Діурол капсули №30 (5х6)

Ціни в Україні
від 140.00 до 330.66 грн
в 3905 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
поліпшення функції нирок
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна
Показати все

Опис для Діурол капсули №30 (5х6)

Склад

1 капсула містить:

основні речовини: екстракт журавлини PACran® - 250 мг; екстракт гібіскусу - 100 мг;

допоміжні речовини: наповнювач - лактози моногідрат, закріплювач - полівінілпіролідон.

Опис

PACran® - торгова марка продукту з цілісних ягід журавлини французького виробництва. Продукт містить проантоціанідіни - речовини, що перешкоджають проникненню, закріпленню і розмноженню бактерій на слизовій оболонці сечового міхура і сечовивідних шляхів.

Унікальність продукту полягає в тому, що PАСran® проводиться за спеціальною технологією із цільних ягід журавлини, включаючи шкірку, насіння, м'якоть і сік. Притому, тільки з певного північноамериканського сорту журавлини Vaccinium macrocarpon. Таким чином, забезпечуються біодоступність натуральних проантоціанідінів з вираженим антиадгезивним ефектом.

Екстракт гібіскусу стандартизований за змістом антоціанів, поліфенолів і органічних кислот. Унікальне співвідношення активних компонентів і технологія виробництва екстракту запатентовані NATUREX SA (Франція). Продукт має антибактеріальну активність, перешкоджає розвитку інфекції сечовивідних шляхів і відкладенню сечових каменів.

І що найважливіше - висока ефективність і безпека обох компонентів Діурол підтверджена численними клінічними дослідженнями як в нашій країні, так і за кордоном. Аналогів препарату в Україні не існує.

Діурол - захисний бартер на шляху проникнення бактерій в слизові оболонки сечовидільної системи, безпечний і дієвий метод боротьби з інфекціями сечового міхура.

Рекомендації щодо застосування

За рекомендацією лікаря:

  • в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело органічних кислот (урсолова, бензойна, лимонна, яблучна, протокатехова, гібіскова, винна, аскорбінова, щавлева), проантоціанідинів, поліфенолів, вітамінів (А, В1 , В2 , В5 , В6 , С, РР), що сприяють підвищенню захисних сил організму при несприятливих гігієнічних умовах, сезонних змінах, стресових ситуаціях;
  • з метою запобігання проникненню бактерій у слизові оболонки сечовивідних шляхів (ІСШ) та профілактики розвитку бактеріальних інфекцій і рецидивів хронічних неспецифічних ІСШ (циститів, пієлонефритів, гломерулонефритів);
  • для профілактики утворення сечових конкрементів при збільшенні рН сечі, в тому числі після їх вилучення.

Спосіб застосування та дози

Вживати дорослим незалежно від прийому їжі по 1 капсулі 2 рази на добу. Тривалість застосування встановлюється індивідуально. При необхідності курс можна повторити. У разі потреби доцільне комбінування з антимікробними засобами.

Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

На 1 капсулу/100 г продукту: білки – 10,35 г, жири – 0,5 г, 45 ккал/188,28 кДж.

Застереження

Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом!

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, вагітність (до 12 тижнів включно).

Форма випуску

Капсули з масою вмісту 460 мг ± 7,5 %.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С в сухому та недоступному для дітей місці.

Характеристики

Бренд
Призначення
поліпшення функції нирок
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна

Середня ціна по Україні