Йосен таблетки №50

Ціни в Україні
від 100.19
до 373.92 грн
в 10256 аптеках

Характеристики

Категорія
Бренд
Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
йод, селен
Кількість активних компонентів
йод: 150мкг, селен: 75мкг
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Йосен таблетки №50

Склад

1 таблетка містить: основні речовини: калiю йодат ̶ 0,253 mg (мг) (що еквівалентно 150 μg (мкг) йоду), натрію селеніт ̶ 0,167 mg (мг) (що еквівалентно 75 μg (мкг) селену);

допоміжні речовини: наповнювач: целюлоза мікрокристалічна, розпушувач: натрію кроскармелоза, протизлежувальні агенти: кремнію діоксид, тальк, магнію стеарат; оболонка таблетки біла (у складi: гiдроксипропiлметилцелюлоза, мальтодекстрин, полiдекстроза, триглiцериди середнього ланцюга, тальк, титану діоксид).

Властивості

Для повноцінної роботи щитоподібної залози важлива щоденна забезпеченість організму йодом та селеном у межах норм добової фізіологічної потреби.

Йод потрібний для синтезу гормонів щитоподібної залози. Селен входить до складу ферментів, які допомагають засвоєнню йоду щитоподібною залозою, та бере участь у перетворенні гормонів щитоподібної залози на активну форму.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело йоду та селену з метою нормалізації функції щитоподібної залози, профілактики станів, пов’язаних з дефіцитом йоду та селену, а також збагачення раціону населення, що проживає в регіонах з недостатньою кількістю йоду в навколишньому середовищі.

Спосіб застосування та дози

Вживати дітям старше 12 років та дорослим по 1 таблетці 1 раз на добу під час або після прийому їжі, запиваючи питною водою.

Курс споживання визначає лікар індивідуально. Профілактичний курс споживання зазвичай складає 6-12 місяців, далі термін споживання узгоджувати з лікарем індивідуально.

Застереження

Перед вживанням рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів; наявність захворювань щитоподібної залози, при яких протипоказані препарати йоду.

Форма випуску

Таблетки № 10, або № 12, або № 15, або № 20, або № 25, або № 30, або № 40, або № 50 у блістері з наступним пакуванням в кількості від одного до п’яти в картонну пачку.

Таблетки № 10, або № 20, або № 30, або № 40, або № 50, або № 60, або № 70, або № 80, або № 90, або № 100, або № 120, або № 150, або № 200, або № 365 у банках або контейнерах з полімерних матеріалів.

Маса нетто 1 таблетки: 80 mg (мг) ± 7,5%.

Термін придатності

Кінцева дата споживання: вказана на упаковці як «Придатний до».

Строк придатності: 3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Номер партії (серії) виробництва: вказаний на упаковці.

Виробник

Виробник: ТОВ «ОМНІФАРМА», Україна, 02141, м. Київ, вул. О. Мишуги, 10, прим. 212.

Фактична адреса потужностей (об’єкта) виробництва:

АТ «ВІТАМІНИ», Україна, 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Успенська, 31.

ТУ У 10.8-44845904-002:2022

Характеристики

Категорія
Бренд
Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
йод, селен
Кількість активних компонентів
йод: 150мкг, селен: 75мкг
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Йосен

Йосен – це комбінований засіб, що містить йод та селен. Виявляє підтримуючу та нормалізуючу функцію щитовидної залози у дітей та дорослих. Залежно від віку та потреб створені варіанти засобу для дітей від 3-х років, дорослих та дітей від 12-ти років, а також для вагітних та годуючих грудьми матерів.

Застосовують по 1 таблетці 1 раз на добу під час або після їди, запиваючи достатньою кількістю води. Тривалість застосування визначається лікарем. Профілактичне вживання становить 6-12 місяців під контролем медичного спеціаліста.

У середньому курс прийому Йосена триває 6-12 місяців. Профілактику та застосування у складі комплексного лікування необхідно проводити під контролем лікаря та клінічних показників функцій щитовидної залози.

Ціна на Йосен таблетки №50 починається від 100.19 грн.
Йосен таблетки №50 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні