Бажана капсули №10

Ціни в Україні
від 150.17
до 275.00 грн
в 7320 аптеках + доставка
Кількість в упаковці:

Характеристики

Бренд
Виробник
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Болгарія
Показати все

Опис для Бажана капсули №10

Опис

БАЖАНА – це комбінація ліофілізованих дріжджів (Saccharomyces boulardii), 2 пробіотичних штамів та пребіотика, що допомагає відновити баланс мікрофлори кишечника та нормальну перистальтику. Це комплекс корисної мікрофлори, що сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню імунітету, нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту, відновленню балансу мікрофлори кишечника, поліпшенню травлення та засвоєння їжі, зниженню прояву алергії. Допомагає відновленню і стабілізації мікрофлори кишечника під час лікування антибіотиками.

Спосіб застосування

Дітям у віці від 3 до 6 років по 1 капсулі один раз на добу за одну годину до вживання їжі; дорослим і дітям від 6 років вживати по 2 капсули один раз на добу за одну годину до вживання їжі. Дозволено до застосування з першого дня прийому антимікробних препаратів.

Тривалість споживання: 4 тижні, подальше споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану добову кількість.

Перед застосуванням проконсультуватись з лікарем.

Склад

Наповнювач: рисове борошно; Saccharomyces boulardii; капсула тверда (желюючий агент Е464, барвник Е171); наповнювач: мікрокристалічна целюлоза; інулін; Lactobacillus acidophilus; Lactobacillus rhamnosus; антиспікаючі агенти: діоксид кремнію та стеарат магнію.

Може містити сліди молока.

Рекомендована щоденна порція містить:

Інгредієнт 1 капсула 2 капсули
Saccharomyces boulardii Lactobacillus acidophilus Lactobacillus rhamnosus Інулін 2,5×109 КУО* 5×109 КУО*
2,5×109 КУО* 5×109 КУО*
1×109 КУО* 2×109 КУО*
25 мг (mg) 50 мг (mg)

*КУО – колонієутворюючі одиниці, показник кількості життєздатних мікроорганізмів.

Властивості

Пробіотики – це живі мікроорганізми, які чинять сприятливу дію у разі порушень шлунково-кишкової флори. Вони підтримують функції шлунково-кишкового тракту та сприяють нормальній перистальтиці.

Saccharomyces boulardii – це вид пробіотику (ліофілізовані дріжджі), який чинить пряму антимікробну дію, виводячи патогенні мікроорганізми з кишечника і тим самим дозволяючи власним біфідо- та лактобактеріям розмножуватися. Зменшує вироблення токсинів і прискорює їх виведення. Підвищує рівень імунного захисту в кишечнику, стимулюючи вироблення секреторного імуноглобуліну А (IgA), що особливо важливо при вірусних інфекціях. Виробляє фактор, який блокує активність і захищає від токсинів, що виробляються кишковою паличкою - бактерією, яка викликає діарею у подорожуючих.

Lactobacillus acidophilus – це різновид бактерії з сімейства Lactobacillaceae, яка входить до складу нормальної мікрофлори товстої кишки людини. Вона бере участь у процесах підтримання мікрофлори кишечника в здоровому та збалансованому стані, також підтримуючи процеси засвоєння їжі та мінералів. Ця молочнокисла бактерія виробляє антитіла проти патогенних мікроорганізмів; бере участь у синтезі різних ферментів, мінералів та вітамінів; застосовується при лікуванні захворювань, пов’язаних з дисбактеріозом (порушений баланс мікрофлори кишечника).

Lactobacillus rhamnosus належить до роду Lactobacillus – різновид бактерій, що продукують фермент лактазу. Цей фермент розщеплює лактозу, яка міститься в молоці, до молочної кислоти. Це найбільш клінічно вивчений пробіотичний штам, що має безліч сприятливих впливів на організм людини: захищає шлунково-кишковий тракт, сприяє кращому засвоєнню поживних речовин, підтримує травлення та захисний бар’єр людського організму, сприяє розмноженню корисних бактерій.

Інулін – пребіотик, неперетравлюваний поживний інгредієнт /клітковина/, сприятливий ефект якого полягає у стимулюванні росту та розвитку корисних кишкових бактерій. Таким чином він підтримує та підсилює дію пробіотиків. Інулін сприяє зменшенню частоти та тривалості діареї, підвищує почуття ситості та допомагає підтримувати нормальну масу тіла.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу дієтичної добавки.

Застереження

Дітям до 6-х років, вагітним жінкам та жінкам у період годування груддю, застосовувати тільки за призначенням та під наглядом лікаря.

Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб. Дієтична добавка не є заміною різноманітного і збалансованого харчування та здорового способу життя.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску

По 10 капсул у блістері; по 1 або по 3 блістери у картонній пачці.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці при кімнатній температурі (15-25°C) в сухому місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки. Не застосовувати після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці.

Виробник

Найменування та місцезнаходження імпортера (прийняття претензій від споживачів): ТОВ «Софарма Україна», 04213, м. Київ, вул. Прирічна, 9.

Найменування та місцезнаходження виробника: вироблено в Болгарії для СОФАРМА АД вул. Ілієнське шосе, 16, 1220 Софія, Болгарія.

Характеристики

Бренд
Виробник
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Болгарія

Часті питання

Ціна на Бажана капсули №10 починається від 150.17 грн.
Бажана капсули №10 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні