Аллева сироп по 150 мл у флак.

Ціни в Україні
від 99.92 до 308.50 грн
в 3592 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
для дітей
Форма випуску
сироп
Об'єм
150 мл
Країна походження бренду
Туреччина
Показати все

Опис для Аллева сироп по 150 мл у флак.

Склад

150 мл сиропу містить

основні речовини:

 • сухий концентрат квіток липи (Tilia L.) − 2,295 г;
 • сухий концентрат меліси лікарської (Melissa officinalis) − 2,228 г;
 • сухий концентрат ромашки (Matricaria recutita) − 2,228 г;
 • екстракт пасифлори (Passiflora incarnata L.) − 1,5 г;
 • екстракт хмелю (Humulus lupulus L.) − 750 мг;
 • сухий екстракт плодів апельсинового дерева (Citrus simensis) − 750 мг;
 • екстракт лаванди (Lavandula pedunculata) − 750 мг;

допоміжні речовини: аскорбат кальцію (антиоксидант); ароматизатори «Вишня» та «Грейпфрут»; сукралоза (підсолоджувач), вода очищена.

Містить підсолоджувачі.

Загальна характеристика

Аллева — дієтична добавка, яка містить рослинні компоненти, які зумовлюють її функціональні властивості.

Сухий концентрат квіток липи (Tilia L.) має заспокійливу, спазмолітичну, сечогінну дію, зменшує рухове занепокоєння, підвищує здатність концентрувати увагу. За рахунок наявності в складі біофлавоноїдів чинить протизапальну та жарознижувальну дію. Широкий спектр дії зумовлений біологічно активними речовинами, які входять до складу сухого концентрату квіток липи: глікозидами, дубильними речовинами, каротином і аскорбіновою кислотою (провітамін A та вітамін C), сапонінами, флавоноїдами, а також ефірними маслами та мікроелементами.

Сухий концентрат меліси лікарської (Melissa officinalis) покращує роботу головного мозку, проявляє відмінні потогінні та протизапальні властивості, крім цього заспокоює нервову систему, є природним антидепресантом, покращує травлення. Мелісу застосовують для заспокоєння нервів, усунення стресу та занепокоєння, при розладах сну. Крім заспокійливого впливу на ЦНС, меліса допомагає зосередитися, покращує увагу та концентрацію.

Сухий концентрат ромашки (Matricaria recutita) має протизапальні, антисептичні, дезінфікуючі, в’яжучі, седативні, протисудомні, потогінні та жовчогінні властивості. До складу ромашки входять білки, камедь, слизи, гіркоти, ефірна олія та інші речовини. Азулен (хамазулен), який входить до складу ефірної олії, має протизапальні властивості, а виділені з ромашки апігенін та апіїн — спазмолітичну активність.

Екстракт пасифлори (Passiflora incarnata L.) містить флавоноїд вітексин, який чинить м’яку заспокійливу дію на ЦНС, сприяє відновленню сну, зменшує занепокоєння та знервованість, чинить спазмолітичну дію на гладкі м’язи, покращує роботу серця, проявляє седативні властивості. Покращує засинання при розумовій перевтомі, особливо в ослаблених людей, дітей та осіб похилого віку.

Екстракт хмелю (Humulus lupulus L.) є седативним, сечогінним, протизапальним, тонізуючим для шлунково-кишкового тракту засобом. Використовується при безсонні, неврастенії, нервовому збудженні, неврозах або тривожних розладах, епілепсії, невралгіях, запамороченнях, кардіоневрозах з нападами серцебиття, підвищеній статевій збудливості, частих полюціях та інших функціональних статевих аномаліях невротичного характеру, клімактеричних неврозах, дисменореї, при блюванні у вагітних жінок та дітей, морській хворобі, нічному нетриманні сечі, при кашлюку. Застосовується також для поліпшення апетиту.

Сухий екстракт плодів апельсинового дерева (Citrus simensis) покращує серцеву діяльність та апетит, має гіпотензивні, загальнозміцнювальні і заспокійливі властивості. Завдяки наявності комплексу вітамінів та інших біологічно активних речовин його використовують для профілактики гіповітамінозу, захворювань печінки, серця й судин (АГ, атеросклероз), обміну речовин, ожиріння.

Екстракт лаванди (Lavandula pedunculata) чинить заспокійливу та снодійну дію. Екстракт лаванди дозволяє поліпшити апетит, виявляє жовчогінні властивості та зменшує шлунково-кишкові коліки, допомагає нормалізувати кислотність. Використовують як досить слабкий заспокійливий та спазмолітичний засіб при неврастенії, прискореному серцебитті, мігрені, для нормалізації артеріального тиску.

Рекомендації щодо застосування

В якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біофлавоноїдів, глікозидів, дубильних речовин, каротину (провітаміну А) та аскорбінової кислоти (вітаміну С), сапонінів, флавоноїдів, а також ефірних олій та мікроелементів, білків, камеді, слизу, гіркот для нормалізації функціонального стану ЦНС у дітей:

 • з неврозоподібними станами (особливо у дітей молодшого та середнього шкільного віку), що супроводжуються руховим та психічним збудженням;
 • з порушеннями сну (важке засинання, поверхневий сон);
 • з нейроциркуляторною дистонією;
 • з підвищеним внутрішньочерепним тиском.

Спосіб застосування

Дітям віком від 3 до 6 років − по 5 мл 2-3 рази на добу.

Дітям віком від 6 років  та старше − по 5 мл 3-4 рази на добу.

Сироп вживають після прийому їжі, перед вживанням сироп слід збовтувати.

При необхідності сироп можна розводити у питній воді, фруктовому соці.

Для дозування сиропу використовують мірний стаканчик, градуйований на 2,5 мл, 3 мл, 5 мл, 7,5 мл, 10 мл, 15 мл.

Курс споживання визначається лікарем індивідуально.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів дієтичної добавки.

Особливості застосування

Можливе утворення осаду через наявність натуральних компонентів у складі сиропу. При струшуванні флакона осад зникає.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

При одночасному вживанні з препаратами, які пригнічують ЦНС (барбітурати, транквілізатори), посилюється седативна та снодійна дія.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску

По 150 мл у флаконі, по 1 флакону з мірним стаканчиком у картонній коробці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці та недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки.

Характеристики

Бренд
Призначення
для дітей
Форма випуску
сироп
Об'єм
150 мл
Країна походження бренду
Туреччина

Часті питання

Аллева

Аллева - комбінований фітопрепарат у формі сиропу для внутрішнього застосування, спеціально розроблений комплекс на основі концентратів та екстрактів з рослинної сировини, які сприяють нормалізації функціонального стану ЦНС у дітей та дорослих, покращенню їх адаптації до емоційних, розумових та фізичних навантажень.

Завдяки рослинним компонентам у складі має заспокійливу, спазмолітичну, сечогінну дію, зменшує руховий занепокоєння, підвищує здатність концентрувати увагу, покращує роботу головного мозку, виявляє відмінні потогінні та протизапальні властивості, покращує серцеву діяльність і апетит, має гіпотензивні, узагальнені. За рахунок наявності у складі біофлавоноїдів має протизапальний та жарознижувальний ефект.

Сироп вживають після їди, перед вживанням сироп слід збовтувати. За потреби сироп можна розводити у воді, фруктовому соку. Для дозування сиропу використовують мірну склянку, градуйовану на 2,5 мл, 3 мл, 5 мл, 7,5 мл, 10 мл, 15 мл. Дітям віком від 3 до 6 років – по 5 мл 2-3 рази на добу, дітям від 6 років та старше – по 5 мл 3-4 рази на добу. Курс споживання визначається індивідуально.

Ціна на Аллева сироп по 150 мл у флак. починається від 99.92 грн.
Аллева сироп по 150 мл у флак. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні