Неопробіо супозиторії вагін. №10

Ціни в Україні
від 214.99 до 476.50 грн
в 1080 аптеках

Характеристики

Призначення
для жінок
Виробник
Країна походження бренду
Польща

Опис для Неопробіо супозиторії вагін. №10

Склад

Ліофілізат трьох пробіотичних штамів:

Lactobacillus plantarum 200D; Enterococcus faecium 77D; Enterococcus durans Sm.

  • лактоза;
  • аскорбінова кислота (вітамін C);
  • фолієва кислота (вітамін B9);
  • нейтральний жир – основа супозиторія.

Один супозиторій містить біля 109 КУО* (не менш ніж 107), тобто мільярд живих пробіотичних молочнокислих бактерій.

*КОУ (англ. Colony Forming Unit) – колонієутворююча одиниця.

Властивості

Неопробіо - це пробіотичні вагінальні супозиторії, що містять живі культури молочнокислих бактерій роду Lactobacillales. Ці бактерії прикріплюються до епітелію піхви, знижуючи рівень рН піхви. Кисла реакція, що виникає в результаті цього, створює несприятливі умови для розвитку патогенних бактерій, а, отже, і рецидиви інфекції, одночасно створюючи сприятливі умови для розвитку молочнокислих бактерій. Окрім цього, Неопробіо містить лактозу, тобто, речовину, життєво важливу для корисних бактерій (пребіотик). Також аскорбінова кислота знижує pH секрету піхви, відновлюючи оптимальне середовище для розвитку молочнокислих бактерій, а фолієва кислота позитивно впливає на відновлення епітелію піхви.

Рекомендації щодо застосування

Супозиторії вагінальні Неопробіо застосовується при захворюваннях, які характеризуються порушенням якісного та кількісного складу бактеріальної мікрофлори статевих шляхів жінок (дисбактеріоз, бактеріальні інфекції або бактеріально-грибкові інфекції піхви). Використання супозиторіїв вагінальних Неопробіо також може бути корисним у випадках неспецифічних запалень піхви у жінок, у яких виявлено підвищений pH секрету піхви. Неопробіо, що застосовується профілактично, допомагає підтримувати сприятливі умови для розвитку природної бактеріальної флори піхви.

Спосіб застосування

Супровідне лікування інфекцій статевих шляхів, для зменшення патогенної бактеріальної флори піхви і відновлення природного рН статевих шляхів: від однієї (найкраще перед сном) до двох супозиторіїв на день (одна вранці, а друга на ніч) протягом 10 днів.

Профілактично для підтримки нормального складу бактеріальної мікрофлори статевих шляхів і фізіологічного pH: один супозиторій (краще перед сном) протягом п'яти днів.

Також засіб можна застосовувати під час антибіотикотерапії та після неї.

Перед застосуванням ретельно вимити руки. Супозиторій вставити глибоко у піхву. У разі сумніву щодо дозування та способу застосування слід звернутись за консультацією до лікаря або фармацевта. Якщо після кількох днів застосування суппозиторіїв хворобливі прояви посилюються або не припиняються, слід проконсультуватись з лікарем. Щодо застосування супозиторіїв вагінальних Неопробіо молодими дівчатами (підлітками), слід проконсультуватись з лікарем-гінекологом.

Особливості застосування

Неопробіо застосовують підчас вагітності для створення здорового мікробіоценозу родових шляхів, що є запорукою передачі корисних мікроорганізмів немовляті. Засіб застосовують при годуванні груддю.

Застереження

Неопробио, як правило, добре переноситься. Дуже рідко можуть виникати симптоми підвищеної чутливості до компонентів, які входять до складу супозиторіїв..

Можуть проявлятися такі реакції як печіння, свербіж, подразнення слизової оболонки піхви і вульви. У разі виникнення таких симптомів слід припинити застосування засобу і звернутися до лікаря або фармацевта.

Протипоказання

Не застосовувати при підвищеній чутливості до будь-якої з компонентів.

Форма випуску

Упаковка містить 10 вагінальних супозиторіїв (5 х 2) у блістерах, по 2 блістери в картонній коробці.

Умови зберігання

З огляду на наявність живих культур пробіотичних бактерій супозиторії вагінальні Неопробіо слід зберігати в холодильнику (2-8 ° C). Не слід застосовувати засіб після закінчення терміну придатності, зазначеного на зовнішній упаковці. Зберігати в недоступному і непомітному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки від дати виробництва.

Дата виробництва вказано на упаковці.

Характеристики

Призначення
для жінок
Виробник
Країна походження бренду
Польща

Середня ціна по Україні