Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше
Категорія Репродуктивне здоров'я
Торгова назва Індофіброл
Форма випуску капсули
Кількість в упаковці №60
Виробник Фармаком, ПТФ, ТОВ
Вид товару капсули
Призначення для чоловіків
Країна походження бренду Україна

Опис для Індофіброл капсули по 0,4 г №60

Загальна характеристика

ІНДОФІБРОЛ - дієтична добавка на основі рослинної сировини, яка володіє комплексною дією біологічно активних речовин екстрактів лікарських рослин, що входять до її складу, які сприяють нормалізації гормонального статусу чоловіків, профілактиці гіперпластичних станів у передміхуровій залозі, запобіганню раннього старіння організму і як джерело вітаміну С.

Склад

На одну капсулу масою 400 мг (mg):

  • пальма сабаля (Китай) - 160,0 мг (mg) (40%),
  • суміш овочів сімейства хрестоцвітих - 91,0 мг (mg) (22,75%),
  • аскорбінова кислота (Китай) - 90,0 мг (mg) (22,5%),
  • індол-3-карбінол (Китай) - 45,0 мг (mg) (11,25),
  • екстракт капусти броколі - 10,0 мг (mg) (2,5%).

Додатковий компонент: кальцію стеарат – 4,0 мг (mg) (1%).

Властивості

Плоди пальми сабаль містять фітостероли, каротин, жирні кислоти, танін. Завдяки біологічно активним речовинам, що входять до його складу, володіють антиандрогенним ефектом за рахунок пригнічення ферменту 5-альфа-редуктази і ароматази (у свою чергу 5-альфа-редуктаза каталізує перетворення тестостерону в дигідротестостерон, який грає важливу роль в патогенезі доброякісної гіперплазії простати). Широко використовується для підвищення статевої активності у чоловіків. Має протизапальну й антисептичну дію. При ДГПЗ (доброякісної гіперплазії передміхурової залози) сприяє значному зниженню кількості запальних простагландинів, поліпшенню сечовиділення (силі сечового струменя), зниженню проліферації тканин простати і зменшенню обсягу залишкової сечі. Покращує абсорбцію холестерину і виведення його з організму.

Суміш овочів сімейства хрестоцвітих є джерелом біологічно активних речовин в раціоні людини, що володіють потужною антиканцерогенною дією. Це дія обумовлена наявністю активних природних індольних з'єднань: харчового індолу, аскорбігену, дііндолілметану, а також ізотіоціонатів, найбільш активним з яких є сульфорафан.

Індол-3-карбінол (І3К) одна з основних речовин групи біологічно активних сполук сімейства хрестоцвітих, що були виділені з харчового індолу. Чи не головна і найбільш потужна властивість індол-3-карбінолу є його властивість пригнічувати чутливість андрогенових і естрогенових рецепторів, що мають важливу роль в патогенезі доброякісної гіперплазії простати (ДГПЗ). І3К сприяє посиленню і підтримці активності природних систем організму при хронічних запальних процесах, утилізуючи токсичні продукти розпаду. Виявляє високі антиоксидантні властивості.

Екстракт капусти броколі природне джерело біологічно активних речовин, що володіють протипухлинною дією. Броколі сприяє профілактиці розвитку злоякісних новоутворень за рахунок сульфорафана - природного модулятора протипухлинного імунітету. Екстракт броколі широко застосовується в цілях онкопротекціі. Містить велику кількість селену (мікроелемент, що володіє потужними антиоксидантними властивостями, який покращує роботу серцево-судинної системи, печінки і шлунково-кишкового тракту, підвищує імунітет, стимулює вироблення інсуліну), вітамінів С, А і вітаміни групи В, вітамін U (що має противиразкові властивості), мікроелементи: калій, кальцій, фосфор, залізо, натрій. Вживання броколі створює позитивний вплив в період профілактики та в комплексному лікуванні таких захворювань, як атеросклероз, шлунково-кишкові захворювання, ДГПЗ. За рахунок високої концентрації флавоноїдів екстракт броколі бере участь в нормалізації гормонального балансу і незамінний для фізіологічного функціонування репродуктивної системи.

Аскорбінова кислота разом з овочами сімейства хрестоцвітих і індол-3-карбінолом утворює активне природне з'єднання - аскорбіген. Аскорбіген значно знижує рівень естрогену, в тому числі, і рівень 16 α-гідроксіестрона - генотоксичної форми естрогенів. Крім того, аскорбіген регулює активність однієї з форм цитохрому P450 - ферменту, який бере участь у метаболізмі канцерогенів, ліків, токсинів та інших хімічних сполук. Аскорбіген проявляє антиканцерогенні властивості і значно впливає на ферменти, що відповідають за біотрансформацію канцерогенних речовин.

Аскорбінова кислота (вітамін С) - активний учасник регуляції окислювально-відновних процесів в організмі, регулює вуглеводний обмін, процес згортання крові, регенерацію тканин, зменшує проникність судинної стінки, має антиагрегаційні та виражені антиоксидантні властивості. Сприяє підвищенню опірності організму інфекціям, а також пригніченню утворення медіаторів запалення і алергічних реакцій - проявляє антигістамінний ефект. Індукує зменшення токсичності та збільшення ефективності ряду методів хіміо- і променевої терапії.

Показання до використання

Рекомендується приймати чоловікам як дієтичну добавку до раціону харчування

  • для нормалізації гормонального статусу чоловіків; при профілактиці проліферативних і запальних станів в передміхуровій залозі, підтримки і нормалізації її функціонального стану;
  • як додаткове джерело вітаміну С та антиоксидант; для запобігання раннього старіння організму.

Побічна дія

Зазвичай добре переноситься, в окремих випадках можливі алергічні реакції.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб застосування та дози

По 2 капсули один раз на день під час їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Курс застосування - 3-6 місяців. При необхідності і за рекомендацією лікаря курс можна повторювати.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Енергетична цінність (калорійність) продукту у 100 г (g) продукту: 96 ккал (kcal).

Харчова (поживна) цінність у 100 г (g): білки - 1,6 г (g) жири - 0,2 (g) вуглеводи - 0,68 г (g).

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямого попадання сонячного світла і недоступному для дітей місці при температурі від 5°С до 25°С і відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності - 24 місяці від дати виготовлення.

Упаковка

Капсули масою 400 мг (mg) по 60 штук в упаковці.

Не є лікарським засобом.

Кінцева дата споживання. LOT/Придатний до: дивитися на упаковці.

Виробник

ТОВ ВТФ «Фармаком», Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр'ївська, 17.

Опис продукту Індофіброл капсули по 0,4 г №60 представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

ГРВІ та грип?
ГРВІ та грип? Що варто знати про профілактику і лікування захворювань у дітей та дорослих! Детальніше
Пекучий біль в ногах?
Пекучий біль в ногах? Дізнайся про лікування та профілактику! Детальніше
Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання?
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання? Миттєве охолодження, яке приносить полегшення! Детальніше
Закреп через стрес?
Закреп через стрес? Нехай все буде Гут! Детальніше
Вірусні захворювання?
Вірусні захворювання? Дізнайся більше про профілактику та лікування! Детальніше
Хворієте?
Хворієте? Комплексне лікування грипу та застуди для всієї сім'ї! Детальніше
Top