Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Антихрапін аерозоль зі смак. м'ят. по 30 мл у флак.

Категорія Разное
Торгова назва Антихрапін
Форма випуску аерозоль
Об'єм 30мл
Виробник Ароматика, ТОВ
Вид товару аерозоль
Призначення від хропіння
Країна походження бренду Україна

Опис для Антихрапін аерозоль зі смак. м'ят. по 30 мл у флак.

Склад

Вода приготована, гліцерин, екстракт лікарських рослин, сорбітол, спирт етиловий денатурований менше 5% об., емульгін, антибактеріальний компонент, ефірна олія, вітаміни.

Властивості

З проблемою хропіння стикається велика кількість людей. Компанія «Ароматика» розробила ефективний засіб від хропіння на основі рослинних екстрактів і натуральних ефірних масел.

Досить часто хропіння у жінок і чоловіків, середнього і старшого віку, з'являється через старіння, в зв'язку зі зниженням пружності та еластичності м'яких тканин. Спрей Антихрапін підвищує тонус м'язів, покращує натяг м'якого піднебіння, зменшує провисання піднебінної фіранки і знімає набряк глотки. Але якщо у Вас присутні анатомічні порушення, такі як викривлена ​​носова перегородка, подовжений піднебінний язичок, завужені носові проходи або глотка, то в такому випадку потрібно звернутися до лікаря і підбирати засоби від хропіння в індивідуальному порядку.

Застосовуючи Антихрапіп спрей Ви забезпечите приємне засипання і спокійний сон на всю ніч не тільки для себе, але і для Вашої родини. Засіб з приємним смаком м'яти дбайливо пом'якшить і зволожить м'яке піднебіння, яке вібрує при кожному вдиху і видиху.

Застосування такого засобу як Антихрапін буде вельми ефективним ще й при різних функціональних причини, що призводять до зниження тонусу м'язів глотки. Надає тонізуючу, заспокійливу і протизапальну дію.Стомленість, дефіцит сну, вживання снодійних препаратів або алкоголю так само можна усунути, відкоригувавши спосіб життя і побутові умови.

Вібруючі звуки людині, яка хропе не чути, але рідні та близькі, що знаходяться поруч від цього страждають, не можуть заснути ввечері, і навіть прокидаються вночі. При регулярному використанні спрею Антихрапін тонус піднебінних тканин підвищується, і вони не вібрують так сильно, хропіння поступово проходить. Таким чином можна домогтися не тільки разового ефекту, а й відновити структуру слизових.

Складнішою стає ситуація, коли нешкідливий на перший погляд хропіння переростає в таке серйозне захворювання як апное. Це хвороба зупинки дихання уві сні, яка може проявлятися навіть кілька разів за ніч. Внаслідок чого виникає нестача кисню у всіх внутрішніх органах, в серці і в головному мозге. Тому якщо засіб від хропіння не справляються з поставленим завданням протягом декількох місяців, необхідно обов'язково звернутися до лікаря.

Спосіб застосування

Перед застосуванням з балона, який необхідно тримати у вертикальному положенні, знімають запобіжний ковпачок і на шток клапана надівають розпилювач, який є в комплекті. Вільний кінець розпилювача вводять в порожнину рота і, натискаючи на клапан 2-3 рази, розпилюють вміст на задню стінку горла і язичок м'якого піднебіння. Процедуру проводити за 20-30 хвилин до сну. Для досягнення кращого результату після застосування "Антихрапіна" не рекомендується пити і вживати їжу.

Протипоказання

Перед застосуванням засобу попередньо слід визначити до нього індивідуальну чутливість. Для цього необхідно зробити пробне зрошення порожнини рота невеликою кількістю засобу (1 натискання на клапан балона). Засіб можна застосовувати, якщо протягом 4-6 годин не виявляться ознаки алергічних реакцій, наприклад набряк слизових оболонок, свербіж, головний біль та ін.

Опис продукту Антихрапін аерозоль зі смак. м'ят. по 30 мл у флак. представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

ГРВІ та грип?
ГРВІ та грип? Що варто знати про профілактику і лікування захворювань у дітей та дорослих! Детальніше
Вірусні захворювання?
Вірусні захворювання? Дізнайся більше про профілактику та лікування! Детальніше
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання?
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання? Миттєве охолодження, яке приносить полегшення! Детальніше
Закреп через стрес?
Закреп через стрес? Нехай все буде Гут! Детальніше
Пекучий біль в ногах?
Пекучий біль в ногах? Дізнайся про лікування та профілактику! Детальніше
Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
Хворієте?
Хворієте? Комплексне лікування грипу та застуди для всієї сім'ї! Детальніше
Top