Селен таблетки №80 (10х8)

Ціни в Україні
від 28.80 до 74.00 грн
в 56 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
антиоксидантний ефект
Країна походження бренду
Україна

Опис для Селен таблетки №80 (10х8)

Склад

Дріжджі пивні – 144,95 мг, вітамінний премікс (вітамін Е – ацетат, тіаміну мононітрат, рибофлавін, піридоксину гідрохлорид, аскорбінова кислота, кальцію D-пантотенат, нікотинамід, фолієва кислота) – 0,05 мг, оксид селену – 0,00275 мг, допоміжні речовини.

Властивості

Селен – мікроелемент, що є одним з найважливіших елементів для людського організму, більша частина якого сконцентрована в печінці, нирках, селезінці, серці, яєчках і насіннєвих канатиках у чоловіків.
Селен бере участь у багатьох життєво важливих процесах, що протікають в організмі: у регуляції обміну речовин, в обміні жирів, білків і вуглеводів, в окисно-відновних процесах, взаємодіє з вітамінами, ферментами.

Він проявляє потужні антиоксидантні властивості, захищаючи клітинні мембрани і попереджаючи утворення вільних радикалів, тим самим знижуючи ризик виникнення онкологічних захворювань.
Нестача селену призводить до зниження імунітету, уповільнення зростання, хвороб шкіри, волосся, нігтів, розвитку серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, алергічних захворювань, порушення функціонування статевої сфери, передчасного старіння організму. Також селен сприяє утворенню гормону щитовидної залози трийодтироніну, виведенню важких металів з організму.

Дріжджі пивні – продукт з високим вмістом необхідних для організму речовин. Наявність в пивних дріжджах високої кількості вітамінів групи В, легкозасвоюваного білка, незамінних для людського організму амінокислот, мікро- і макроелементів роблять їх джерелом збалансованого поживного комплексу.

Комплекс вітамінів вітамінного преміксу виконує функцію каталізатора багатьох біохімічних процесів в організмі людини, сприяє підвищенню захисних сил організму, зниженню агресивного впливу чинників навколишнього середовища.

Рекомендації щодо застосування

Вітамінно-мінеральний комплекс з селеном – додаткове джерело комплексу вітамінів і селену, сприяє підвищенню імунітету та працездатності організму, має антиоксидантні властивості.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 1-2 таблетки три рази на день під час їжі. Курс прийому — до 1 місяця. В подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів, вагітність, жінки в період лактації, діти до 12 років.

Характеристики

Бренд
Призначення
антиоксидантний ефект
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Селен

Селен належить до найважливіших мікроелементів, необхідні нормального функціонування організму. Цей елемент відіграє важливу роль в обміні речовин, роботі щитовидної залози, захист клітин від пошкоджень, пов'язаних з окислювальним стресом. Селен також є дуже важливим для зміцнення імунної системи, покращення роботи мозку та зниження ризику виникнення серцево-судинних захворювань.

Протипоказаний людям з підвищеною чутливістю до селену, дітям до 12 років, вагітним жінкам і жінкам, що годують груддю. Перед застосуванням слід визначити його кількість в організмі та необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням.

Селен актив слід приймати дорослим та дітям старше 14 років по 1 таблетці 1 раз на день під час їжі.

Необхідна добова доза селену для людини становить 50-100 мікрограмів на добу. Тривалість прийому становить 30 днів, за рекомендацією лікаря доза та курс прийому можуть бути збільшені.

Середня ціна по Україні