Ацерола-С 250 з біофлавоноїдами капсули по 570 мг №30

Ціни в Україні
знайдено у 0 аптеках інших міст

Характеристики

Категорія
Серія/Лінійка
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
аскорбінова кислота (вітамін C), цитрусові біофлавоноїди
Кількість активних компонентів
аскорбінова кислота (вітамін C): 250мг, цитрусові біофлавоноїди: 50мг
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Ацерола-С 250 з біофлавоноїдами капсули по 570 мг №30

Склад

1 капсула містить: активні інгредієнти: сік ацероли висушений – 500 mg(мг) (що відповідає 250 mg(мг) L-аскорбінової кислоти, цитрусові біофлавоноїди – 50 мг (mg) (що відповідає 22,5 mg(мг) гесперидину); допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, кальцію карбонат, кальцію стеарат, діоксид кремнію (орісіл); оболонка капсули: желатин.

Загальна характеристика

Ацерола - С 250 з біофлавоноїдами рекомендовано вживати як додаткове джерело натурального вітаміну С та цитрусових біофлавоноїдів при збільшеній потребі або дефіциті цих нутрієнтів. Ацерола - С 250 з біофлавоноїдами сприяє нормалізації функціонального стану імунної системи, у т.ч. в період гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Ацерола - С 250 з біофлавоноїдами

  • має антиоксидантні та загальнозміцнюючі властивості,
  • сприяє підвищенню опірності імунної системи
  • синтезу колагену та зміцненню стінок судин
  • сприяє швидкому загоєнню ран
  • володіє антиагрегантними властивостями
  • зміцнює серцево-судинну систему

Ацерола ( Malpighia emarginata) – також відома, як барбадоська вишня, є одним із найбагатших природних джерел аскорбінової кислоти у світі. Плоди ацероли містять вітаміну С в 50-100 разів більше, ніж апельсини чи лимони. Доведено, що вітамін С ацероли засвоюється людиною краще, ніж синтетична аскорбінова кислота. Плоди ацероли також містять багато фітонутрієнтів, таких як фенольні сполуки каротиноїдів, антоціани та флавоноїди, що мають виражені антиоксидантні властивості і є синергістами аскорбінової кислоти. Також була доведена протимікробна, гіпоглікемічна та гепатопротекторна дія ацероли.

Вітамін С (Vitamine C) або аскорбінова кислота відноситься до групи водорозчинних вітамінів. Оскільки вітамін С не синтезується самостійно, дуже важливо забезпечити його постійне надходження до організму. Рівень вітаміну С у крові є маркером здоров’я. Аскорбінова кислота бере участь в окисно-відновних реакціях, регуляції вуглеводно та білкового обмінів і синтезі багатьох гормонів. Вітамін С підвищує неспецифічну резистентність організму і нормалізує роботу імунної системи. Застосування аскорбінової кислоти скорочує тривалість протікання ГРВІ. Вітамін С сприяє нормальному утворенню колагену для підтримки функцій шкіри, судин, ясен, хрящів та зубів та пришвидшує загоєння ран.

Цитрусові біофлавоноїди є природним доповненням до вітаміну С і містяться в основному в шкірці грейпфрутів, лимонів і апельсинів. Основне завдання біофлавоноїдів - мінімізувати дію вільних радикалів, які руйнують клітини і провокують збій у функціонуванні всього організму. Цитрусові біофлавоноїди мають антиоксидантну, тонізуючу і відновлюючу дію. Застосовуються при загальному стані втоми, зниженні ваги, інфекційних і вірусних захворюваннях, зміцнюють судинну систему та сприяють зміцненню імунітету. Цитрусові біофлавоноїди сприяють кращому засвоєнню вітаміну С та підвищують його біодоступність.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 g(г) добавки: білки – 15,0 g(г), вуглеводи – 1,1 g(г), жири – 0 g(г); 64,4 kcal(ккал) / 269,4 kJ(кДж).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (2 капсули):  білки – 0,13 g(г), вуглеводи – 0,01 g(г), жири – 0 g(г); 0,54 kcal(ккал) / 2,26 kJ(кДж).

Показання до використання

«Ацерола - С 250 з біофлавоноїдами» рекомендована як додаткове джерело натурального вітаміну С та біофлавоноїдів цитрусових для нормалізації функціонального стану імунної системи та відновлення тонусу і життєвих сил організму, у т.ч. в період гострих респіраторних вірусних інфекцій. «Ацерола - С 250 з біофлавоноїдами» має антиоксидантні та загальнозміцнюючі властивості, сприяє підвищенню опірності імунної системи, синтезу колагену та зміцненню стінок судин, зменшенню розвитку кровоточивості ясен і появи синців. «Ацерола - С 250 з біофлавоноїдами» є природнім джерелом натурального вітаміну С, що швидко та легко засвоюється організмом та не може викликати передозування.

Спосіб застосування та дози

Вживати дорослим по 1-2 капсули 2 рази на день після їди, запиваючи достатньою кількістю води.

Рекомендований курс прийому: 1-3 місяці. За необхідності курс прийому може бути скореговано лікарем.

Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів, дитячий вік, вагітність, лактація, тяжкі захворювання нирок, тромбози.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску

1 капсула масою нетто 570 mg(мг) ± 7,5 %.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Дата виготовлення:

дату виготовлення вказано на упаковці.

Термін придатності

24 місяці з дати виготовлення.

Номер партії виробництва: вказано на упаковці.

Виробник

ТОВ НУТРІМЕД

Юридична адреса: вул. Ванди Василевської 7, літ. «А», м. Київ, 03055 Україна.

Фактична адреса потужностей (об’єкта) виробництва: вул. Центральна, 1, с. Сунки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20741 Україна.

Центральний офіс: вул. Предславинська 43/2, м. Київ, 03150 Україна.

ТУ У 10.8-30112347-020:2020

Без ГМО

Не є лікарським засобом.

Характеристики

Категорія
Серія/Лінійка
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
аскорбінова кислота (вітамін C), цитрусові біофлавоноїди
Кількість активних компонентів
аскорбінова кислота (вітамін C): 250мг, цитрусові біофлавоноїди: 50мг
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ацерола-С 250 з біофлавоноїдами капсули по 570 мг №30 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні