Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Аплікатор Ляпко Масажна подушка голчаста 5,8 Ag

Категорія Аплікатори Ляпко і Кузнєцова
Торгова назва Ляпко
Виробник Ляпко, ТОВ
Розмір 385 мм х 165 мм
Країна виробництва Україна
Вид товару аплікатор
Особливість крок голки 5,8
Характеристики 1856 голок

Опис для Аплікатор Ляпко Масажна подушка голчаста 5,8 Ag

Загальна характеристика

Пристрій аплікаційний Ляпко Масажна подушка голчаста розміром 385х165 мм має крок голки 5,8 мм і містить 1856 голок з різних металів (заліза, міді, цинку, нікелю, срібла).

Одночасно поєднує в собі голчасту поверхню з універсальним кроком голки 5,8 мм, а також камеру для заповнення повітрям, завдяки чому ідеально повторює фізіологічні вигини тіла і дозволяє регулювати ступінь тиску голок на шкіру.

Масажна подушка голчаста найбільш зручна для використання на область шиї, плечового поясу, попереку, а також на інші ділянки тіла.

Масажна подушка може використовуватися окремо або в комплекті з Масажним килимком голчастим, а також будь-яким іншим плоским ПАЛ.

Головна умова правильного укладання - рівномірний розподіл ваги тіла по всій поверхні аплікатора. Саме це і забезпечує Масажна подушка голчаста.

Рекомендації щодо застосування

Головна умова правильного укладання - рівномірний розподіл ваги тіла по всій поверхні аплікатора. Саме це і забезпечує Масажна подушка голчаста.

Маючи такий аплікатор вам більше не потрібно думати, як правильно сформувати місце для аплікаційної процедури. Просто надуйте його повітрям, і ви можете приймати процедуру. Ступінь наповнення залежить від ваших індивідуальних відчуттів при контакті з аплікатором. Якщо вам подобається виражений вплив, слід надувати сильніше і навпаки, для більш делікатних відчуттів, аплікатор необхідно наповнити повітрям менш інтенсивно. Гумові заглушки допомагають відкоригувати ступінь натиску голок навіть в процесі процедури. Показником правильного використання є відчуття комфорту під час процедури.

Завдяки своїй конструкції аплікатор може з великою зручністю використовуватися в положенні лежачи, сидячи, стоячи, пристосовуючи форму до індивідуальних фізіологічних особливостей. Гумові виступи, що знаходяться на зворотному боці Масажної подушки голчастої, можуть бути використані для поверхневого впливу на шкіру, як самостійний пристрій для акупресури, з м'якою масажною дією. Також вони протистоять ковзанню аплікатора під час процедури. Випустивши повітря з камери, аплікатор можна компактно згорнути і брати з собою в поїздки.

Таким чином, Масажну подушку голчасту:

 • можна укладати на абсолютно рівну поверхню;
 • немає необхідності у використанні валиків і подушок для коригування фізіологічних вигинів тіла;
 • вона забезпечує більш щільний притиск до шкіри під час процедури;
 • поверхня без голок використовується для акупресурного масажу.

Висока лікувальна ефективність досягається не тільки за рахунок рефлекторно-механічного впливу, а й за рахунок виникаючих в шкірі, на вістрях і між голками гальванічних струмів і виборчого мікроелектрофорезу металів або їх оксидів у внутрішні середовища організму.

Масажна подушка голчаста призначена для статичного впливу на будь-які ділянки тіла: спина, живіт, область грудної клітини, попереково-крижовий відділ, кінцівки, долоні і стопи. Її зручно використовувати на область живота при порушеннях перистальтики кишечника. Для цього аплікатор слід більш щільно наповнити повітрям і лягти на нього животом.

На Масажну подушку голчасту можна лягати спиною або укладати її на проблемні ділянки тіла, рівномірно притиснувши зверху мішечком з піском або зафіксувавши еластичним бинтом.

Час впливу аплікаторів залежить від наявних в даному випадку симптомів і тієї конкретної задачі, яку ви перед собою ставите.

При хронічної патології, підвищенні артеріального тиску, дратівливості, безсонні рекомендується використовувати аплікатор в другій половині дня (краще перед сном). Тривалість дії 20-30 хвилин. В окремих випадках виражений позитивний ефект досягається тривалим впливом від 30 хвилин до 1-2 годин.

При гострому болі, гіпотонії, сонливості, слабкості, а також у ослаблених хворих і людей похилого віку вплив ефективно проводити в ранкові години і в першій половині дня. Тривалість сеансу 7-10 хвилин.

Курс становить 1-2 тижні. Процедури рекомендується повторити через 2-4 тижні.

Є позитивний практичний досвід тривалого, протягом декількох місяців поспіль щоденного застосування аплікаторів. При цьому спостерігається стійке поліпшення самопочуття, зняття хронічного болю, підвищення життєвого тонусу і працездатності.

Призначення Аплікатор
Тонізуюча дія (вранці, вдень) 7-10 хвилин
Гармонізація (в будь-який час доби) 12-18 хвилин
Седативна (заспокійлива) дія, (у другій половині дня, краще на ніч) 20-30 хвилин та більше

В результаті застосування Масажної подушки голчастої нормалізується діяльність опорно-рухового апарату, нервової, серцево-судинної, лімфатичної, дихальної, травної, видільної, урогенітальної, імунної та ендокринної систем, а також для відновлення життєвого тонусу, гарного настрою і працездатності.

Протягом перших п'яти хвилин «спілкування» з аплікатором Ляпко дискомфортні колючі відчуття переходять в приємні поколювання, прилив потужного тепла, в подальшому наступає сонливість, загальне розслаблення, що переходить в здоровий повноцінний сон.

Дезінфекція! ПАЛ в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту c кров'ю. У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно Стандартів проведення дезінфекції виробів медичного призначення, шляхом їх повного занурення у дезінфікуючий розчин, з подальшим промиванням під проточною водою і просушуванням потоком гарячого повітря (за допомогою фена) на максимально близькій відстані від голок.

При індивідуальному використанні досить гігієнічного догляду, який передбачає обробку перед першим застосуванням, а також подальший періодичний догляд за ПАЛ за допомогою щітки і миючих розчинів (шампунь, рідке мило), промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена).

Протипоказання

 • Гострі інфекційні захворювання;
 • загострення хронічних захворювань з підвищенням температури тіла;
 • стан декомпенсації при захворюваннях серцево-судинної системи, легенів, печінки, нирок;
 • гострі тромбофлебіти;
 • хвороби крові та кровотворних органів в стадії декомпенсації;
 • гострі хірургічні стану;
 • різке виснаження;
 • алергія на будь-якої метал;
 • порушення цілості шкірних покривів: рани, опіки, обмороження.

При наявності доброякісних і злоякісних захворювань, багатоголкова терапія аплікаторами Ляпко застосовується тільки для лікування окремих симптомів (метод знеболювальної дії, зняття психо-емоційного напруження, поліпшення сну і т.д.) і обов'язково після консультації лікаря-онколога.

УВАГА! У процесі використання ПАЛ слід уникати різких рухів. Голки повинні розташовуватися перпендикулярно поверхні тіла. При наявності на шкірі великих родимок, локальних запальних елементів або пошкоджень, їх слід захистити від контакту з голками (наприклад, прикрити частиною паперової серветки або ватного диска).

Опис продукту Аплікатор Ляпко Масажна подушка голчаста 5,8 Ag представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Нежить? Синусит?
Нежить? Синусит? Дізнайтесь більше, як вилікувати нежить, а не замаскувати симптоми Детальніше
Пекучий біль в ногах?
Пекучий біль в ногах? Дізнайся про лікування та профілактику! Детальніше
Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання?
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання? Миттєве охолодження, яке приносить полегшення! Детальніше
Турбує зниження потенції?
Турбує зниження потенції? Є рішення! Детальніше
Top