Вітамак таблетки №30

Ціни в Україні
від 155.84 до 379.00 грн
в 6791 аптеці

Характеристики

Бренд
Призначення
зміцнення імунітету, поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Форма випуску
таблетки
Країна походження бренду
Індія
Показати все

Опис для Вітамак таблетки №30

Склад

Кожна таблетка містить: Аскорбінова кислота (вітамін С) - 100,0 mg (мг), аскор­бат натрію - 450,0 mg (мг) (еквівалент аскорбінової кислоти - 400,0 mg (мг)), вітамін D (холекальциферол) - 400 IU (МО), кверцетин - 250,0 mg (мг), оксид цинку (еквівалентно елементарному цинку) - 10,0 mg (мг).

Допоміжні речовини: маніт, барвник захід сонця жовтий FCF Lake, гіпромелоза, ізопропіловий спирт, дихлорме­тан, кросповідон, бутилгідрокситолуен, оксид цинку, макрогол 6000, полоксамер (188), кремнію діоксид колоїдний безводний, стеаринова кислота 70.

Поживна цінність дієтичної добавки:

  • Енергетична цінність - 337 ккал;
  • Вуглеводи - 78 г;
  • Жири - 1,2 г;
  • Білки - 3,8 г.

Властивості

Вітамін С забезпечує підвищену потребу організму у вітаміні С у період гострих респіраторних та інфекцій­ них захворюваннях; у період реконвалесценції після захворювань.

Кверцетин - флавоноїд, це важлива протизапальна речовина, яка має антиоксидантну дію. Флавоноїд здатний зупиняти дію шкідливих часток в організмі, відомих як вільні радикали, які негативно впливають на роботу клітин, а саме - пошкоджують клітинні мембра­ни, змінюють ДНК, прискорюють мутацію клітин і призводять до смерті здорових клітин.

Вітамін D регулює обмін кальцію і фосфору в організ­мі, бере участь у формуванні кісткового скелета, сприяє збереженню структури кісток, підвищує абсорбцію кальцію та солей фосфорної кислоти в кишечнику, а також регулює процес їх виведення.

Цинк є одним з життєво важливих мікроелементів для правильного функціонування імунної системи. Бере участь у метаболізмі жирних кислот, позитивно вплива­ючи на стан гормонального здоров'я. Сильний антиоксидант, захищає організм від руйнівної дії вільних радикалів. Цинк сприяє зміцненню здоров'я чоловічої репродуктивної системи, благодійно впливає на передміхурову залозу. Необхідний для збереження здоров'я шкіри.

Рекомендації щодо застосування

Дієтична добавка до раціону харчування - додаткове джерело кверцетину, цинку, вітаміну С та вітаміну D3. Сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню імунітету при сезонних респіраторних захворюваннях. Має антиоксидантні властивості.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Спосіб застосування

Дорослим по 1 таблетці на добу або за призначенням лікаря. Термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову кількість.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компо нентів, що входять до складу дієтичної добавки, дітям до 18-ти років, вагітним жінкам та жінкам у період годування груддю.

Побічна дія

Нудота, блювота, сухість у роті, голов­ний біль, підвищена збудливість центральної нервової системи, безсоння.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

Вказано на упаковці.

Форма випуску

По 10 таблеток у стрипі; по З або 6 стрипів у картонній коробці.

Виробник

Виробник та його адреса місця провадження діяльності: "Маклеодс Фармасьютикалс Лімітед'; Хасара № 21, 22, 66, 67 і 68, Ахо-Янгтам, Намчепунг, РО: Раніпул, Сіккім-737135, Пак'янг, Схід (Сіккім) - 737135, Індія.

Представник в Україні:

ТОВ "Маклеодс Фармасьютикалс Лімітед'; Україна, 02092, м. Київ, вул. О. Довбуша, 37

Характеристики

Бренд
Призначення
зміцнення імунітету, поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Форма випуску
таблетки
Країна походження бренду
Індія

Часті питання

Ціна на Вітамак таблетки №30 починається від 155.84 грн.
Вітамак таблетки №30 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні