Йогурт капсули по 4 млрд актив. клітин №30 у флак. поліет.

Ціни в Україні
від 87.00
до 318.50 грн
в 251 аптеці
Кількість в упаковці:

Характеристики

Торгова назва
Форма випуску
капсули
Дозування
бактерії Lactobacіllus delbrueckі subsp. bulgarіcus, бактерії Lactobacіllus rhamnosus, бактерії Lactobacіllus Acіdophіlus, бактерії Streptococcus thermophilus
Кількість в упаковці
30 шт
Умови продажу
без рецепта
Реєстрація
UA/17496/01/02 от 08/07/2024 приказ 1181 от 08/07/2024
Виробник
Фармасайнс Інк./Pharmascience Inc.
Всі товари
Форма випуску
капсули
Діюча речовина
бактерії Lactobacіllus delbrueckі subsp. bulgarіcus, бактерії Lactobacіllus rhamnosus, бактерії Lactobacіllus Acіdophіlus, бактерії Streptococcus thermophilus
Країна походження бренду
Канада
Країна виробництва
Канада
Показати все

Інструкція для Йогурт капсули по 4 млрд актив. клітин №30 у флак. поліет.

Склад

діюча речовина: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus salivarius subsp. thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus;

1 капсула містить 2 млрд або 4 млрд активних клітин (колонієутворюючих одиниць (КУО)) Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus salivarius subsp. thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus;

допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат, кислота аскорбінова;

оболонка капсули: желатин.

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: желатинові капсули кремового кольору; вміст капсули являє собою дрібний порошок білого кольору з жовтуватим відтінком (можливі варіації до кольору слонової кістки та наявність окремих більш темних гранул).

Фармакотерапевтична група

Антидіарейні мікроорганізми. Комбінація лактобактерій.

Код АТХ A07F A51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Молочнокислі бактерії препарату Йогурт входять до складу нормальної кишкової флори людини і відіграють важливу роль у забезпеченні колонізаційної резистентності, імуностимулюючої, вітаміноутворюючої, детоксикаційної та травної функцій організму. Антимікробна активність молочнокислих бактерій проявляється щодо стафілококів, протею, ентеропатогенної кишкової палички та грибів роду Candida і пов’язана з їхньою здатністю продукувати молочну кислоту, лактоцини, а також їхніми імуномоделюючими властивостями, такими як здатність підвищувати цитокінову активність та стимулювати фагоцитоз лімфоцитів та макрофагів в кишечнику.

Лактобактерії препарату Йогурт впливають на перистальтику кишечника, приймають участь в перетравлюванні білків, розщепленні лактози на глюкозу і галактозу, сприяють продукуванню молочної кислоти.

Молочнокислі бактерії знижують рН вмісту кишечнику, запобігають росту та розмноженню патогенної та умовно патогенної мікрофлори. Лактобактерії є бар’єром для проникнення з кишечнику у кров сенсибілізуючих речовин (ендотоксинів, бактеріальних і харчових алергенів). Життєздатність бактерій, які входять до складу препарату Йогурт, не порушується при проходженні через стравохід, шлунок і дванадцятипалу кишку. При інкубуванні у розчині шлункового соку при 37 °C і рН 3 протягом трьох годин вони залишалися повністю життєздатними. Крім того, вони продовжували рости у поживному середовищі, що містить 1 % жовчі. Усе це забезпечує стабільне проходження бактерій, які входять до складу препарату Йогурт, до місця їхньої дії – тонкого і товстого кишечнику.

Колонізаційна здатність культури препарату Йогурт посилюється за рахунок комбінації з Streptococcus thermophilus.

Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus та Streptococcus thermophilus містять високий рівень β-галактозидази. Пацієнти з дефіцитом β-галактозидази в клітинах епітелію кишечнику здатні адсорбувати лактозу в присутності Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus та Streptococcus thermophilus.

Фармакокінетика.

Діючі речовини препарату Йогурт не абсорбуються із травного тракту, отже, немає даних досліджень з фармакокінетики.

Показання

  • Профілактика та лікування гострих гастроентеритів у дітей та дорослих.
  • Профілактика та лікування антибіотикоасоційованої діареї у дорослих та дітей.
  • У комплексній терапії алергічних захворювань (атопічних дерматитів, харчової алергії).

Протипоказання

Йогурт протипоказаний при підвищеній чутливості до активних та допоміжних інгредієнтів препарату або до желатину, молока чи сої.

Не слід застосовувати Йогурт пацієнтам з імунодефіцитними станами, такими як СНІД, лімфома, а також пацієнтам з аутоімунними захворюваннями, які отримують ін’єкційні імуносупресивні препарати або кортикостероїди (в дозі понад 0,5 мг/кг маси тіла на добу в перерахунку на преднізолон).

Не слід застосовувати Йогурт пацієнтам із синдромом короткого кишечнику у зв’язку із ризиком розвитку D-лактатного ацидозу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Не досліджувалась.

Особливості щодо застосування

Слід припинити застосування Йогурту та звернутися до лікаря, якщо симптоми розладів травлення (наприклад діарея) виникають, погіршуються або зберігаються протягом 3 днів.

Не слід застосовувати Йогурт без рекомендації лікаря, якщо спостерігаються такі симптоми, як підвищена температура, блювання, кров’яна діарея або сильний біль у животі.

У окремих груп пацієнтів мікробні препарати, включаючи пробіотики, можуть у рідких випадках спричинити розвиток системних інфекцій. Хоча такі випадки не спостерігались при застосуванні Йогурту, таким категоріям пацієнтів слід застосовувати препарат тільки за рекомендацією лікаря, який повинен зважити ризик та користь такого застосування. До таких груп належать:

  • Дуже ослаблені пацієнти у стані загрози для життя, які зазвичай знаходяться у відділеннях інтенсивної терапії.
  • Пацієнти з наявними катетерами в центральній вені, пацієнти із міокардитом або ендокардитом або після операцій на серці, пацієнти після операцій на шлунково-кишковому тракті або операцій у порожнині рота (включаючи видалення зубів), оскільки відкриті рани можуть бути вхідними воротами інфекції.
  • Пацієнти з наявністю крові в калі, особливо діти та хворі літнього віку, оскільки проникні кишкові бар’єри є потенційними місцями, через які мікроби можуть потрапити у кров.
  • Пацієнти зі значно ослабленим та пригніченим імунітетом, включаючи пацієнтів після трансплантації стовбурових клітин або солідних органів, пацієнтів, які отримують ін’єкційні імуносупресивні препарати або кортикостероїди з приводу аутоімунних захворювань (в дозі понад 0,5 мг/кг маси тіла на добу в перерахунку на преднізолон), пацієнтів після радіо- або хіміотерапії та пацієнтів з недорозвиненою імунною системою, як, наприклад, недоношені новонароджені.

Оскільки Йогурт містить штами бактерій, які продукують D-лактат (D-молочну кислоту), пацієнтам із синдромом короткого кишечнику, у яких можливий розвиток D-лактатного ацидозу, необхідно уникати прийому цього препарату.

Допоміжні речовини. Оскільки молочнокислі бактерії Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus та Streptococcus thermophilus мають високий рівень β-галактозидази, пацієнти з дефіцитом β-галактозидази в клітинах епітелію кишечнику здатні адсорбувати лактозу в присутності цих бактерій. Тому пацієнти, у яких є непереносимість деяких цукрів, можуть застосовувати Йогурт з урахуванням властивостей цих молочнокислих бактерій, що входять до складу препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Лактобактерії природньо присутні у кишечнику. Йогурт можна застосовувати при вагітності та годуванні груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Йогурт не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Препарат приймають перорально, під час їди, бажано одночасно з їжею.

Дітям або дорослим, які не можуть проковтнути капсулу, рекомендується відкрити капсулу і змішати її вміст із невеликою кількістю їжі або рідини.

Для дитини вміст капсули або у разі необхідності приблизно половину вмісту висипати та змішати з їжею або напоєм, призначеними для дитини.

Дози для дітей:

віком від 3 місяців до 1 року: 1–2 × 109  КУО на день;

віком від 1 року до 3 років: 2–4 × 109  КУО на день;

віком від 3 років до 12 років: 4–8 × 109  КУО на день;

Для дорослих і дітей віком від 12 років: 6–12 × 109  КУО на день.

Тривалість курсу застосування становить 25–30 діб. У разі необхідності курс можна повторити.

Діти

Йогурт застосовують дітям віком від 3 місяців.

Передозування

Повідомлень про випадки передозування немає.

Побічні ефекти

Побічні реакції спостерігаються дуже рідко. Можливі реакції підвищеної чутливості, висипання, свербіж.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від 2 до 8 ºC у недоступному для дітей місці.

Дозволено транспортування, а також тимчасове зберігання препарату при температурі не вище 30 °С протягом не більше 30 діб.

Упаковка

2 млрд КУО: по 30 або по 75 капсул у флаконах; по 15 капсул у блістерах, по 1 блістеру в картонній коробці.

4 млрд КУО: по 30 капсул у флаконах.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Фармасайнс Інк./Pharmascience Inc.

Адреса

6111 Роялмаунт Авеню, 100, Монреаль, Квебек Н4Р 2Т4, Канада/

6111 Royalmount Avenue, 100, Montreal, Quebec H4P 2T4, Canada.

Особливості застосування

Водії
дані відсутні
Вагітні
дозволено
Діти
з 3-х місяців
Дорослі
дозволено
Діабетики
дозволено
Годуючі мами
дозволено
Алергіки
з обережністю
Приймати
Під час їжи

Особливості застосування

Водії
дані відсутні
Вагітні
дозволено
Діти
з 3-х місяців
Дорослі
дозволено
Діабетики
дозволено
Годуючі мами
дозволено
Алергіки
з обережністю
Приймати
Під час їжи

Характеристики

Торгова назва
Форма випуску
капсули
Дозування
бактерії Lactobacіllus delbrueckі subsp. bulgarіcus, бактерії Lactobacіllus rhamnosus, бактерії Lactobacіllus Acіdophіlus, бактерії Streptococcus thermophilus
Кількість в упаковці
30 шт
Умови продажу
без рецепта
Реєстрація
UA/17496/01/02 от 08/07/2024 приказ 1181 от 08/07/2024
Виробник
Фармасайнс Інк./Pharmascience Inc.
Всі товари
Форма випуску
капсули
Діюча речовина
бактерії Lactobacіllus delbrueckі subsp. bulgarіcus, бактерії Lactobacіllus rhamnosus, бактерії Lactobacіllus Acіdophіlus, бактерії Streptococcus thermophilus
Країна походження бренду
Канада
Країна виробництва
Канада

Часті питання

Ціна на Йогурт капсули по 4 млрд актив. клітин №30 у флак. поліет. починається від 87.00 грн.
Йогурт капсули по 4 млрд актив. клітин №30 у флак. поліет. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні