Флоксал инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Флоксал капли глаз., р-р 0.3 % по 5 мл во флак.-кап.

Склад

діюча речовина: офлоксацин;

1 мл розчину містить офлоксацину 3 мг; 1 крапля містить 0,1 мг офлоксацину;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, кислота хлористоводнева, натрію гідроксид, натрію хлорид, вода для ін'єкцій.

Лікарська форма

Краплі очні, розчин.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, жовтуватий водний розчин.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протимікробні засоби. Офлоксацин.

Код АТХ S01A E01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Офлоксацин, похідна хінолонової кислоти, є фторхінолоном (інгібітор гірази), антибіотиком, що чинить бактерицидну дію.

Порогові значення

Випробування офлоксацину проводились із використанням серії розведень. Були визначені мінімальні інгібуючі концентрації для чутливих та резистентних бактерій, (див. таблицю).

Порогові значення EUCAST (Європейського комітету з тестування чутливості до антимікробних препаратів)

Патоген
Чутливий
Резистентний
Enterobacteriaceae
≤0,5 мг/л
>1 мг/л
Staphylococcus spp.
≤1 мг/л
>1 мг/л
Streptococcus pneumoniae
≤0,125 мг/л
>4 мг/л
Haemophilus influenzae
≤0,5 мг/л
>0,5 мг/л
Moraxella catarrhalis
≤0,5 мг/л
>0,5 мг/л
Neisseria gonorrhoeae
≤0,12 мг/л
>0,25 мг/л
Порогові значення, що не стосується конкретного виду*
≤0,5 мг/л
>1 мг/л

*Більшою мірою визначені на основі фармакокінетики сироватки крові.

Антибактеріальний спектр

Спектр дії офлоксацину включає облігатні анаероби, факультативні анаероби, аероби та інші мікроорганізми, такі як Chlamydia.

Поширеність набутої резистентності щодо окремих видів може варіювати залежно від місця та з плином часу. Тому головним для призначення адекватного лікування тяжких інфекцій є отримання локальної інформації про резистентність.

Мікробіологічне визначення виду патогенів та їх чутливості до офлоксацину обов’язкове у разі тяжких інфекцій або відсутності терапевтичного ефекту лікування. Перехресна резистентність офлоксацину до інших фторхінолонів є можливою.

Інформація, наведена нижче, взята з дослідження резистентності, проведеного з використанням 1391 ізоляту з досліджуваних очей (в основному зовнішні змиви) з 31 центру Німеччини.

Це дослідження дає репрезентативні дані щодо аеробів, які спричиняють очні інфекції у Німеччині. Можна припустити, що частота розповсюдження бактерій, здатних викликати офтальмологічні захворювання, в інших країнах не буде ідентичною, проте буде схожою, а тому бактерії, зазначені нижче, є найбільш частими чинниками виникнення бактеріальних інфекцій зовнішньої частини ока.

Дані щодо резистентності стосуються системного застосування. При місцевому застосуванні в око досягалися значно вищі концентрації антибіотика, тому клінічна ефективність спостерігається навіть з патогенами, які були визначені як стійкі в лабораторних дослідженнях. Такий ефект спостерігається, наприклад, з Enterococcus species.

Зазвичай чутливі види

Грампозитивні аероби: Bacillus spp., чутливі до метициліну Staphylococcus aureus,

Грамнегативні аероби: Acinetobacter baumannii, Acinetobacter lwoffi, Enterobacter cloacae, Escherichia coli, Haemophilus influenzae, Haemophilus parainfluenzae, Klebsiella oxytoca, Klebsiella pneumoniae, Moraxella catarrhalis, Proteus mirabilis, Serratia marcescens.

Види, що внаслідок набутої резистентності можуть бути нечутливими при застосуванні препарату

Грампозитивні аероби: Corynebacterium spp., Enterococcus faecalis, резистентні до метициліну1 Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Streptococcus pneumoniae2, Стрептококи (окрім Streptococcus pneumoniae)2.

Грамнегативні аероби: Pseudomonas aeruginosa, Stenotrophomonas maltophilia.

Види, що мають природну резистентність до препарату

Грампозитивні аероби: Enterococcus spp.

1 Рівень резистентності перевищує 50 % щонайменше в одному регіоні.

2 Природна чутливість більшості окремих видів лежить у середніх межах. Однак у слізній рідині, після одного закапування досягається концентрація не менше 4 мг/л протягом 4 годин, що є достатнім для знищення 100 % мікроорганізмів.

Фармакокінетика.

Ефективність багато в чому залежить від співвідношення максимальної концентрації в тканині (Cmax) та мінімальної інгібуючої концентрації (МІК) збудника.

Експерименти на тваринах показали, що після місцевого застосування офлоксацин може бути виявлений у роговій оболонці, кон’юнктиві, очному м’язі, склері, райдужній оболонці, циліарному тілі та у передній камері ока. При багаторазовому застосуванні препарат накопичується у терапевтичних концентраціях у склистому тілі.

У разі введення Флоксалу®, крапель очних, введений п’ять разів на день з інтервалом 5 хвилин через 60˗120 хвилин у внутрішньоочній рідині людини концентрація офлоксацину становить 1,2˗1,7 мкг/мл. Через 3 години ця величина знижується до 0,8 мкг/мл. Залежно від частоти закапування, через 5˗6 годин концентрація офлоксацину у внутрішньоочній рідині знижується до нуля.

За аналогією до результатів досліджень на тваринах, можна припустити, що інші очні тканини містять більш високі концентрації лікарського засобу, ніж внутрішньоочна рідина. Оскільки офлоксацин може зв’язуватися з тканинами, що містять меланін, слід очікувати на уповільнене виділення речовин з цих тканин. Період напіввиведення офлоксацину з плазми при його систематичному застосуванні становить від 3,5 до 6,7 години.

Показання

Інфекції переднього сегмента ока, спричинені чутливими до офлоксацину патогенними мікроорганізмами, такі як бактеріальні запалення кон’юнктиви, рогівки ока, країв повік і слізного мішка; ячмінь і виразка рогівки.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, інших хінолонів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дотепер невідома. Дослідження лікарської взаємодії, проведені при системному

застосуванні офлоксацину, показали, що кліренс метаболітів кофеїну і теофіліну незначною мірою залежить від офлоксацину.

Особливості застосування

Безпека та ефективність для дітей віком до 1 року не були доведені.

Існують лише обмежені докази ефективності та безпеки 0,3 % очних крапель, що містять офлоксацин, при лікуванні кон’юнктивіту у новонароджених.

Застосування очних крапель, що містять офлоксацин, новонародженим для лікування офтальмії новонароджених, викликаної Neisseria gonorrhoeae або Chlamydia trachomatis, не рекомендується, оскільки введення цій віковій категорії не проводилось.

Якщо розвинулася алергічна реакція на препарат, необхідно припинити його застосування.

Перед першим уведенням препарату бажано провести мікробіологічне дослідження мазків, взятих з кон’юнктивального мішка, для визначення чутливості штамів бактерій до препарату.

При тривалому застосуванні можливе формування бактеріальної резистентності та утворення нечутливих до антибактеріального засобу мікроорганізмів. У разі посилення симптомів або відсутності клінічного покращення необхідно припинити лікування та застосувати альтернативну терапію.

Повідомлялося про виникнення перфорації рогівки у пацієнтів з дефектами епітелію рогівки або з виразкою рогівки, які лікувалися місцевими фторхінолоновими антибіотиками. Однак у багатьох випадках були наявні фактори ризику , такі як похилий вік, наявність великих виразок, супутні очні захворювання (наприклад, сильно сухі очі), системні запальні захворювання (наприклад, ревматоїдний артрит) або одночасне застосування стероїдів або нестероїдних протизапальних лікарських засобів. Незважаючи на це, з огляду на ризик перфорації рогівки, необхідно вжити застережних заходів при застосуванні цього лікарського засобу у пацієнтів з існуючими дефектами епітелію рогівки або виразкою рогівки.

Під час лікування Офлоксацином потрібно уникати надмірної засмаги або ультрафіолетового освітлення (наприклад, солярій, сонячні лампи тощо)- можлива фоточутливість.

Під час лікування не слід користуватися твердими контактними лінзами. Тому рекомендується зняти тверді лінзи перед застосуванням лікарського засобу і одягти їх знов не раніш ніж через 20 хвилин після закапування.

Препарат містить консервант бензалконію хлорид, що може спричинити подразнення кон’юнктиви.

При застосуванні Флоксалу®, крапель очних, разом з іншими очними краплями/ очними мазями медичні препарати слід застосовувати з інтервалом щонайменше 15 хвилин. У будь-якому випадку очну мазь слід застосовувати останньою.

При системному застосуванні фторхінолонів з обережністю слід застосовувати препарат хворим із ризиком подовження інтервалу QT, а саме: із вродженим синдромом подовження інтервалу QT, при одночасному застосуванні лікарських засобів, які подовжують інтервал QT (наприклад, антиаритмічні препарати класу ІА та ІІІ, трициклічні антидепресанти, макроліди, антипсихотичні засоби), з некоригованим електролітним балансом (наприклад, гіпокаліємія, гіпомагніємія), літнім пацієнтам, пацієнтам із серцевими захворюваннями (наприклад, серцева недостатність, інфаркт міокарда, брадикардія).

Застосування у період вагітності або годування груддю

Незважаючи на відсутність підтверджень будь-яких ембріотоксичних впливів, Флоксал®, краплі очні, по можливості не слід застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Застосування Флоксалу®, крапель очних, не впливає на швидкість реакції у пацієнта.

Після закапування препарату у кон'юнктивальний мішок ока може спостерігатись нечіткість зору впродовж кількох хвилин. Поки зір нечіткий, пацієнтам слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дозу препарату та тривалість лікування завжди визначає лікар залежно від тяжкості захворювання та віку пацієнта.

Якщо не призначено інше, Флоксал®, краплі очні, слід вводити в кон'юнктивальний мішок ураженого ока по 1 краплі 4 рази на добу. Тривалість лікування Флоксалом®, краплями очними, не повинна перевищувати 2 тижнів.

Вказівки щодо застосування

Обережно відтягнути нижню повіку вниз і, злегка натиснувши на флакон з крапельницею, ввести 1 краплю в кон'юнктивальний мішок ураженого ока.

Діти

Флоксал®, краплі очні, можна призначати дітям від 1 року.

Передозування

Про випадки передозування повідомлень до цього часу не було.

Лікування симптоматичне, необхідно одразу промити око (очі) водою.

Побічні реакції

Одразу після введення препарату може виникнути нечіткість зору впродовж кількох хвилин.

Загальні прояви.

Серйозні реакції після системного застосування офлоксацину рідкісні, більшість симптомів оборотні. Незважаючи на те, що незначна кількість офлоксацину абсорбується у системний кровоток при місцевому застосуванні, не можна виключати можливість виникнення побічних ефектів, про які повідомлялось.

З боку імунної системи.

Інколи˗ почервоніння кон'юнктиви та/або легке відчуття печіння в оці. У більшості випадків ці симптоми нетривалі.

У дуже рідкісних випадках (<1/10 000): гіперчутливість, у т. ч. ангіоневротичний набряк, задишка, анафілактичні реакції/шок, набряк ротоглотки і язика, свербіж очей та повік.

З боку нервової системи: у поодиноких випадках ˗ запаморочення.

З боку органів зору.

Часто: дискомфорт в очах, подразнення ока.

Інколи: кератит, кон’юнктивіт, затуманення зору, фотофобія, набряк очей, почервоніння ока, відчуття стороннього тіла, посилена сльозотеча, сухість очей, біль в очах, свербіж, набряк повік.

У рідкісних випадках (від 1/10 000 до 1/1 000) можливі відкладення на рогівці, особливо при наявності в анамнезі захворювань рогівки.

Є повідомлення про те, що при місцевому нанесенні дуже рідко виникали такі реакції, як токсичний епідермальний некроліз, синдром Стівенса – Джонсона. Причинно-наслідковий зв’язок з Флоксалом®, краплями очними, стосовно таких проявів не встановлено.

З боку органів травного тракту: у поодиноких випадках ˗нудота.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: у поодиноких випадках - набряк обличчя, періорбітальний набряк.

Серйозні, іноді летальні, реакції гіперчутливості, деколи після введення першої дози, спостерігалися при системному застосуванні хінолонів.

Термін придатності

Термін придатності препарату в закритому флаконі ˗ 3 роки.

Термін придатності після відкриття флакона ˗ 6 тижнів.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 5 мл препарату у флаконі з крапельницею та кришкою, що нагвинчується. По одному флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Др. Герхард Манн, Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ, Німеччина/

Dr. Gerhard Mann, Сhem.-pharm. Fabrіс GmbH, Germany.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Брунсбюттелер Дамм 165-173, 13581 Берлін, Німеччина/

Brunsbuеtteler Damm 165-173, 13581 Berlin, Germany.

Дата последнего обновления: 07.08.2018
Инструкция по применению Флоксал, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Флоксал, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Флоксал с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Найдено 4617 аптек

Полимед
Одесса, ул.Люстдорфская дорога 31
Флоксал капли глаз. 0,3% 5мл
B.BRAUN MELSUNGEN AG
от 138,15
Флоксал мазь глаз. 0,3% 3г
B.BRAUN MELSUNGEN AG
от 148,34
Країна здоров'я
Бородянка, ул.Центральная 292А
Флоксал капли глазные 0.3% 5мл**
Др. Герхард Манн
от 141,23
Флоксал 0,3% 3г мазь
Др. Герхард Манн
от 154,64
Будем Здоровы Вместе
Вознесенск, ул.Одесская 18А
Флоксал капли глаз. 0,3% по 5 мл во флак.-кап.
Др. Герхард Манн, Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ, Німеччин
от 125,38
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Ахсарова 15
Флоксал,гл.капли,0.3%,5.0
Д-р Герхард Манн
есть
Флоксал,гл.мазь,0.3%,3.0
Д-р Герхард Манн
есть
Аптека 911
Харьков, пр.Московский 299
Флоксал кап. глаз. 0,3% фл. 5мл
ДР. ГЕРХАРД МАНН ХЕМ.-ФАРМ. ФАБРИК ГМБХ
от 123,53
Флоксал мазь глаз. 0,3% туба 3г
ДР. ГЕРХАРД МАНН ХЕМ.-ФАРМ. ФАБРИК ГМБХ
от 135,61
Добрі ліки
Райгородок, ул.Молодежная 9
Флоксал кап глаз 0,3% 5мл /n/ |
DR. GERHARD MANN
есть
Алтея
Бровары, ул.Киевская 100А
Флоксал капли глазные 0.3% 5мл
ДР. ГЕРХАРД МАНН ХФФ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
от 139,01
Флоксал мазь глазная 0.3% 3г
ДР. ГЕРХАРД МАНН ХФФ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
от 144,05
Аптека "Дарлин Фарм"
Бровары, ул.Киевская 245
Флоксал гл.капли 0.3% 5мл*
Др.Герхард Манн Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ , Німеччин
от 142,12
Витамин
Буча, ул.Энергетиков 17
Флоксал краплі оч. 0,3% фл. 5мл*
Dr. Mann
есть
Флоксал мазь оч. 0,3% туба 3г*
Dr. Mann
есть
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Флоксал краплі оч. 0,3% фл. 5мл*
Dr. Mann
есть
Флоксал мазь оч. 0,3% туба 3г*
Dr. Mann
есть
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Флоксал кап. глаз. р-р 0,3 % фл. с капельницей 5 мл №1
Др. Герхард Манн Хфф Гмбх Германия
от 137,63
Флоксал мазь глаз. 0,3 % туба 3 г №1
Др. Герхард Манн Хфф Гмбх Германия
от 140,82
Аптека НЦ
Харьков, ул.Кольцевая дорога 4А
Флоксал кап. глаз. р-р 0,3 % фл. с капельницей 5 мл №1
Др. Герхард Манн Хфф Гмбх Германия
от 137,24
Аптека НЦ
Киев, пр.Свободы 17
Флоксал кап. глаз. р-р 0,3 % фл. с капельницей 5 мл №1
Др. Герхард Манн Хфф Гмбх Германия
от 136,83
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Флоксал кап. глаз. р-р 0,3 % фл. с капельницей 5 мл №1
Др. Герхард Манн Хфф Гмбх Германия
от 136,83
Флоксал мазь глаз. 0,3 % туба 3 г №1
Др. Герхард Манн Хфф Гмбх Германия
от 140,82
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Флоксал кап. глаз. р-р 0,3 % фл. с капельницей 5 мл №1
Др. Герхард Манн Хфф Гмбх Германия
от 137,82
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Флоксал кап. глаз. р-р 0,3 % фл. с капельницей 5 мл №1
Др. Герхард Манн Хфф Гмбх Германия
от 136,32
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Флоксал кап. глаз. р-р 0,3 % фл. с капельницей 5 мл №1
Др. Герхард Манн Хфф Гмбх Германия
от 136,49
Флоксал мазь глаз. 0,3 % туба 3 г №1
Др. Герхард Манн Хфф Гмбх Германия
от 138,89
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Флоксал кап. глаз. р-р 0,3 % фл. с капельницей 5 мл №1
Др. Герхард Манн Хфф Гмбх Германия
от 136,76
Будем Здоровы Вместе
Сарата, ул.Игнаца Линдла 57б
Флоксал капли глаз. 0,3% по 5 мл во флак.-кап.
Др. Герхард Манн, Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ, Німеччин
от 125,38
Флоксал мазь глаз. 0,3% по 3 г в тубах
Др. Герхард Манн, Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ, Німеччин
от 144,25
Добрі ліки
Старобельск, пл.Базарная 3
Флоксал мазь глаз 0,3% 3г |
DR. GERHARD MANN
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Ярослава Мудрого 38
Флоксал гл. капли 0,3% 5мл
Д-р Герхард Манн
от 135,83
Флоксал гл. мазь 0,3% 3г
Д-р Герхард Манн
от 141,20
Домашняя аптека
Днепр, ул.Набережная Победы 58/2
Флоксал кап глаз 0,3% 5мл /n/ |
DR. GERHARD MANN
есть
Аптека Здравица
Северодонецк, пр.Гвардейский 46
Флоксал кап глаз 0,3% 5мл /n/ |
DR. GERHARD MANN
есть
Флоксал мазь глаз 0,3% 3г |
DR. GERHARD MANN
есть
Досвід Довіра Допомога
Краматорск, ул.Коммерческая 5а
Флоксал гл. капли 0,3% 5мл
Д-р Герхард Манн
от 133,68
Флоксал гл. мазь 0,3% 3г
Д-р Герхард Манн
от 141,85
Добрі ліки
Славянск, пл.Соборная 3
Флоксал кап глаз 0,3% 5мл /n/ |
DR. GERHARD MANN
есть
Флоксал мазь глаз 0,3% 3г |
DR. GERHARD MANN
есть
Народная аптека
Каменское, ул.Воинов-афганцев 1Ж
Флоксал к-ли глазные 0,3% - 5 мл
Др Герхард Манн ГЕРМАНИЯ
от 139,58
Флоксал мазь глаз. 0,3% - 3,0
Др Герхард Манн ГЕРМАНИЯ
от 144,32
Аптека интернет цен
Бердянск, пр.Азовский 31
Флоксал мазь глаз. 0,3% - 3,0
Др Герхард Манн ГЕРМАНИЯ
от 139,38
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Флоксал гл/ушные кап. 0,3% 5мл
Dr.Mann Pharma
от 150,78
Флоксал гл. мазь 0,3% 3г
Dr.Mann Pharma
от 155,83
Народная аптека
Мелитополь, пр.Богдана Хмельницкого 19
Флоксал мазь глаз. 0,3% - 3,0
Др Герхард Манн ГЕРМАНИЯ
от 139,01
Фармадент
Софиевская Борщаговка, ул.Боголюбова 18
Флоксал кап. глаз. 0,3% фл.-капельн. 5 мл №1 dr. mann (германия)
Dr. Mann
от 147,58
Флоксал мазь глаз. 0,3% туба 3 г №1 dr. mann (германия)
Dr. Mann
от 165,68
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Счастливая 3 (Правое крыло дома)
Флоксал к-ли глазные 0,3% - 5 мл
Др Герхард Манн ГЕРМАНИЯ
от 129,53
Флоксал мазь глаз. 0,3% - 3,0
Др Герхард Манн ГЕРМАНИЯ
от 136,71
Витамин
Обухов, ул.Мира 10/1
Флоксал краплі оч. 0,3% фл. 5мл*
Dr. Mann
есть
Флоксал мазь оч. 0,3% туба 3г*
Dr. Mann
есть
Аптека 911
Песочин, ул.Квартальная 18Б (перехр. Комарова/Квартальная, 9Б/18Б)
Флоксал кап. глаз. 0,3% фл. 5мл
ДР. ГЕРХАРД МАНН ХЕМ.-ФАРМ. ФАБРИК ГМБХ
от 123,53
Флоксал мазь глаз. 0,3% туба 3г
ДР. ГЕРХАРД МАНН ХЕМ.-ФАРМ. ФАБРИК ГМБХ
от 135,61
Народная аптека №121
Запорожье, ул.Сталеваров 25
Флоксал к-ли глазные 0,3% - 5 мл
Др Герхард Манн ГЕРМАНИЯ
от 130,64
Флоксал мазь глаз. 0,3% - 3,0
Др Герхард Манн ГЕРМАНИЯ
от 150,37
Аптека "Славутич"
Харьков, пр.Юбилейный 52а (больница ОХМАТДЕТ, 1-й этаж стационара)
Флоксал,гл.капли,0.3%,5.0
Д-р Герхард Манн
есть
Флоксал,гл.мазь,0.3%,3.0
Д-р Герхард Манн
есть
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Евгения Коновальца 18
Флоксал гл. мазь 0,3% 3г
Dr.Mann Pharma
от 162,28
Флоксал гл/ушные кап. 0,3% 5мл
Dr.Mann Pharma
от 180,59
Нейро-Аптека ТОВ
Киев, бул.Вацлава Гавела 40А
Флоксал капли гл.0.3% 5мл
ДР. ГЕРХАРД МАНН ХФФ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
от 152,60
Флоксал мазь гл.0.3% 3г
ДР. ГЕРХАРД МАНН ХФФ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
от 160,70
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Раздельная, ул.Привокзальная 2Д
Флоксал гл. капли 0,3% 5мл
DR. MANN
от 129,15
Флоксал гл. мазь 0,3% 3г
DR. MANN
от 137,10
D.S.
Винники, ул.Галицкая 18
Флоксал флакон 0,3% 5 мл очн.краплі
д-р Герхард Ман
от 126,47
Флоксал мазь очна 0,3% 3 г
д-р Герхард Ман
от 133,35
Аптека Столица
Киев, ул.Братиславская 3 (БСП, Приемное отделение)
Флоксал капли глазн. 0,3% 5мл капельн.
Dr. Mann
от 146,40
Флоксал мазь глазн. 0,3% 3г
Dr. Mann
от 162,26
Добрі ліки
Волноваха, ул.Центральная 36
Флоксал кап глаз 0,3% 5мл /n/ |
DR. GERHARD MANN
есть
Флоксал мазь глаз 0,3% 3г |
DR. GERHARD MANN
есть
Аптека 911
Савинцы, ул.Гвардейской Дивизии 9
Флоксал кап. глаз. 0,3% фл. 5мл
ДР. ГЕРХАРД МАНН ХЕМ.-ФАРМ. ФАБРИК ГМБХ
от 123,53
Флоксал мазь глаз. 0,3% туба 3г
ДР. ГЕРХАРД МАНН ХЕМ.-ФАРМ. ФАБРИК ГМБХ
от 135,61
Добрі ліки
Константиновка, ул.Циолковского 2Б
Флоксал кап глаз 0,3% 5мл /n/ |
DR. GERHARD MANN
есть
Флоксал мазь глаз 0,3% 3г |
DR. GERHARD MANN
есть
Добрі ліки
Краматорск, бул.Краматорский 10Ц
Флоксал кап глаз 0,3% 5мл /n/ |
DR. GERHARD MANN
есть
Добрі ліки
Константиновка, ул.Леваневского 34а
Флоксал кап глаз 0,3% 5мл /n/ |
DR. GERHARD MANN
есть
Флоксал мазь глаз 0,3% 3г |
DR. GERHARD MANN
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Героев Сталинграда 161
Флоксал гл. капли 0,3% 5мл
Д-р Герхард Манн
от 129,05
Флоксал гл. мазь 0,3% 3г
Д-р Герхард Манн
от 141,82
СВ Аптека
Горишние Плавни, ул.Строителей 16
Флоксал® мазь глаз. 0,3% по 3 г в тубах
Др. Герхард Манн, Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ, Німеччин
есть
Флоксал® капли глаз., р-р 0,3% по 5 мл во флак.-кап.
Др. Герхард Манн, Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ, Німеччин
есть
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Иорданская 26
Флоксал гл/ушные кап. 0,3% 5мл
Dr.Mann Pharma
от 159,90
Флоксал гл. мазь 0,3% 3г
Dr.Mann Pharma
от 174,52
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Калиновая 11Б
Флоксал гл капл 0,3% 5мл
Др.Герхард Манн Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ , Німеччина
от 128,20
Аптека 75 КП Фармация
Киев, пр.Победы 104
Флоксал 0,3% 5 мл краплі очні фл.-крап.
Др. Манн
есть
Флоксал 0,3% 3 г мазь очна туба
Др. Манн
есть
  • Флоксал мазь глаз. 0.3 % по 3 г в тубах
  • Флоксал капли глаз., р-р 0.3 % по 5 мл во флак.-кап.

Рекомендуем посмотреть

Флоксанекст капли глаз., р-р по 10 мл во флак.-кап.
Флоксанекст
капли
Некстфарм, ТОВ, Україна
Цены в аптеках
Офлоксацин-Дарница таблетки по 200 мг №10
Офлоксацин-Дарница
таблетки
Дарница
Цены в аптеках
Офор таблетки, п/плен. обол. №10
Офор
таблетки
Эвертоджен Лайф Саенсиз Лтд для "Органосин Лайф Саенсиз", Индия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Флоксал мазь глаз. 0.3 % по 3 г в тубах
Флоксал капли глаз., р-р 0.3 % по 5 мл во флак.-кап.
Флоксал
мазь, капли
Шовен Анкерфарм ГмбХ
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Top