Валеопрост капсули №30 (10х3)

Ціни в Україні
від 304.39 до 589.50 грн
в 3387 аптеках

Характеристики

Призначення
для чоловіків
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Валеопрост капсули №30 (10х3)

Склад

1 капсула містить активний інгредієнт: екстракт Со Пальметто (плодів Serenoa repens / bartran / small) порошкоподібний - 320 мг. Допоміжні речовини: мальтодекстрин - 80 мг оболонка капсули: желатин, барвник титану діоксид.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність) на 100 г: білки - 32,0 г, вуглеводи - 136,23 г, жири - 59,0 г; 5037 кДж / 1204 ккал.

Властивості

Функціональні властивості добавки дієтичної «ВАЛЕОПРОСТ» / «VALEOPROST» обумовлені фізіологічною активністю біологічно активних речовин, що входять до складу екстракту СО Пальметто (Saw palmetto): жирних кислот (лауриновая, миристинова, олеїнова, пальмітинова, стеаринова, лінолева) і фітостеролів (β- сітостерол, кампестерол, стигмастерол).

У кожній капсулі добавки дієтичної «ВАЛЕОПРОСТ» / «VALEOPROST» міститься 320 мг екстракту СО Пальметто, з вмістом 45% жирних кислот.

В етіології доброякісної гіперплазії передміхурової залози істотну роль відіграє збільшення утворення андрогену дигідротестостерону (ДГТ), що тягне за собою зростання тканини передміхурової залози шляхом зв'язування з цитоплазматичними рецепторами андрогену. ДГТ утворюється з тестостерону шляхом активації ферменту 5-a-редуктази.

Біологічно активні речовини, що входять до складу екстракту СО Пальметто (Saw palmetto), сприяють нормалізації функціонального стану передміхурової залози, при доброякісній гіперплазії, що відбувається за рахунок антіадрогенної дії, а саме: блокування зв'язування дигідротестостерону з рецептором, що призводить до гальмування активності 5-a -редуктази, а також пригнічення зв'язування рецепторів пролактину і порушення процесів передачі сигналу; протизапальної дії, за рахунок стримування дії 5-ліпооксигенази; гальмування проліферації епітелію передміхурової залози протинабряклогї дії. Нормалізація функціонального стану передміхурової залози сприяє усуненню таких симптомів як часте сечовипускання, в тому числі вночі, слабке або переривчасте сечовипускання; відчуття в повному обсязі спорожнення сечового міхура.

Екстракт СО Пальметто не впливає на статеву функцію.

Біологічно активні речовини, що входять до складу екстракту СО Пальметто (Saw palmetto), попереджають подальше збільшення тканини передміхурової залози.

Рекомендації щодо застосування

По рекомендації лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело жирних кислот з метою нормалізації функціонального стану при доброякісній гіперплазії передміхурової залози і хронічному простатиті.

Не є лікарським засобом

Спосіб застосування та дози

Вживати дорослим (чоловікам) по 1 капсулі 1 раз на день під час прийому їжі в один і той же час. Термін споживання: не менше 3 місяців, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Особливості застосування

Регулярне щоденне споживання особливо важливо для нормалізації функціонального стану передміхурової залози. Рекомендується застосовувати повноцінний і збалансований раціон харчування, обмежувати тваринні жири, цукор, солодощі та алкоголь.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів.

Форма випуску

Капсули масою вмісту 400 мг № 30 у блістерах упакованих в картонну коробку.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С в сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Характеристики

Призначення
для чоловіків
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Валеопрост капсули №30 (10х3) починається від 304.39 грн.
Валеопрост капсули №30 (10х3) є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні