад 1 тиждень).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Фламідез гель при зовнішньому застосуванні не впливає на здатність керувати транспортними засобами та складними механізмами.

Спосіб застосування та дози

Лише для зовнішнього застосування.

Дорослим та дітям віком від 14 років на уражену ділянку необхідно нанести на шкіру невелику кількість гелю по 2–4 г, що за розміром відповідає розміру вишні або волоського горіха, 3–4 рази на добу, легко втираючи до повного всмоктування. Бажано уникати тривалого застосування гелю на великі ділянки шкіри та у великих дозах. Гель можна застосовувати одночасно з пероральним застосуванням таблеток диклофенаку натрію за умови попередньої консультації лікаря.

Після аплікації препарату руки необхідно вимити, якщо тільки ця ділянка не піддавалась лікуванню.

Тривалість лікування залежить від показань і ефективності лікування та визначається лікарем. Гель не слід застосовувати більше 14 днів при ушкодженні та ревматизмі м’яких тканин або більше 21 дня у разі болю при артриті, якщо інше не рекомендовано лікарем.

Пацієнти літнього віку можуть застосовувати звичайні дози.

Діти. Протипоказаний дітям віком до 14 років. При застосуванні лікарського засобу дітям віком від 14 років довше 7 днів або якщо симптоми захворювання посилюються, необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

Передозування

Передозування малоймовірне, оскільки системна абсорбція диклофенаку при місцевому застосуванні дуже невелика. При випадковому прийомі внутрішньо можливий розвиток системних побічних реакцій.

У разі випадкового проковтування препарату показане промивання шлунка, застосування адсорбентів та симптоматичне лікування із застосуванням терапевтичних заходів, що застосовуються для лікування отруєння НПЗЗ. Хворому слід звернутися до лікаря. Симптоматичне лікування проводиться з появою ознак розвитку ускладнень, таких як підвищений артеріальний тиск, ниркова недостатність, судоми, пригнічення дихання, ускладнення з боку травного тракту.

Побічні реакції

Зазвичай Фламідез гель добре переноситься пацієнтами.

З боку імунної системи: поодинокі випадки – у місці нанесення гелю відзначалося почервоніння шкіри, свербіж, печіння або висипання (у тому числі пустульозні) на шкірі, екзема.

З боку шкіри та сполучних тканин: дуже рідко – шкірні алергічні реакції; рідко – дерматит, у тому числі контактний (наприклад, локалізовані висипання на шкірі, відчуття свербіння, почервоніння, набряки або папули), бульозний дерматит; поодинокі випадки –генералізовані шкірні реакції, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, фотосенсибілізація, бронхоспазм, бронхіальна астма.

Системні реакції. Якщо гель наносити на великі ділянки шкіри протягом тривалого часу, не можна виключати можливість виникнення системних побічних реакцій. Однак імовірність їх виникнення після місцевого застосування диклофенаку невелика порівняно з частотою побічних реакцій під час перорального лікування диклофенаком. У випадку виникнення системних реакцій слід керуватися інформацією, викладеною в інструкціях для медичного застосування для інших форм випуску диклофенаку.

У разі появи будь-яких шкірних висипань слід припинити застосування лікарського засобу.

У разі появи будь-яких інших побічних явищ або незвичних реакцій слід звернутися до лікаря.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °C. Не заморожувати.

Упаковка

По 20 г, 30 г або 40 г або 100 г в тубі; по 1 тубі в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Енк’юб Етікалз Прайвіт Лімітед.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Дільниця № С-1, Мадкайм Індастріал Естейт, Мадкайм, Пост Мардол, Понда, Гоа – 403 404, Індія.

Дата последнего обновления: 26.05.2019
Аннотация (инструкция по применению) продукта Фламидез, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Фламидез, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Фламидез с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Найдено 4895 аптек

Аптека КОСМО
Киев, ул.Александра Мишуги 6
Фламідез гель по 40г в тубах
Synmedic (Индия)
от 85,63
Домашняя аптека
Днепр, ул.Рабочая 162
Фламидез гель 40г |
ENCUBE ETHICALS
есть
Фламидез таб п/о №30 |
EVERTOGEN LIFE SCIENCES
есть
Полимед
Беляевка, ул.Отамана Головатого (Ленина) 135
Фламидез гель 40,0
SYNMEDIC LABORATORIES OTC
от 87,95
Фламидез тбл. n30
SYNMEDIC LABORATORIES OTC
от 203,67
Полимед
Черноморск, ул.Виталия Шума 17
Фламидез гель 40,0
SYNMEDIC LABORATORIES OTC
от 87,95
Фламидез тбл. n30
SYNMEDIC LABORATORIES OTC
от 203,67
Реал фарм
Одесса, ул.Академика Филатова 86
Фламидез таб.п/о №30
СИНМЕДИК ЛАБОРАТОРИЗ ИНДИЯ
от 228,19
Витамин
Ирпень, ул.Тургеневская 50А
Фламідез гель 40г
Optimus Generics Ltd
есть
Витамин
Вишневое, ул.Святошинская 27Г (пом.313)
Фламідез гель 40г
Optimus Generics Ltd
есть
Фламідез табл. №30
Optimus Generics Ltd
есть
Витамин
Святопетровское, бул.Тараса Шевченко 2 (пом. №68)
Фламідез гель 40г
Optimus Generics Ltd
есть
Фламідез табл. №30
Optimus Generics Ltd
есть
Витамин
Киев, ул.Якуба Коласа 25
Фламідез гель 40г
Optimus Generics Ltd
есть
Фламідез табл. №30
Optimus Generics Ltd
есть
Витамин
Святопетровское, бул.Леси Украинки 2Б
Фламідез табл. №30
Optimus Generics Ltd
есть
Полимед
Одесса, ул.Люстдорфская дорога 31
Фламидез гель 40,0
SYNMEDIC LABORATORIES OTC
от 87,95
Фламидез тбл. n30
SYNMEDIC LABORATORIES OTC
от 203,67
Витамин
Боярка, ул.Гоголя 76/5А
Фламідез гель 40г
Optimus Generics Ltd
есть
Фламідез табл. №30
Optimus Generics Ltd
есть
Витамин
Петропавловская Борщаговка, ул.Садовая 1Б (корп. 1 пом. 103)
Фламідез гель 40г
Optimus Generics Ltd
есть
Фламідез табл. №30
Optimus Generics Ltd
есть
Витамин
Калиновка, ул.Центральная 36-В
Фламідез гель 40г
Optimus Generics Ltd
есть
Фламідез табл. №30
Optimus Generics Ltd
есть
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 69Г
Фламідез гель 40г
Optimus Generics Ltd
есть
Фламідез табл. №30
Optimus Generics Ltd
есть
Витамин
Софиевская Борщаговка, ул.Яблунева 13Б
Фламідез табл. №30
Optimus Generics Ltd
есть
Витамин
Обухов, ул.Киевская 111А
Фламідез гель 40г
Optimus Generics Ltd
есть
Фламідез табл. №30
Optimus Generics Ltd
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Ярослава Мудрого 38
Фламидез гель по 40 г в тубах
Енкюб
от 84,87
Фламидез таб. п/об №30
Эвертоджен лайф саенсиз
от 200,04
Аптека КОСМО
Киев, ул.Тростянецкая 6Д
Фламідез гель по 40г в тубах
Synmedic (Индия)
от 85,63
Фламідез табл.№30
Synmedic (Индия)
от 212,47
Мед-Сервис
Чернигов, пр.Победы 90
Фламидез табл. №30
Synmedic (Индия)
от 198,47
Витамин
Бровары, ул.Гагарина 16
Фламідез гель 40г
Optimus Generics Ltd
есть
Фламідез табл. №30
Optimus Generics Ltd
есть
Фарм-союз
Конотоп, ул.Успенско-Троицкая 55
Фламідез таб.№30
Синмедик Лабораториз (Органосин)
от 209,12
Мед-Сервис
Северодонецк, пр.Химиков 42а
Фламидез гель 40г
Энкюб Этикалз
от 88,02
Фламидез табл. №30
Synmedic (Индия)
от 198,47
Мед-Сервис
Подольск, пр.Победы 11/37
Фламидез гель 40г
Энкюб Этикалз
от 85,15
Фламидез табл. №30
Synmedic (Индия)
от 198,47
Аптека
Гадяч, ул.Полтавская 13
Фламидез гель туба 40г
ЭНКЬЮБ ЭТИКАЛЗ ПРАЙВИТ ЛИМИТЕД
от 77,15
Мед-Сервис
Нежин, ул.Гоголя 2а (пом.22)
Фламидез гель 40г
Энкюб Этикалз
от 85,15
Фламидез табл. №30
Synmedic (Индия)
от 198,47
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Чаривная 121
Фламидез гель 40 г
Синмедик ИНДИЯ
от 81,84
Фламидез таб. п/об. №30
Эвертоджен Лайф Саэсиз Лимитед ИНДИЯ
от 191,05
Аптека №5 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Бакинская 37Д
Фламидез гель 40 г туба
Органосин Лайф Саєнсиз
от 91,14
Фламидез №30 табл. п/о
Органосин Лайф Саєнсиз
от 209,72
D.S.
Хмельницкий, ул.Заречанская 16
Фламідез гель туба 40 г
Сінмедик Індія
от 95,06
Фламідез табл в/о н 30
от 217,04
Аптека НЦ
Харьков, ул.Кольцевая дорога 4А
Фламидез гель туба 40 г в коробке №1
Энкьюб Этикалз Прайвит Лимитед Индия
от 78,12
Фламидез табл. п/о №30
Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед Индия
от 188,27
Аптека НЦ
Киев, пр.Свободы 17
Фламидез гель туба 40 г в коробке №1
Энкьюб Этикалз Прайвит Лимитед Индия
от 78,12
Фламидез табл. п/о №30
Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед Индия
от 188,27
Аптека НЦ
Одесса, ул.Дворянская 28
Фламидез гель туба 40 г в коробке №1
Энкьюб Этикалз Прайвит Лимитед Индия
от 78,12
Фламидез табл. п/о №30
Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед Индия
от 188,27
Мед-Сервис
Днепр, ул.Глинки 15
Фламидез гель 40г
Энкюб Этикалз
от 88,02
Фламидез табл. №30
Synmedic (Индия)
от 198,47
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Фламидез гель туба 40 г в коробке №1
Энкьюб Этикалз Прайвит Лимитед Индия
от 78,12
Фламидез табл. п/о №30
Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед Индия
от 188,27
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Фламидез гель туба 40 г в коробке №1
Энкьюб Этикалз Прайвит Лимитед Индия
от 78,12
Фламидез табл. п/о №30
Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед Индия
от 188,27
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Фламидез гель туба 40 г в коробке №1
Энкьюб Этикалз Прайвит Лимитед Индия
от 78,12
Фламидез табл. п/о №30
Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед Индия
от 188,27
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Фламидез гель туба 40 г в коробке №1
Энкьюб Этикалз Прайвит Лимитед Индия
от 78,12
Фламидез табл. п/о №30
Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед Индия
от 188,27
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Фламидез гель туба 40 г в коробке №1
Энкьюб Этикалз Прайвит Лимитед Индия
от 78,12
Фламидез табл. п/о №30
Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед Индия
от 188,27
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Фламидез гель туба 40 г в коробке №1
Энкьюб Этикалз Прайвит Лимитед Индия
от 78,12
Фламидез табл. п/о №30
Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед Индия
от 188,27
Мед-Сервис
Мелитополь, пр.Богдана Хмельницкого 89
Фламидез гель 40г
Энкюб Этикалз
от 88,02
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Фламидез гель туба 40 г в коробке №1
Энкьюб Этикалз Прайвит Лимитед Индия
от 78,12
Фламидез табл. п/о №30
Эвертоджен Лайф Саенсиз Лимитед Индия
от 188,27
Аптека №9 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Петра Калнышевского 14
Фламидез гель 40 г туба
Органосин Лайф Саєнсиз
от 88,20
Фламидез №30 табл. п/о
Органосин Лайф Саєнсиз
от 223,50
Аптека "Будьте Здоровы"
Березань, ул.Шевченковский путь 139
Фламидез гель 40,0
Синмедик Лабораториаз
от 84,86
Фламидез табл. №30
Synmedic
от 230,95
Мед-Сервис
Херсон, ул.Котляревского 78
Фламидез гель 40г
Энкюб Этикалз
от 88,02
Фламидез табл. №30
Synmedic (Индия)
от 240,05
Мед-Сервис
Кременчуг, ул.Небесной Сотни 20/10
Фламидез гель 40г
Энкюб Этикалз
от 88,02
Аптека №6 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Регенераторная 4 (корп. 10/5)
Фламидез гель 40 г туба
Органосин Лайф Саєнсиз
от 91,14
Фламидез №30 табл. п/о
Органосин Лайф Саєнсиз
от 220,41
Аптека
Сумы, ул.Мира 30
Фламидез гель туба 40г
ЭНКЬЮБ ЭТИКАЛЗ ПРАЙВИТ ЛИМИТЕД
от 77,15
Аптека Олимп
Киев, ш.Харьковское 121 (КГКБ №1, Приемное отделение)
Фламидез гель 40 г
Paul Hartmann
от 91,66
Фламидез таб. п/о №30
Flamingo
от 214,38
D.S.
Нетешин, ул.Лесная 1 (Городская больница)
Фламідез табл в/о н 30
от 223,75
Мед-Сервис
Днепр, ул.Калиновая 3
Фламидез гель 40г
Энкюб Этикалз
от 88,02
Фламидез табл. №30
Synmedic (Индия)
от 198,47
  • Фламидез таблетки, п/плен. обол. №10
  • Фламидез гель по 40 г в тубах
  • Фламидез гель по 20 г в тубах
  • Фламидез гель по 30 г в тубах
  • Фламидез таблетки, п/плен. обол. №30 (10х3)

Просмотренные товары

Фламидез гель по 40 г в тубах
Фламидез таблетки, п/плен. обол. №10
Фламидез гель по 20 г в тубах
+4
Фламидез
таблетки, гель
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top