Віадор сироп по 150 мл у флак. скл.

Ціни в Україні
від 138.84 до 277.30 грн
в 1465 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
від здуття та газоутворення, для органов ШКТ, детоксикація
Форма випуску
сироп
Об'єм
150 мл
Країна походження бренду
Туреччина
Показати все

Опис для Віадор сироп по 150 мл у флак. скл.

Склад

150 мл сиропу містить:

основні речовини:
сухий екстракт трави настурції лікарської (Nasturtium officinale) 0,6 г
сухий екстракт трави тирличу шорохуватого (Gentiana scabra) 0,024 г
сухий екстракт трави цикорію звичайного (Cichorium intybus L.) 0,024 г
марганець (у формі марганцю сульфату гідрату) 7,875 мг

допоміжні речовини: мальтит (підсолоджувач); гліцерин (наповнювач); аскорбат кальцію (антиоксидант); ароматизатор «Абрикос»; вода очищена.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 1 мл: білки – 0,000004 г, вуглеводи – 0,2 г, жири – 0 г; 3,51 кДж/0,84 ккал.

Властивості

Віадор – комбінована дієтична добавка рослинного походження, котра покращує апетит за допомогою поліпшення секреції шлунку. Механізм дії обумовлений компонентами, що входять до  складу.

Сухі екстракти трави настурції лікарської (Nasturtium officinale), тирличу шорохуватого (Gentiana scabra) і цикорію звичайного (Cichorium intybus L.) діють синергічно, покращують роботу травної системи та сприяють травленню.

Сухий екстракт трави настурції лікарської (Nasturtium officinale) містить у великих концентраціях сірку, рекомендовану у випадках недостатності травлення; покращує травлення при диспепсії; має антигістамінні властивості, котрі сприяють появі апетиту.

Сухий екстракт трави тирличу шорохуватого (Gentiana scabra) збуджує апетит, покращує травлення завдяки вмісту у рослині вуглеводів та споріднених їм сполук: фруктози, глюкози, сахарози, генціанози і генціобіозу.

Сухий екстракт трави цикорію звичайного (Cichorium intybus L.) стимулює апетит і усуває диспепсичні явища; допомагає виробляти шлунковий сік, перетравлювати їжу. Має жовчогінні та діуретичні властивості. Містить інулін, який сприяє відновленню балансу кишкової флори, нормалізації обмінних процесів, виведенню із  шлунково-кишкового тракту токсинів і шлаків, що в цілому позитивно впливає на травлення.

Марганець (у формі марганцю сульфату гідрату) проявляє регулюючу дію на засвоєння заліза. Він є головним каталізатором у метаболізмі глюкози і жирів, забезпечує перетворення цих поживних речовин в енергію. Допомагає активізувати ферменти, необхідні для правильного використання організмом біотину, вітамінів B і С. Необхідний для нормальної структури кісток, засвоєння тироксину − головного гормону щитовидної залози. Необхідний для правильного травлення і засвоєння їжі. Марганець важливий і для нормальної роботи центральної нервової системи.

Марганець допомагає усунути безсилля, покращує м’язові рефлекси, поліпшує  пам’ять, зменшує нервову дратівливість. Має виражену антиоксидантну активність. Впливає на розвиток скелету, беручи участь в процесі остеогенезу, а тому необхідний для нормального росту дитини. Марганець бере участь в реакціях імунітету, в кровотворенні і тканинному диханні, підтримує репродуктивні функції.

Рекомендації щодо застосування

У якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело інуліну, марганцю, сірки для застосування у дітей з метою поліпшення функціонального стану шлунково-кишкового тракту при:

  • відсутності апетиту;
  • розладах травлення;
  • диспепсії.

Спосіб застосування

Дітям віком від 3 років та старше − по 5 мл на 10 кг маси тіла дитини за 15 хвилин до прийому їжі, 2 рази на добу у чистому вигляді або розведеним в невеликій кількості питної води, перед вживанням сироп слід збовтувати.

Для дозування сиропу використовують мірний стаканчик, градуйований на 2,5 мл, 3 мл, 5 мл, 7,5 мл, 10 мл, 15 мл.

Курс споживання визначається лікарем індивідуально.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження

Можливе утворення осаду через наявність натуральних компонентів у складі сиропу. При використанні в дозах, що перевищують рекомендовані, можлива нудота, алергічні реакції.

Надмірне застосування може викликати послаблюючий ефект.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу (20 мл); з обережністю споживати при алергії на рослини родини зонтичних.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до складових компонентів; вагітність та період лактації; захворювання шлунково-кишкового тракту в стадії загострення (такі як гастрит, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки).

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці та недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки.

Форма випуску

По 150 мл у флаконі, по 1 флакону з мірним стаканчиком у картонній коробці.

Характеристики

Бренд
Призначення
від здуття та газоутворення, для органов ШКТ, детоксикація
Форма випуску
сироп
Об'єм
150 мл
Країна походження бренду
Туреччина

Часті питання

Ціна на Віадор сироп по 150 мл у флак. скл. починається від 138.84 грн.
Віадор сироп по 150 мл у флак. скл. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні