Отофлокс (ДЛЯ ТВАРИН) краплі вушні, 10 мл

Ціни в Україні
від 84.78 до 105.90 грн
в 9 аптеках

Характеристики

Види тварин
кролики, коти, собаки
Виробник
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Отофлокс (ДЛЯ ТВАРИН) краплі вушні, 10 мл

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

  • івермектин - 1 мг;
  • клотримазол - 10мг;
  • флуорфенікол - 2,5 мг;
  • бетаметазон (у формі дипропіонату) - 1 мг.

Допоміжні речовини: диметилсульфоксид, етанол, поліетиленгліколь, пропіленгліколь.

Фармакологічні властивості

Отофлокс діє протипаразитарно, фунгіцидно, протимікробно; має протизапальні і протисвербіжні властивості.

Фармакологічна дія Отофлоксу обумовлена властивостями івермектіну, клотримазолу, флуорфеніколу і бетаметазону.

Івермектин належить до групи авермектинів, що продукуються мікроорганізмами групи Streptomyces avermitilis. Івермектин у нематод, кліщів, комах і личинок оводів посилює зв'язок ГАМК (гамма-аміномасляної кислоти) зі спеціальними рецепторами на нервових закінченнях паразита, блокуючи тим самим іннервацію паразита, викликаючи його параліч і загибель.

Івермектин призводить до загибелі наступних видів ектопаразитів:

Otodectes, Haematopinus, Sarcoptes, Demodex, Gastrophilus, Hypoderma, Linognathus, Damalina, Solenopotes, Hаematobia, Psoroptes, Oestrus, Melophagus і ін.

Клотримазол належить до похідних імідазолу. Ефект клотримазолу пов'язаний з порушенням синтезу ергостерину, що входить до складу клітинної мембрани грибів. Як наслідок, змінюються структура і властивості мембран, спостерігається лізис клітин. До клотримазолу чутливі дерматофіти, дріжджові гриби (роду Candida, Torulopsis glabrata, Rhodotorula), плісняві гриби, а також збудники Pityriasis versicolor (різнобарвного лишаю) та еритразми. Крім того, клотримазол діє протимікробно відносно грампозитивних (стафілококи, стрептококи) і грамнегативних бактерій (Bacteroides, Gardnerella vaginalis), а також до Trichomonas vaginalis, Malassezia furfur, Corynebacterium minussimum.

Флуорфенікол є похідним тіамфеніколу, в якому гідроксильна група заміщена атомом флуорену, що обумовлює його антибактеріальну активність проти ацетілтрансферазосинтезуючих бактерій.

Флуорфенікол пригнічує синтез білків у клітинах бактерій. У протоплазмі він зв'язується з 70S-рибосомними субодиницями, пригнічує ферментну активність пептіділтрансферази, зменшуючи, таким чином, синтез білків в рибосомах відповідних бактерій.

Флуорфенікол діє бактеріостатично на грампозитивні і грамнегативні бактерії, а саме: Fusobacterium necrophorum, Bacteroides melaninogenicus, Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Pasteurеlla spp., Salmonella spp., Proteus spp., Pseudomonas spp., Haemophilus spp., А такжеMycoplasma spp. , Rickettsia spp., Chlamydia spp.

Бетаметазон належить до групи синтетичних кортикостероїдів, має протизапальну, протисвербіжну, протиалергічну, антипроліферативну дію.

Показання до використання

Препарат ОТОФЛОКС призначений для лікування дрібних непродуктивних тварин (собак, котів і декоративних кроликів) при отитах різної етіології, в тому числі викликаних ектопаразитами і / або ускладнених грибкової або бактеріальної інфекції.

Спосіб застосування та дози

При лікуванні тварин при отитах вушні раковини і слуховий прохід попередньо очищують від вушної сірки, ексудату і струпів. Потім закапують препарат 2 рази на добу, обов'язково в кожне вухо, в дозуванні згідно з таблицею 1 протягом 5-10 днів в залежності від клінічних проявів.

ТАБЛИЦЯ 1. Дозування препарату

Маса тіла тварини

Необхідна кількість крапель

(на одне вухо)

до 1 кг

1

від 1 до 5 кг

2

від 5 до 10 кг

3

від 10 до 15 кг

4

більше 15 кг

5

З метою більш якісної обробки вушну раковину складають вздовж навпіл і злегка масажують її основу.

Протипоказання

Не застосовувати препарат хворим і виснаженим тваринам; тваринам в період лактації, цуценятам, кроленятам і кошенятам до 10-тижневого віку, а також тваринам, чутливим до компонентів препарату.

Не застосовувати івeрмектін чутливим породам собак (коллі і їх підвидам: шелти, бобтейли і ін.).

Застереження

Після обробки препаратом:

  • не допускати злизування препарату тваринам протягом 10 хвилин;
  • не допускати потрапляння препарату всередину і на слизові оболонки.

Після закінчення обробки тварини ретельно вимити руки теплою водою з милом.

Умови зберігання

У темному, недоступному для дітей місці при температурі від 5 ° до 25 ° С.

Термін придатності

2 роки. Після першого відкриття флакона - 28 діб за умови його зберігання в темному місці при температурі від 5 ° до 25 ° С.

Характеристики

Види тварин
кролики, коти, собаки
Виробник
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні