Аурікап засіб для промивання вушної раковини собак і кішок, 100 мл

Ціни в Україні
від 95.00 до 110.00 грн
в 2 аптеках

Характеристики

Бренд
Види тварин
коти, собаки
Об'єм
100мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Аурікап засіб для промивання вушної раковини собак і кішок, 100 мл

Опис

Рідина прозора від жовтуватого до жовто-коричневого кольору з приємним специфічним запахом базиліку.

Склад

100 мл препарату містять діючі речовини: пропіленгліколь – 40 г, нагідок настойка – 11,42 мл, олія базиліку – 0,028 г.

Допоміжні речовини: кремофор EL, вода очищена

Фармакологічні властивості

ATC-vet класифікаційний код: QV03A. Усі інші ветеринарні препарати, які виявляють терапевтичний ефект. Фармакологічний ефект зумовлений дією активнодіючих складників препарату. Пропіленгліколь розчиняє вушну сірку і бруд, що сприяє ефективному догляду за зовнішнім слуховим проходом. Фармакологічні властивості настойки нагідок зумовлені наявністю в ній біологічно активних сполук: каротиноїдів, флавоноїдів і сапонінів, які стимулюють репаративні процеси, нормалізують структуру шкіри, підвищують її резистентність, зволоженість, еластичність, мають протизапальну дію. Ефірна олія базиліку пом’якшує і тонізує слизову оболонку вушного каналу, сприяє загально тонізуючому ефекту і нормалізації кровопостачання.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують як антисептичний засіб для очищення слухових проходів собак і котів при надмірному виділенні сірки, наявності бруду, що сприяє ефективному догляду, профілактиці запальних процесів у вухах.

Заповнити слуховий канал препаратом Аурікап, промасажувати від основи вуха до його верхньої частини для рівномірного розподілу розчину. Інтенсивність масажування залежить від болючості вух. Рідину видалити із слухового каналу ватним тампоном. Від залишків рідини і вушної сірки тварина може позбутися самостійно, струшуючи головою. За необхідності процедуру слід повторити. Частоту застосування визначають індивідуально. При лікуванні вух можливе застосування Аурікапу перед кожним введенням лікарського засобу. Для гігієнічного догляду за вухами тварини застосовують препарат 1 раз на 7-10 діб.

Протипоказання

Даних немає.

Застереження

Не використовувати загострені палички, що призведе до травмування вуха і виникнення запального процесу. При травмуванні тварини слід звернутися до лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску

Пластиковий флакон об’ємом 100 мл, вкладений у картонну пачку зі спрей-насадкою.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Термін придатності препарату — 2 роки. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Характеристики

Бренд
Види тварин
коти, собаки
Об'єм
100мл
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні