Загест капсули по 440 мг №30

Ціни в Україні
від 334.01
до 549.00 грн
в 6525 аптеках + доставка
Кількість в упаковці:

Характеристики

Бренд
Виробник
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
комплексні
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Загест капсули по 440 мг №30

Склад

Дієтична добавка  ЗАГЕСТ® ● ZAGEST

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти: екстракт плодів якірців сланких (Tribulus terrestris), порошкоподібний - 300 мг (mg), L-Аргінін - 40 мг (mg), екстракт листя епімедіуму (Epimedium brevicornum), порошкоподібний - 30 мг (mg), екстракт кореня тонгкат алі (Eurycoma longifolia), порошкоподібний - 30 мг (mg), екстракт кореня корейського червоного женьшеню (Radix ginseng rubra), порошкоподібний - 25 мг (mg), цинк (у формі бісгліцинату цинку) - 5,1 мг (mg), що відповідає 34%*; оболонка капсули: желатин, барвник: титану двоокис.

* – відсоток від добової потреби чоловікам у мінеральних речовинах.

Опис

Функціональні властивості Загест® обумовлені фізіологічною активністю біологічно активних речовин, що входять до складу активних інгредієнтів.

Екстракт плодів якірців сланких (Tríbulus terrestris) містить 90% фуростанолових сапонінів. Для виготовлення Загест® використовуються саме екстракт плодів, а не листя якірців сланких. Йому властивий проеректильний вплив на печеристі тіла гладких м'язів. Цей ефект пов'язують зі збільшенням звільнення оксиду азоту з ендотелію, що може пояснити його властивості як афродизіаку.

Біологічно активні речовини, що входять до складу екстракту плодів якірців сланких, також можуть сприяти збільшенню рівня тестостерону в сироватці крові, нормалізації еректильної функції, статевих розладів у чоловіків, посиленню лібідо, сили та тривалості ерекції, покращенню функцій при певних формах безпліддя.

L-Аргінін добре відомий як попередник оксиду азоту (NO), ключового компонента релаксуючого фактора, отриманого з ендотелію. Організм використовує L-Аргінін для виробництва поліамінів сперміну і спермідину.

Приблизно половина прийнятого L-Аргініну швидко перетворюється в організмі до орнітину. Встановлено, що основною речовиною, яка впливає на кровотік в статевому члені, є NO. Зниження здатності ендотеліальних клітин до вироблення NO часто є основною причиною розвитку еректильної дисфункції як функціонального, так і органічного характеру. Виявилося, що нездатність клітин до продукції NO призводить до порушення кровотоку і зниження функцій багатьох органів. Синтез NO відбувається у всіх ендотеліальних клітинах, (в тому числі в ендотелії кавернозних тіл статевого члена). В результаті, шляхом біохімічних реакцій, NO опосередковано релаксує клітини гладкої мускулатури, що призводить до вазодилатації.

Спермін стабілізує ДНК сперми, це розслаблює гладку мускулатуру та збільшує приплив артеріальної крові до тканин статевих органів, що призводить до ерекції статевого члена. Результатом є розслаблення гладких клітин, що регулює таким чином діаметр судини.

L-Аргінін може брати участь у сперматогенезі, тоді як спермідин може відігравати важливу роль в ремонтних механізмах клітини.

Екстракт листя епімедіуму (горянки) (Epimedium brevicornum). Активні компоненти, що входять в екстракт листя епімедіуму, можуть сприяти посиленню тривалості ерекції та поліпшенню сексуальних дисфункцій.

Припускається, що оксид азоту (NO), якій міститься в екстракті листя епімедіуму, може брати участь в ерекції статевого члена. Екстракт листя епімедіуму може використовуватися для відновлення функціонального стану еректильної функції у чоловіків. Екстракт епімедіуму може впливати на клітковий внутрішньокавернозний тиск.

Екстракт кореня тонгкат алі (Корінь Джека) (Eurycoma longifolia) містить комплекс біологічно активних сполук, серед яких еурікоманон, еурікоманол, еурікомалактон, фенольні компоненти, дубильні речовини, кванісоіди та тритерпени. Екстракт кореня тонгкат алі має антиоксидантні властивості через високу концентрацію супероксиддисмутази.

Екстракт кореня тонгкат алі також популярний завдяки своїй властивості афродизіаку через його можливу здатність стимулювати вироблення або дію андрогенних гормонів, особливо тестостерону.

Екстракт кореня тонгкат алі може виявитися корисним при веденні чоловіків з ідіопатичним безпліддям, а саме, у чоловіків з низькою концентрацією сперми, з низькою моторикою або без неї та зниженим відсотком сперми, що мають нормальну морфологію.

Його можуть використовувати в комплексі до замісної тестостеронової терапії та для чоловіків з дефіцитом андрогенів.

Екстракт кореня корейського червоного женьшеню (Radix ginseng rubra) має низку властивостей і дозволяє адаптуватися організму людини до вікових змін. Екстракт кореня корейського червоного женьшеню діє як природний стимулятор. Екстракт кореня корейського червоного женьшеню може бути ефективним для еректильної функції та сприяти покращенню ерекції. Може бути ефективною альтернативою інвазивним підходам для чоловіків з порушенням ерекції.

Цинк є ключовим мінералом, який використовується клітинами для метаболізму поживних речовин. Високий рівень споживання алкоголю може призвести до дефіциту цинку. Цинк має протизапальну, ранозагоювальну, антиоксидантну та антибактеріальну дії.

Цинк може допомагати чоловічому організму виробляти тестостерон. Вживання цинку може поліпшити природний рівень тестостерону. Також цинк вважається одним із факторів, що впливають на рухливість сперматозоїдів у насіннєвій плазмі.

Тому рівень цинку може впливати на еректильну функцію, в т.ч. у людей похилого віку. Чоловікам в період статевої активності цинк потрібен для підтримки нормальної сексуальної функції та рівня тестостерону. У деяких випадках чоловіки з ідіопатичним безпліддям при збільшенні кількості споживаного цинку можуть відновити репродуктивну функцію.

Біологічно активні речовини, що містяться в активних інгредієнтах Загест®, можуть сприяти збільшенню рівня тестостерону в сироватці крові, нормалізації еректильної функції (сили та тривалості ерекції) та статевих розладів у чоловіків, посиленню лібідо (статевого потягу), покращенню функцій при певних формах безпліддя у чоловіків (впливає на рухливість сперматозоїдів, низьку концентрацією сперми, низьку моторику, знижений відсоток сперми).

Рекомендації щодо застосування

Рекомендовано приймати до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин, з метою нормалізації функціонального стану еректильної функції, статевих розладів, при втраті задовільної тривалості статевого акту, розмитих відчуттях під час оргазму, зникненні ерекції під час статевого акту.

Рекомендовано вживання для посилення лібідо та сперматогенезу і, як додатковий засіб, з метою нормалізації функціонального стану організму при олігоспермії, може сприяти стимуляції вироблення власного тестостерону, в тому числі у спортсменів, тільки за рекомендацією лікаря.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

Вживати дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Термін вживання

3 місяці. За необхідності курс застосування за рекомендацією лікаря повторюють.

Особливості застосування

Рекомендовано застосовувати повноцінний та збалансований раціон харчування, обмежувати тваринні жири, цукор, солодощі та алкоголь.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Виробник

Найменування та місцезнаходження і номер телефону виробника:

ТОВ «БІХЕЛС», Україна, 03110,  м. Київ, вул. Солом'янська, 3, оф. 41;  тел.: +38 044 592 68 62; www.behealth.com.ua;

фактична адреса потужностей (об’єкта) виробництва:  Україна, 04208, м. Київ, просп. Правди, 80-В.

ТУ У 10.8-38639061-002:2015

Виробник несе повну юридичну та адміністративну відповідальність за відповідність продукції даним, наведеним у тексті етикетування (маркування).

Контроль якості! Ваші відгуки і пропозиції приймаємо на електронну пошту  [email protected]

 

Характеристики

Бренд
Виробник
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
комплексні
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Загест капсули по 440 мг №30 починається від 334.01 грн.
Загест капсули по 440 мг №30 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні